Alternatifim Cafe

4 yıl daha kıçımı başımı açarım

Discussion started on Magazin

Ünlü oyuncu değil kapanmayı, daha da açılmayı düşünüyor. Ama nedeni makul...

NTV'de yeni bir programa başlayan Müjde Ar, türban tartışmalarına farklı bir üslupla katıldı. Ünlü oyuncu 'kapanmayı değil, daha çok açılmayı' düşündüğünü söyledi.

Ünlü oyuncu Müjde Ar, NTV'de Çiğdem Anat, Aysun Kayacı ve Pınar Kür ile birlikte 'Haydi Gel Bizimle Ol' isimli programda gündemdeki konuları tartışıyor.

MENOPOZA GİRDİM, BENİ ATEŞ BASIYOR

Programla ilgili Sabah'a açıklamalar yapan Ar, türban konusuna da değindi. "Ben kapanmak değil, daha çok açımayı düşünüyorum!.." diye konuşan Ar, esprili bir üslupla nedeni şöyle açıkladı: "Çünkü menopoza girdim, ateş basıyor beni."

Müjde Ar, türban konusundaki sözlerini şöyle sürdürdü: "Bu konuda söyleyebileceğim bu kadar... Her yerde soyunuyorum. Bir mağazaya gidiyorum, kabinden çıplak dışarı çıkıyorum çünkü elbise değiştirirken o anda bir sıcak atağı geliyor. Ve bir anda mesela yan kabinde pantolon giymeye çalışan bir adam, çırılçıplak bir Müjde Ar görüyor, şak diye düşüp bayılıyor. Böyle şeyler oluyor... Kapanmak konusu benim için söz konusu değil. Onun için ben nereye giderim bilmiyorum. Pınar'ın çocuğu büyüdü ama benim oğlum dört yıl daha burada, ondan sonra yurtdışına üniversiteye gidecek. Yani hemen öyle bir şey olursa, ben dört yıl 'off'larını rica edeceğim, dört yıl daha bana kıçımı başımı açma hakkını tanısınlar... "
#1 - Ekim 05 2007, 21:21:10
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

aysenur

Bu kadının şeyden bi farkı yokki zaten.... kıçını başını açacakmış.... m*l ya.... :icon
#2 - Ekim 06 2007, 00:31:24

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.