Alternatifim Cafe

Yuh olsun! Bu ne cahillik

Discussion started on Magazin

Güzellerin verdiği cevaplar akıllara ziyan... İnsanın saçını başına yolduran cahillik...
Show TV’de ilk bölümü yayınlanan ’Güzel ve Dahi’ yarışması gençlerimizin bilgi düzeyini ortaya çıkardı. Programın güzel kızları, Maradona’yı ’Macit’ yaptı, Irak’ın başkentini de ’Lübnan’...

Maradona oldu Macit : Maradona’yı tanımayan esmer güzeli Merve, hakkında bilmeden söylediği sözlerle stüdyodaki izleyicileri güldürdü. Maradona’yı Bursaspor’da oynayan bir futbolcu gibi tanıyan güzelimiz, Behzat Uygur’un ’Ma’ tüyosundan sonra adının da ’Macit’ olduğunu söyledi. Güzelimiz stüdyodan gelen yardımlarla ismini doğru söylese de dünyaca ünlü Maradona’nın bayanlar arasında pek de tanınmadığı ortaya çıktı.

Irak’ın başkenti ’Lübnan’ : Bir başka güzel Zümra ise ’Irak’ın başkenti neresidir?’ sorusuna ’Lübnan’ cevabını verdi. Daha sonra verilen ikinci hakta ise bu sefer ’Musul’ yanıtını verdi. Behzat Uygur’un ’Ba’ tiyosundan sonra sonunda ’Bağdat’ yanıtını verebildi.

Kenan Evren mi? : Güzellerden Rüya, William Shakespeare’in ’Hamlet’inde neyi oynamak isterdin?’ sorusuna erkek karakteri olan ’Hamlet’ yanıtını verdi. Rüya, eski Cumhurbaşkanımız Kenan Evren’in fotoğrafı gösterildikten sonra ’K’ ile başlayan çeşitli isimler saydı ama tutturamadı. Sonunda verilen tüyolarla ’Kenan Evren mi?’ diyerek emin olmadan cevabı verdi.

Mehmet Ağar oldu, Mehmet Arif : Güzellerden Gözde’ye sıra geldiğinde DP Lideri Mehmet Ağar’ın resmi gösterilerek kim olduğu soruldu. Güzel cahil, ’Mehmet Arif, Mehmet Ar’ isimlerinde dolandıktan sonra tüyolarla ’Mehmet Ağar’ dedi. Ağar’ın daha önceden ne yaptığı konusundaki soruya ise ’Demokrat Halk Parti’de yer aldı’ cevabını verdi.

Semra Özal, sanatçıdır : Bir başka güzel Öykü’ye ise ’Semra Özal’ın fotoğrafı gösterildi. Semra Hanım’ı tanıyan Öykü, eşini hatırlayamadı. Oysaki kendisinden önceki yarışmacıya ’Turgut Özal’ın fotoğrafı gösterilerek ismi sorulmuş ve hakkında neredeyse 10 dakika kadar konuşulmuştu. Semra Özal’ın ne iş yaptığı yönündeki soruya ise Öykü, ’Semra Özal sanatçıdır’ dedi. Ardından da ’siyasetçi’ olduğunu belirtti. Öykü, stüdyodan aldığı tüyolarla Semra Özal’ın eski Cumhurbaşkanımız Turgut Özal’ın eşi olduğunu sonunda söyleyebildi.

Adolf Hitler oldu Adof Hidli : Güzeller arasında Esra, Türkiye Cumhuriyeti’nin hangi yıl kurulduğunu ve kaç yaşında olduğunu tereddüt etmeden bildi. Esra, resmi gösterilen Tansu Çiller’i tanıdı. Elvis Presley’in fotoğrafı gösterildiğinde ise ’Eurovision’da birinci mi oldu?" diye sordu. Behzat Uygur’un ’E’ tiyolarının ardından ’Elvis Pörsly’ dedi, telaffuzu yanlış olsa da yine de tanıması büyük başarıydı. Esra’ya gösterilen bir başka resim ise Adolf Hitler idi. Esra bu soruda da telaffuzu tam yapamadı ve ’Abo Hitle’, ’Adof Hidli’, ’Adof Hider’ gibi isimler söyledi. Hitler’in ne iş yaptığı sorusuna ’Başbakan’ yanıtını verdi.

