Alternatifim Cafe

Erkek Kate Moss

Discussion started on Magazin

Fotomodellik dünyasında en çok ismi konuşulan isim hiç kuşkusuz Jamie Dornan. Podyumun 'Erkek Kate Moss'u olarak anılan Dornan müzik ve sinema dünyasında da adından söz ettiriyor...

GQ dergisi tarafından 'Erkek Kate Moss' olarak isimlendirilen İrlandalı model Jamie Dornan, 10 parmağında 10 marifet insanlardan... 2004 yılından bu yana Calvin Klein markasının yüzü olan 1982 doğumlu Dornan, son olarak Eva Mendes ile birlikte verdiği pozlarla çok konuşuldu. Modellik ve mankenlik kariyerini başta Dolce&Gabbana, Armani ve Dior olmak üzere birbirinden önemli firmalarla yürüten Dornan, bir yandan da oyunculuk ve müzik kariyerini sürdürüyor. Ünlü isim London Evening Standard gazetesinin hafta sonu ilavesi 'ES Magazine'e konuştu. Verdiği röportajda mankenlikten, yeni projelerinden ve kadınlarla olan ilişkilerinden bahsetti:

OYUNCULUK ÇOK ZEVKLİ
Senin kadar seksi bir erkek olmak nasıl bir duygu?
Ben seksi olmakla ilgilenen bir insan değilim. Bu şekilde yetiştirilmedim. İnsanların beni sürekli olarak sadece seksi olarak görmesinden cidden rahatsızlık duyuyorum. Sanki aptalmışım ve yağlanmış karın kaslarım dışında bir şeyim yokmuş gibi davranmalarından rahatsızlık duyuyorum. Üniversite eğitimim sürüyor ve bir grup kastan daha fazlasıyım ben!

Senin kadar seksi erkeklerle ilgili şüpheleri olur kadınların...
Evet... Sadece fiziksel olarak düzgünüm diye benim eşcinsel olduğumu da düşünüyor insanlar. Oysa eşcinsel falan da değilim. Bir süre Keira Knightley ile beraberdik. Ondan sonra da kız arkadaşlarım oldu.
Şimdi kız arkadaşın var mı?
Ne yazık ki yok...

Senin gibi bir erkeği nasıl kadınlar etkiliyor?
Zekice işler yapan, aklı başında kadınlardan hoşlanıyorum! İçine kapanık ve içten pazarlıklı insanlarla bir arada olmam imkansız.

Çok fazla röportaj vermeyi sevmiyorsun...
Evet niye tüm hayatımı herkes bilsin ki! Beni tanımayan ve görme ihtimalimin bile olmadığı insanların benim hakkında konuşup bir şeyler söylemesi, yorumlar yapması benim hoşuma gitmiyor!

Kate Moss ve onun ardından Eva Mendes ile objektiflere poz verdin... İkisi de birbirinden güzel kadınlar... Onlarla çalışmak nasıl bir duyguydu?
İkisi de harika... Bu çekimler sonrası onlarla arkadaş olmaktan çok mutluyum. Gerçekten, birçok hemcinsimin beni kıskandığından eminim...

Modelliğin yanı sıra 'Marie Antoinette', 'Beyond the Rave' ve 'Shadows in the Sun' gibi yapımlarda oyunculuk yaptın. Boş zamanlarında da grubunla birlikte müzik yapıyorsun. Söylesene bu yaptıklarından en çok hangisi sana zevk veriyor?
Şu sıralar, oyunculuk bana daha çok zevk veriyor. Görüşmelerim sürüyor, çok yakında yeni projelerde beni görebilirsiniz.

FİLMLERDE OYNADI
Dornan 2006 yılında Sofia Coppola'nın yönetmenliğini yaptığı 'Marie-Antoinette' isimli filmle, beyazperdeye ilk adımını attı. 2008 yılında 'Shadows in the Sun' isimli filmde yer alan Dornan, şu anda da yapımı süren 'X Returns' filminde de oynuyor
#1 - Şubat 15 2010, 20:01:19
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.