Alternatifim Cafe

Banu Alkan, "buzda dans"a katılacak

Discussion started on Magazin

İSTANBUL (İHA) - Sanatçı Banu Alkan "Buzda Dans" yarışmasına Murat Taşdemir'le birlikte katılacağını belirterek, "İddialıyım, en az Zeynep Tokuş kadar başarı olacağım" dedi.

"Buzda Dans" yarışmasına Murat Taşdemir'le birlikte katılacak olan Banu Alkan, iddialı olduğunu ve en az Zeynep Tokuş kadar başarılı olacağını söyledi. Banu Alkan, Paris'e gidişi sırasında Atatürk Havalimanı'nda gazetecilerin sorularını cevapladı. THY'nin tarifeli seferiyle Paris'e giden sanatçı Banu Alkan, Atatürk Havalimanı'nda leopar kürkü ile dikkat çekti. Murat Taşdemir'le "Buzda Dans" yarışmasına katılacağını belirten Alkan, ''Şu anda 60 ya da 61 kiloyum. Murat'ın zayıflamam şartı yok ama o şartı ben az önce kendime koydum. Çünkü orada gerçekten bir Afrodit olmam gerekiyor. 54 kiloya düşmem için 5-6 kilo fazla değil. Zaten ben hiçbir zaman perhiz yapmadım. Belirli şeyleri kıstığım zaman otomatikman kilo gider'' dedi. Alkan, kendisinin olduğu yerde reyting olduğunu belirterek, "Buzda Dans" yarışmasında Zeynep Tokuş kadar iyi olacağını iddia etti. Alkan, çok küçükken bale yaptığını ve o yüzden parmak uçlarımda yürüdüğünü anlatarak, ''Su kayağı çok yaptım, dağ kayağı çok yaptım, çok küçükken bale yaptım. Parmak uçlarım çok güçlü. Bir de 54 kilo olduk mu, rüya gibi'' diye konuştu.

Bölüm başına alacağı ücretin 40-50 bin YTL'den daha fazla olduğunu söyleyen Alkan, bir gazetecinin, " 'Buzda Dans'ın toplum için nasıl faydası var'' sorusuna ise ''Harikulade çok. Topluma nasıl faydası yok? Muhteşem. O yok, bu yok. Peki ne var topluma fayda? Bir kere gençlere çok iyi örnek olur. Harika bir spor. Çok zarif. Bence dünyanın en güzel sporlarından biri, belki ilk sırayı alır'' ifadelerini kullandı.

Ünlüler Çiftliği'nde zorlandığını, ancak buzda dansı daha rahat yapacağını dile getiren Banu Alkan, ''Yapımcılar hem estetik hem de olay açısından beni seçti herhalde. Çünkü Banu Alkan'ın olduğu yerde her an her şey ve reyting var'' dedi.

(Burdan Sesleniyorum Banu alkanın girdiği Programları izemeyin)
İşallah poposunun üstüne düşer
#1 - Mart 14 2007, 23:12:24

_DaRkdreams_

60 kilomu hadi be ordan
annemden daha şişman bu kadın :Ç
kapıdan göbeği giriyor önce :Ç
kompleksli hatun :Ç
+
hala murat taşdemir demi bu kadın yaaa
bu kadar yüzsüzlük olmaz
adam rezil ediyor kadını kadın hala Murat murat diyor...
#2 - Mart 14 2007, 23:19:26

banu alkan kafayı sıyırmış
Bu sinirle söylenmiş bir şey değil gerçekten insan biraz utanır be.Murat onu hastenelik etse Yoğun bakımda Murat! Murat! diye bağırır.
#3 - Mart 14 2007, 23:25:59

eğer o kadın 60 kilo gelsin bende hiçbirşey bilmiyorum  :hii?
60x2 filan olmasın sakın :hönk
#4 - Mart 14 2007, 23:36:00
YEMİŞİM KURALDIŞINI...PEHH

ne denilirse denilsin ne kadar eleştirilirse eleştirilsin adından söz ettiriyor demekki.
#5 - Mart 14 2007, 23:38:30

Lonelyboy

piste çıktığını düşünemiyorum, derin yarıklarla ilerleyen Banu Alkan kioptum
#6 - Mart 15 2007, 00:09:02

buzda dans Tekr ar başlıcakmıkı: S
onun Yerine yeni bı yarışma düzenlıyolardı: S
hatun ışını Bılıo herŞekılde AdınDan söz Ettırıo: d
#7 - Mart 15 2007, 15:32:27
''Cehennem, başkalarıdır. ''