Pavarotti oldu Bill Gates : Yarışmacı bayanlardan Özlem’e sorulan ilk soru Avrupa Kıtası’nın hangi yarım kürede olduğu şeklindeydi. Soruya ’kuzey’ yanıtını vererek bilen Özlem, resmi gösterilen ’Pavarotti’nin Bill Gates olduğunu söyleyerek herkesi güldürdü. Özlem, daha sonra Pavarotti’yi tanıdı. Özlem, Yılmaz Güney ve Süleyman Demirel’in resimlerini tanı*** diğer yarışmacılar arasında en başarılısı olarak ön plana çıktı.

Behzat Uygur’dan itiraf : Sunucu Behzat Uygur da söylediği bir sözle şaşırttı. Uygur, yarışmacı Özlem’e sorduğu ’Avrupa’nın hangi yarım kürede’ olduğu şeklindeki sorunun yayından önce kendisine de sorulduğunu ve bunu bilemediğini anlattı.

Yarışmada rahatsız edici durumlardan birisi de soruları bilemeyen güzellerin masaya çıkıp dans etmesiydi. Güzel minisiyle masanın üzerinde dans ederken, hemen altında sandalyede oturan partneri yukarıya bakmayarak ve utanarak bu durumun bir an önce sona ermesini beklemek durumunda kalıyordu. Numan dışındaki erkek yarışmacılar yere ve çevrelerine bakarak bu anlarda gözlerinin partnerinin etek altına kaymaması için azami dikkat gösterdiler.//

(Kaynak: televizyongazetesi)
#1 - Temmuz 08 2007, 14:59:12
İmzanız kural dışı.

ya bnde dün şöle bi baktım ama açıkcası güzel vücutların ardında bir beyin yoq werdikleri cvplar bni şaşırttı ve utandırdı bi kız olarak yazık yani ayrıca dans etmeleride çk büyük saçmalık zaten bişi giymemişler bide o şekilde masanın üstünde dans etmeleri bayaa garip oldu
#2 - Temmuz 08 2007, 15:12:02
AyRıLıK ÖlÜmDeN BeTeR TaNrI yAzMaSıN
AşKıMı bEnDeN kİmSe AyIrMaSıN....

Pavarotti oldu Bill Gates : Yarışmacı bayanlardan Özlem’e sorulan ilk soru Avrupa Kıtası’nın hangi yarım kürede olduğu şeklindeydi. Soruya ’kuzey’ yanıtını vererek bilen Özlem, resmi gösterilen ’Pavarotti’nin Bill Gates olduğunu söyleyerek herkesi güldürdü. Özlem, daha sonra Pavarotti’yi tanıdı. Özlem, Yılmaz Güney ve Süleyman Demirel’in resimlerini tanı*** diğer yarışmacılar arasında en başarılısı olarak ön plana çıktı.

diyicek bişey bulamıyor insan güzellige çalışırken bilgilenmeyi unutmuş hanımlar
#3 - Temmuz 08 2007, 15:27:47
''Cehennem, başkalarıdır. ''

esmerkız.17

harbi salak bunlar ya çocuklara yazık
#4 - Temmuz 08 2007, 15:29:15

Ben izledim bu programı. Kızlara çok acıdım. Ne kadar da zavallılar..
#5 - Temmuz 08 2007, 15:31:26
İnsan insan olmalı ki, insanlarla insanca yaşayabilsin.

Radyasyon

ben ilk gördüm programın adını  ne olduğunu bilmiyordum   soruları cevaplayamadıklarını görünce , ne bu ''kim daha iyi salak rolu yapacak'' falan sandım :D   ne insanlar var ya :D
#6 - Temmuz 08 2007, 15:37:29

bence bunlara bilerek yaptırıyolar yaa insan kendini rezil etmek için nası çıkarki tv ye
işte zaten bu tür programlar olduğu için türkiye yerlerde..........ama bakamadım diyemem milletin salaklıklarına sadece 3 kişiye bakabildim
#7 - Temmuz 08 2007, 15:41:17
hERKes BiR yoLcUDuR yoLuNA KuRBaN oLDuğUm...

