Alternatifim Cafe

İşte ünlülerin cinsel zaafları

Discussion started on Magazin

Kim ayaklara, kim saçlara önem veriyor?

Aktör Erdal Özyağcılar'ın, "Ben ayak zamparasıyım" diyerek, ayak fetişisti olduğunu dünya aleme ilan etmesinin yankıları sürüyor. Özyağcılar’ın bu ilginç itirafından sonra diğer ünlülere de karşı cinste önce neye dikkat ettiklerini sorduk. İşte aldığımız cevaplar...

Baştan aşağıya süzerim

Burcu Kara:
İlgimi çeken birini baştan aşağı süzdükten sonra gözlerine bakarım. Rengine değil ama nasıl baktığı ve ifadesi önemli. Yapışkan ve sizin üzerinizden menfaat sağlamaya çalışan erkekse beni fazlasıyla rahatsız eder.

Gülüşü işarettir

Sinem Kobal:
Bir erkekte dikkatimi çeken ilk olarak gülümsemesi oluyor. Onu tanımakta bana büyük bir işaret veriyor diyebilirim. Eğer samimi olmayan bir gülüşü varsa o erkek bana itici geliyor. Onun dışındaki dış görünüşte takıntılarım öyle yok. Erkeğin bir gülüşü yeter yani.

Saç kesimi önemli

Hande Subaşı:
İlk intiba için dış görünüş çok önemlidir. Bir erkekte önce saç kesimine sonra ellerine bakarım. Uzun saçlı erkeklerden hoşlanmam. Kısa saç seviyorum. Küpe takabilir. Bunun dışında erkeğin kıyafetinin benim için fazla önemi yok ama temiz ve kendisine yakışır olmalı.

Samimiyet gözlerdedir

Kerem Alışık:
Beni hep bir kadının gözleri etkilemiştir. Karşıma bir kadın çıktığında gözlerine odaklanıyorum. Rengi önemli değil. Orada gördüğüm samimiyet, sıcaklık ve sevgi dolu bakışlar beni etkilemeye yetiyor.

Ben de ayak fetişistiyim

Merve Sevi:
Erdal ağabey gibi tam bir ayak fetişistiyim. Hem kadınların hem de erkeklerin ayaklarına bakarım. Hele bir de baktığım ayaklar çok güzelse içimde tarifi imkansız bir fırtına kopuverir.

Bugün
#1 - Kasım 16 2008, 16:05:53
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

:P gereksiz insanlara sorulmuş :D
#2 - Kasım 16 2008, 18:07:06
lan yüzüme bakma malca konuşmuyorum arapça

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.