İyi hoş katıLıcakta o buz onu taşıcak mı 60 faLan bahane yaa gözLerimiz görmese tamam dicez de..Ama belli oLmaz vermiştir beLki kiLo bayadır yoktu zaten ortada  :4 Ayrıca çok merak ediyorum o buzun üstne de  leopar kürküyLe mi çıkıcak  (6)

Valla sadece rekLam hem o Taşdemir evLenmemişmiydi anam Banu kim deip durmuomuydu  :alala

Bu ne perhiz bu ne Lahana turşusu.
#8 - Mart 15 2007, 16:47:43
Ben BiLirdim Düşündüğümü Yapmayı ..
Seni Dışarı Çıkarıp Evinden  Dar Sokakta Boğmayı ..
Bir Gece Ansızın Ya da Açık Denize Atmayı
Ben BiLirim Ardından da Kendi Kafama Sıkmayı !..

:lolSüper yaa..O kıyafetlerin içinde Banu Alkanı düşünemiorum..Görüntü kirliliği  kioptum
#9 - Mart 15 2007, 16:51:16

Radyasyon

piste çıktığını düşünemiyorum, derin yarıklarla ilerleyen Banu Alkan kioptum
kioptum  acılın ucan kuş gelıyorr kioptum
#10 - Mart 15 2007, 17:07:27

bi bu eksikti zaten bu da gelirse o yarışma kapanır yaa neyse belki düşerde bi süre ortalıklarda görünmez..
#11 - Mart 15 2007, 17:22:04
İmzanız kural dışı.

puhahaha o kadını o cüsseyle kim kaldırabilir ki vinç lazım ona  kioptum kioptum kioptum
#12 - Mart 15 2007, 17:28:27

Lonelyboy

puhahaha o kadını o cüsseyle kim kaldırabilir ki vinç lazım ona  kioptum kioptum kioptum
o kadın kayamaz zaten kompresör gibi dele dele gider  kioptum kioptum
#13 - Mart 15 2007, 17:39:33

o kadın kayamaz zaten kompresör gibi dele dele gider  kioptum kioptum
kioptum kioptum
#14 - Mart 15 2007, 17:44:00

Hiç güleceğim yoktu :muhah
#15 - Mart 15 2007, 18:00:17
...SENİN MARKA OLDUĞUN YERDE FİYATLARI BEN BASARIM...

C_R_A_Z_Y

6o lık eski kaşar yeni kaşar olma yolunda emin adımlarla ilerliyor..pist bunu tartmaz bea  :4
#16 - Mart 15 2007, 21:08:51

İddialıyım, en az Zeynep Tokuş kadar başarı olacağım" dedi.

heheh iddalıym diyo yaaa :muhah
#17 - Mart 15 2007, 21:47:34
Her asker yeşil bereli olamaz...

ßalina kilikli kariya ßak  ya :P :P
#18 - Mart 16 2007, 22:03:27
Hakkımda bilmen gerekeni ;  Hakkın olduğunda söylerim ...

El çükü ile gerdege girene damat degil godoş derler ... ; )

Bizede Eğlence Çıkar İşte Ne Güzel :Ç
#19 - Ağustos 05 2007, 02:08:39
İmzan??z kural dışı.

Sabırsızlıkla bekliyorum kendisini :yah
#20 - Ağustos 05 2007, 02:18:54

ilk programdan pist yarılcak  anahaber bültenlerinde :

evet sayın seyirciler banu alkanı kurtarma çalışmaları devam ediyor,son durum nedir murat?

gözümün önünden geçiverdi bi an :kop
#21 - Ağustos 05 2007, 20:15:15

Anaaamm nereye gidiyorum ben..

Hayat çok garip tavşanlar falan..

tR!gonometR!k

Yeni!
14 Mart 2007, 23:12:24 » tarihinde eklenmiş bu haber, şimdi bunu hortlatmanın ne almei var yani? :artis  (6)
#22 - Ağustos 05 2007, 20:17:44
« Son Düzenleme: Ağustos 05 2007, 20:26:36 Gönderen: poisOFsoul »

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.