Yaa bu kızları seçmişler  hepsi çok tatlı ve aptal + komik   pavorottiye  bill gates dedi öldüm zaten  :muhah

Amaa komik program ben sevdimm walla euheuheuhe
#8 - Temmuz 08 2007, 16:53:49
Özlemişim buraları =)

al sana Türküye'nin hali mallık başa bela yha (6)
#9 - Temmuz 08 2007, 16:57:12
bip bip

evanescence_bep

Allah ordaki erkeklere yardım etsin .
#10 - Temmuz 08 2007, 17:21:05

BtN KıSLaR BöLe DiiL YnLş AnLaMaInNn :)
#11 - Temmuz 08 2007, 18:41:15
Ne SeNi KaYBeDeCeK KaDaR CeSuRuM Ne De SeNi GeRi KaZaNaCaK KaDaR GüÇLü....

akşam izledim gerçekten ziyan birşeydi kızların konuşmaları fln çok yapmacık
#12 - Temmuz 08 2007, 18:51:12
...Fasulyeden sevildim hep..Oynadım fasulyeden...Zararım künyeden mi..?..Yoksa külliyen mi bünyeden?.... azad  edin beni dostlar..Yittim yittim  bittim..Belki birgün dönerim aranıza..Ben şimdilik  BİTTİM..

ztn o kızlr akıllı olsalrdı bölE salk bir yarşmaya katlmzlrdı!
#13 - Temmuz 08 2007, 19:39:25

belli bu kızlarda kapeste yok ya salak bunlar ya  :nohashas
#14 - Temmuz 08 2007, 19:51:32
Sev Ama Mevsimlik OLmasın Yazın Açıp Kışın Solmasın

beyin olsaydı oraya çıkmazlardı sadece o kızrların vücutları var başka bir şey yok
#15 - Temmuz 08 2007, 21:44:27
Hayatım Kural Dışı Olmuş.Kendimin Kuralıyım ߣN ...

£я§@N_05

komedi programı falan mı bu?zokalanmayalım sonra :haydut

acınacak haldeler,üniversite öğrencisi oldukları umarım doğru değildir.. :haydut
#16 - Temmuz 08 2007, 21:47:12
Bu teknik dilimde mürekkep kadar koyu.
Kayıp bir ortam doğru,uzan yatağıma ve soyun . . .  : Şş

uFo göReN maSuM köyLü

salaq olmasalar tv öle bi Rolde olmazlaRdı. . 

o değilde beyzat uyguRa haklı yaw onu bilemese de oluR :)
#17 - Temmuz 08 2007, 21:53:27

NovemberRain

Bilgisizlik diz boyu.
Bilgililer ilgisiz, ilgililer bilgisiz :)
#18 - Temmuz 08 2007, 21:54:43

NovemberRain

Bunlar ya bilinçli yaptılar,ya da insan değiller.

Bakarken hönk oldum..Ya bir İnsan Irak başkentine Lübnan der mi.
Türkiye'nin Başkentini bildiklerine şükretmek lağzım derim :4
#19 - Temmuz 08 2007, 22:27:23

NovemberRain

Bunlar ya bilinçli yaptılar,ya da insan değiller.

Bakarken hönk oldum..Ya bir İnsan Irak başkentine Lübnan der mi.
Türkiye'nin Başkentini bildiklerine şükretmek lağzım derim :4

Birisi Adana dedi hocam..  :)
Enazından A harfi ile başlamış hocam buna da şükür ya Zonguldak deseydi (6)
#20 - Temmuz 08 2007, 22:33:47

tR!gonometR!k

Kızların beyinsiz olduğunu şıp diye anlamıştım vallahi. :D
#21 - Temmuz 08 2007, 23:44:09

valla dün evde diildim izlemedim açıkçası çok da merak etmedim zaten belliydi aptalca bi yarışma olduğu :)
#22 - Temmuz 08 2007, 23:46:04
Gölgemdeki asaleti farkedince başladı karanlığa hayranlığım...

Elvis Presley'i Ölvs Pörslü, Adolf Hitler'i Edılf Fiti diye okuyan insanlardan bir şey beklemek saçmalık olurdu zaten. :)
#23 - Temmuz 08 2007, 23:46:46
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

8 güzel kız = 8 aptal kız................................................................fuzüli insanlar..
#24 - Temmuz 08 2007, 23:51:51
Kadınlar'a bayılıyorum harika varlıklardır,öyleki salak ve beyinsiz erkekleri ilk görüşte anlarlar,ama asla  zekisinden anlamazlar.

tR!gonometR!k

Her güzel aptal değildir.Ama bunlara fena denk gelmiş. :artis  (6)
#25 - Temmuz 08 2007, 23:52:57

