Alternatifim Cafe

Yeni 'Çılgın'lık!

Discussion started on Magazin

İsmail YK’ın albümü piyasaya bomba gibi düştü. Bir internet sitesini kullanarak aşkını bulan bir gencin hikayesini anlatan Çılgın isimli parça ise şimdiden herkesin dillerinde.

Her albümüyle dillere dolanan şarkılara imza atan ve albüm satışları ile müzik listelerini alt üst edip zirveye oturan İsmail YK dördüncü albümü 'Haydi Bastır' ile yeniden sevenlerinin karşısında.

İsmail Yk’ın Çılgın şarkısını dinlemek için tıklayın!

Daha albüm çıkmadan 70 bin sipariş alan İsmail YK, albümün iki klibini çoktan çekti. İsmail YK bir önceki albümünden 1.5 yıl aradan sonra sekiz aydır üzerinde çalıştığı dördüncü albümü 'Haydi Bastır" ile bomba gibi geldi. 15 şarkının yer aldığı albümün 13 şarkısının sözleri ve müziği İsmail YK'nın kendisine ait.  İsmail YK, "Ben bu şarkıları çok severek yaptım. İçime çok sindi hepsi. Sevenlerimin de beğenerek dinleyeceğini düşünüyorum" diyor.
#1 - Kasım 18 2009, 18:49:46
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Alıntı
Gönlüme artık bende seven oldum
ama sevmeye bedel gözleri çok güzel
öyle bir tatlı zor bulursun
herkes sorar nerden buldun
facebook facebook
hergün aradım durdum
Gönlüme artık bende seven oldum
ama sevmeye bedel gözleri çok güzel
öyle bir tatlı zor bulursun
herkes sorar nerden buldun
facebook facebook
hergün aradım durdum

Sözlerini buldum,no comment. ;)
#2 - Kasım 18 2009, 20:04:37
Bat dünya bat.
Kör ol da, piyango bileti sat.

saçma diyodum ama ,facebook şarkısı bayaı bi tutar ehuehe :D adam olan şeyleri açık bir dille anlatıyor .p ..zirveye oturur yine YK :P
#3 - Kasım 18 2009, 20:35:11
« Son Düzenleme: Kasım 18 2009, 20:40:58 Gönderen: Kara »

Kendisini imha etse şöyle ne güzel olur ha. Yaptığı en iyi ve tek şey olabilir bu, denemeli.
#4 - Kasım 18 2009, 20:39:25
''Cehennem, başkalarıdır. ''

Bir dinlim ; ) uueheh öle karar veririm..

bknz : igrençç  ; )
#5 - Kasım 18 2009, 20:43:27
« Son Düzenleme: Kasım 18 2009, 20:45:52 Gönderen: gIcIk »
Hakkımda bilmen gerekeni ;  Hakkın olduğunda söylerim ...

El çükü ile gerdege girene damat degil godoş derler ... ; )

Kendisini imha etse şöyle ne güzel olur ha. Yaptığı en iyi ve tek şey olabilir bu, denemeli.

O kadar katılıyorum ki kardeşim anlatamam.haberi okudum kesin saçma sapan sözleri vardır dedim.arkadaş yazmış sağolsun yukarı okumaz olaydım.bunu dinleyen de bence  (bence diyorum dikkat!) hiç müzik falan dinlemesin.ilahi dinlesin en azından allahı anmış olur sevaba girer. bu adama kaset çıkarmak bile hata..
#6 - Kasım 19 2009, 11:20:59

inanıyorum ki herkes içimden geçnleri gayet ei anlıodur...
#7 - Kasım 19 2009, 17:40:55
bip bip

Kusabilirim bu adamı dinledikten sonra.
#8 - Kasım 21 2009, 15:15:04
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

Fade

Önce google'a şarkı yapmalıydı.
#9 - Kasım 21 2009, 16:47:55

ne akdar saçma şarkı ararsan hepsi adamda var mlyonlarda hayranı nasıl oluyo ya
#10 - Kasım 21 2009, 18:08:29

Düz Mantık

Ajdarın bir üst modeli aslında. Ajdar ne sözden ne müzikten anlıyo bu herif müzikten az biraz çakıyo.

sanat dediğin, sanatçı dediğin bu mu ?  ben böyle sanatın anasını avradını.
#11 - Kasım 21 2009, 18:33:00

Yeni!
Ben şarkılardan öte giyinişe takıldım. Bu faslı atlatabilirsem şarkılara fırsat tanıyacağımı sanıyorum. Ha okanda şimdi yayındaymış.
#12 - Kasım 22 2009, 00:41:37
« Son Düzenleme: Kasım 22 2009, 00:43:35 Gönderen: bushido »

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.