Alternatifim Cafe

'Ya ne yalasaydım?'

Discussion started on Magazin

Yeni albümünün tanıtımı için dev bir reklam panosu kiralayan Demet Akalın, sabaha karşı promosyonunu teftişe çıktı.

Eşi ve kayınvalidesiyle Ortaköy'e gelen şarkıcı, eşi Önder Bekensir panoya yeterince ilgi göstermeyince annesine şikayet etti. Sabaha karşı 03.00'te panosunu görmeye giden Akalın gazetecileri önceden bilgilendirdi.

Eşi, arkadaşları ve kayınvalidesiyle Ortaköy'e gelen şarkıcı, epey alkollüydü. Ayakta durmakta zorlanan şarkıcı reklam panosunun önünde kendisini bekleyen gazetecileri görünce şaşırmış gibi "Buraya geleceğimden nereden haberiniz oldu?" dedi.

Bu sırada eşi Önder Bekensir'in araçta oturmasına bozulup, kaynanası Şebnem Bekensir'e "Kaynana, ruhsuz oğlun arabadan çıkmıyor. Şu oğluna bir şeyler söyle, yoksa kapının önüne koyacağım" diye konuştu.

Albümü çıkmadan önce adını iki günün birinde bir polemikle duyuran Demet Akalın, yeni albüm için çektiği pasta yalarken çektirdiği fotoğrafların Kylie Minoque'a benzediğini söyleyenlere ise şöyle cevap verdi:

'Albümüm doğum günümde çıkıyor, pasta yalamam gayet normal. Sizce ne yalamalıydım?..'
#1 - Nisan 18 2010, 21:36:26
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Yeni!
benimkini. oldu mu? cevap alındı mı? teğallamyaa...
hayır ne diyeyim yani bi başlığa bakın hele. insanı fesata sürüklüyor. bir de sormuş ne yalasaydım diye.

çok i...e oldu bu medya. çitti sölüyorum.

(argo içerik)
#2 - Nisan 18 2010, 21:53:29
« Son Düzenleme: Nisan 19 2010, 19:14:46 Gönderen: armix »
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

o eleman bunla nasıl evlenmiş onu merak ediyorum.
#3 - Nisan 18 2010, 22:39:29

kadında kaşınıyor ama ''sizce ne yalamalıydım'' diyerek ..daha düzgün cevapları yokmuymuş..herkesin kafasından geçeni yala sende o zaman :)
#4 - Nisan 19 2010, 12:21:55

Yeni!
.

(argo içerik)
#5 - Nisan 19 2010, 17:24:13
« Son Düzenleme: Nisan 19 2010, 19:15:28 Gönderen: armix »
Gölgeye çarpan kan gibiyim

Aynaya diyorum bu yalan mı

Kendime diyorum: "Uyan artık"!

Cok kaşar ,az yaşar yeğeeenn..yaladıkların bogazına takılmasın:p
#6 - Nisan 19 2010, 18:06:11
''  Kaybedecek neyin var,ihtimalinden başka...

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.