Özellikle seçtiklerinden eminim. Şimdiden bile aptallıkları yüzünden baya izlendi. :)
#26 - Temmuz 08 2007, 23:56:04
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

ya ben artık bunların gerçek olduğuna inanmıyorum bence hepsi kurmaca insan turgut özalın siyasetçi olduğunu hitleri bilmezmi yaa :S sırf öle millet eylensin die yapılıyo bence kızlara demişlerdir işte siz böle böle yapın sonra ünlü fln olursunuz die e ztn bi çok insanın ünlü olmak için yapmicağı şey yok biliyoruz görüyoruz bu da onun gibi bişey.... ama sadece sunu diyorum yazık hemde çok yazık
#27 - Temmuz 08 2007, 23:57:31

tR!gonometR!k

Ben yine de hani ilk kız var ya (turunculu) ondan bayağı bir ümitliydim. :D
#28 - Temmuz 08 2007, 23:59:33

Her güzel aptal değildir.Ama bunlara fena denk gelmiş. :artis  (6)

Forumdaki Güzellerı Ayrı Tutuyorum Canım ;)   Özellıkle 8 Yazdım Çünkü 8 Kişiler Lafım Sadece onlara...:))
#29 - Temmuz 09 2007, 00:02:46
Kadınlar'a bayılıyorum harika varlıklardır,öyleki salak ve beyinsiz erkekleri ilk görüşte anlarlar,ama asla  zekisinden anlamazlar.

tR!gonometR!k

Ben de onların nasıl bu kadar bahtsız olduğunu şey etmiştim. :p
#30 - Temmuz 09 2007, 00:04:57

Bir tane 70 görünümlü 18'lik sarışın bir hatun vardı. İzleyenler bilir. Zeka küpüydü arkadaş. Özellikle anırarak gülme konusunda şahsım tarafından 100 üzerinden 100 almıştır. Favorim. :)
#31 - Temmuz 09 2007, 00:05:28
Mercey.

tR!gonometR!k

Dudakları dolguydu galiba. (6) Patlayacak diye korktum bir an. (6)
Birinin de ruju yerlere akıyordu maşallah.Ruju yalamış heralde. (6)
#32 - Temmuz 09 2007, 00:07:05
« Son Düzenleme: Temmuz 09 2007, 00:14:02 Gönderen: poisOFsoul »

Görünüş neyse de o dans edişleri yok mu ?.. Ahh ahh.. Aklımı başımdan aldılar resmen..
#33 - Temmuz 09 2007, 00:08:24
Mercey.

cevaplar komedi yha insan nasıl bu kadr cahil olabilr
#34 - Temmuz 09 2007, 12:30:08

evanescence_bep

Haberi okudum da bu kızlar galiba bilerek yapıyorlar !..
#35 - Temmuz 09 2007, 13:34:31

barbie9138

dans edişleri öldürdü beni. orda bulunan erkeklerde utancından bakamıyordu.
erkeklere acıdım valla. sanki zorla getirilmiş havası vardı.
#36 - Temmuz 09 2007, 13:34:55

erkekler gelrken güle oynaya gitmişlrdir hani güzllere bakıcz die ama sonra aptllıklarını görnce hevesleri kırılmıştr gariplerin (6)
#37 - Temmuz 09 2007, 13:53:22

C_R_A_Z_Y

aptallıkla piyasa yapmak şimdi son moda...
#38 - Temmuz 09 2007, 16:24:53

belli bu kızlarda kapeste yok ya salak bunlar ya  :nohashas
#39 - Temmuz 09 2007, 16:28:23
kaptanı benim bu geminin en son ben çıkarım yo panik etmeyin adımı duymayın kaç yazar!!!

sırf rating için salak numarası yaptırmıs olabilirler..yada bosverin zengin olur bunlar iki güne kalmaz :hımm :hım[color=black
#40 - Temmuz 09 2007, 17:54:20

ben ilk gördüm programın adını  ne olduğunu bilmiyordum   soruları cevaplayamadıklarını görünce , ne bu ''kim daha iyi salak rolu yapacak'' falan sandım :D   ne insanlar var ya :D

tv ve diziler bölümünde de dediğim gibi : "gerçekten kızlar çok salaktı.bir insan nasıl recep tayip erdoğan hakkında bilgi veremez anlamıyorum.hatta bunlar biliolar da rol mü yapıolar diye düşündüm :S "
#41 - Temmuz 09 2007, 18:28:21

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.