Alternatifim Cafe

Cici Dergi

Discussion started on Haftalık - Aylık Mizah Dergileri

Lombak ekibi 99. sayıdan (Temmuz sayısı) sonra ayrılma kararı aldılar. Ağustos'tan itibaren yeni haftalık dergi çıkaracaklar. Yazar - çizer kadrosu aşağıda ki resimde olduğu gibidir.. Net bilgileri dergi çıkınca yazacağım..

#1 - Temmuz 10 2009, 10:57:21

Oha lan iyici parça pınçık oldu mizahçılar . Eskiden ne güzel bi penguende alayı vardı . Kadro iyi ama uykusuzla boy ölçüşebilirmi orası muhallak .
#2 - Ağustos 01 2009, 15:23:23

Lombak'ta ki formu tuttururlarsa boyun kralını ölçüşür hacı..

Alpay Erdem'i zaten tartışmıyorum

Özellikle Yetkin Gülmen, Felat Delibalta çok iyi hazırlıyolar. İbrahim Sever iste yazılarıyla beni yarmıştır. Bence bi deneyin derim :Ç
#3 - Ağustos 01 2009, 18:34:31

Alpay Erdem beni her yazısında uçurur koparır zaten diğer yazarlar da iyimiş. Derginin adı da enteresan olmuş :Ç Cici :Ç  Çıksın alırım bakalım nasıl bir şeymiş. :Ç Ama hepsinin böyle ayrı ayrı dergilerde olması pek iyi olmadı. :/
#4 - Ağustos 01 2009, 18:42:09
Göründüğü gibi mutlu değildir hiçbir şey.

Niye dağılmasınlar, niye boy ölçüşemesin diye sorarlar adama.

Aklını alırım .
#5 - Ağustos 01 2009, 18:47:17

Zeitgeist

Hepsi baydı diyor ve ter-i diyar ediyorum topicten.
#6 - Ağustos 01 2009, 21:58:18
« Son Düzenleme: Ağustos 01 2009, 21:58:34 Gönderen: Gebere Jackson »

Bence Alpay koydu bunun adını. Çnkü onun gibi arıza biri böyle bi isim bulur dergiye. Hatta o resmide kendi çizdi.  (6) Seviyoruz seni Alpay ağbey :Ç
#7 - Ağustos 01 2009, 22:49:29

Allpayın bisikletinin selesine japon sürücem . Zaten kalkmıyo kıçı ordan , adet yerini bulur -_-
#8 - Ağustos 02 2009, 02:46:15

Allpayın bisikletinin selesine japon sürücem . Zaten kalkmıyo kıçı ordan , adet yerini bulur -_-
Ersin çakı geliyo çak??  :haydut

Laf atma Alpay'a  :haydut Çakı var bende pazardan aldım ama elma soyuyorum daha bi numaram yok  (6)
#9 - Ağustos 02 2009, 10:28:22

Ersin akıllı ol akıllı.
Teyyipsiz mizah dergisi -.- Bi ara alır bakarım, bi ara.
#10 - Ağustos 11 2009, 02:27:43
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

Aldım, aynı lombak tadı vardı ki bende bu tadı çok severim :Ç İlk sayısı hafif geldi bana gramaj olarak. İnşallah ağırlaşır  (6)
#11 - Ağustos 11 2009, 10:43:14

t-mac

Alamadım, Uykusuz istedim gençten yüok dedi, Penguen dedim yüok dedi, Ekmek var Ekmek olur mu, bir de şarap o benden olur bak ehehe dedi. Yüok espiritüel seni dedim, Cici var mı dedim? Ve düşündüm sonra, ne kadar tırt bi' ismi var dedim, dönüşte de hep bunu düşündüm. Daha sorup almam efendim, üzgünüm Alpay.

Alma zaten melak, o an'ı daha sonra tekrar yaşamış gibi olursan yine alma. Aldım ben, mutlu muyum, hayır. Kendi aralarında geyik yapmışlar resmen. Anlatın orda neler döndüğünü, sevincinize ortak olalım, baş tacı yapalım diyi mi. Ama yok, yazmışlar bir de, okuyucu anlamadı hiç bi şey ama olsun ben neşeme bakarım hahaha ne kada komiğiz editörüm bıdıdıd. Alpay formundan pek kaybetmemiş bi şey, fakat stresini derinden yaşadım okurken, ya satmazsa valla özlemim de terkeder bisikletimle kalırım ortada diye, hafiften duygu ikonlarında bulunmuş. Hülasa, sağda solda görürsem okurum ciciyi fakat ekstra bir çaba sarfedip kalkıp almam zahir.
#12 - Ağustos 12 2009, 14:06:43

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.