Alternatifim Cafe

İşte yüzünün son hali

Discussion started on Magazin

Tansu Çiller’e benzemek için bıçak altına yatan manken Çiğdem Savaş, son görüntüsüyle ekrana çıktı.

Savaş, aldığı eleştiriler karşısında yıprandığını ancak tıpatıp benzemek için operasyonlara devam edeceğini söyledi.. Televizyongazetesi'nin haberine göre "Tatlı Sert’ programına konuk olan Çiğdem Savaş, estetik operasyondan sonra ilk kez sargısız olarak ekrana çıktı.

Bir defile için Eski Başbakan Tansu Çiller’e benzemek amacıyla bıçak altına yatan manken Çiğdem Savaş, "Ben bu ameliyatın devamını yapmayı doktorum da istemedi. Normalde bu 5 operasyon ve ilkini yaptı. Ama artık hepsini yaptıracağım, tıpatıp benzemek için ne gerekiyorsa yaptıracağım. Artık gerçekten eleştirilerden çok yoruldum" diye konuştu.

Ekranda zaman zaman ağlamasıyla ilgili sorular karşısında Çiğdem Savaş, "Şu anda da ağlayabilirim. Bu kadar eleştirildiğim için inanılmaz üzgünüm" diyerek yine gözyaşlarını tutamadı.

Savaş, Reklam yapıyor eleştirilerine ise "Ben söyledim zaten. Dedim ki ’Yaptığım işin de reklamını yaptım, kendi reklamımı da yaptım’. Ben bunu çok kez söyledim... Ben bunu her yerde söyledim. Ama bu kadar büyüyeceğini bilmiyordum" şeklinde konuştu.
#1 - Ağustos 19 2008, 16:45:48
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

hayırlı olsun ne diyelim :)
#2 - Ağustos 19 2008, 17:06:51
Bazı çocuklar hiç uslanmazlar
Onlar hep oyunbozan olurlar
Durmadan üzdüler diğer çocukları
Hep bozuldu oyunun kuralları

Salak kız ünlü olucam diye mahvetti kendini.Noter onaylı beyinsiz.
#3 - Ağustos 19 2008, 17:16:05

EndoplazmikRetikulum.

Çok çirkin olmuş.
Noter onaylı beyinsiz.
#4 - Ağustos 19 2008, 17:17:18

hiç benzememiş ki dünde bir tv kanalındaydı bu :D
#6 - Ağustos 19 2008, 17:28:17
lan yüzüme bakma malca konuşmuyorum arapça

Öküz.

She is like a moron.
#7 - Ağustos 19 2008, 17:37:10
« Son Düzenleme: Ağustos 19 2008, 17:59:20 Gönderen: Deli Çükriye »

kadın işini biliyo

tüm kanallara sırayla çıkıyo,ztn eski hali de güzel değilmiş
#8 - Ağustos 19 2008, 17:46:51
İmzanız kural dışı.

Çirkinliğine çirkinlik katmış moron tipli bir hatun,lakin mSa doğru söyluyor böyle olur olmadık şeylerle isimlerini duyuruyor yollarına devam ediyorlar.
#9 - Ağustos 19 2008, 17:53:28
''Cehennem, başkalarıdır. ''

bu kadın ne yaparsa yapsın çirkin olacak yüzüne değil beynine estetik yapmaları lazım belki bi akıl takan olur  :nanik
#12 - Ağustos 20 2008, 00:35:01

Kamyon carpmisa dönmüs  (6)
kamyon az.
tır geçirmiş buna tır.  :sizo
#13 - Ağustos 20 2008, 00:44:25
İmza kural dışı.

#14 - Ağustos 20 2008, 01:58:14
[ ' oRaLaRda beNdeN yoq Bi düşüNseN anLaRsıN ●●●buRaLarDa seNdeN çoq Bi göRseN şaşaRsıN ●●● ]

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.