Alternatifim Cafe

Burçlara Göre Anneler

Discussion started on Astroloji

Küçüklüğünde mahrum kaldığı her şeye onların sahip olmasını ister. Aşırı hoşgörülü olması, disiplin kurmasını zorlaştırır.

Hoşgörülü evet ama disiplin konusunda sorunu yok benim annemin. :o
#26 - Kasım 08 2008, 12:46:01

KOÇ
Çocukla çocuk olan, yaratıcı ve "masalcı" bir annedir. Mükemmel bir oyun arkadaşıdır. Disiplin sağlamak ister ama öfkesini de çabuk unutur.

Yalancı..
Ben anlatayım,hep kavgacıdır,çok duygusaldır,bagırır,sonra susar aglar,anlayışlıdır ama koz olarak kullanır laf sokucudur inattır.
#27 - Kasım 08 2008, 12:55:22
Allah'ın BİLDİĞİNİ VARSIN KULLARIDA BILSIN....

Alıntı
OĞLAK
Çocuklarıyla ilgilenir, onları dinlemek isteyecektir, ama öpücükler dağıtmayacaktır. Çocuklar özgürlükleri için mücadele ettiğinde gerginlik olabilir.
Aynı annem.
#28 - Kasım 08 2008, 12:56:49
Hakkımda bilgin yoksa fikrin de olmasın.

BAŞAK
Çok çabuk çocuk sahibi olmaz. Ama, anne olduğunda da disiplinli ve titizdir. Çocuklar ona güvenir ve sevildiğini bilir.

Bu da ben annem olursam,

Bu da yalan. Ben evlenince hemen çocuk istiyorum :Ç Ayrıca temizlik hastası da degilim,disiplin gereklidir o konuda dogru ama bence hiç birşey anlatmamış burda 2 cümleyle bitirememeliydi. Daha anlatacak olursak eyvahlar olsun annesi başak olan yavrulara,koruyun kendinizi her an.
#29 - Kasım 08 2008, 12:58:19
Allah'ın BİLDİĞİNİ VARSIN KULLARIDA BILSIN....

İKİZLER
Çocuklarını çok sevmesine rağmen onların kendisini kısıtlamasına izin vermez. Çocukları da onu örnek alıp bağımsızlıklarına düşkün kişiler olur.

Aynen öyle.
#30 - Kasım 18 2008, 16:01:44

KOÇ
Çocukla çocuk olan, yaratıcı ve "masalcı" bir annedir. Mükemmel bir oyun arkadaşıdır. Disiplin sağlamak ister ama öfkesini de çabuk unutur.
#31 - Kasım 18 2008, 21:04:23
:bite

KOVA
Kendini o küçük insana adamak zor gelebilir. Sevgi gösterileri yapan bir anne değildir. Ama, ev ödevlerine yardım eden, eğlenceli bir kişidir

:D :D oLabiLir bakcaz artık :4
#32 - Mart 01 2009, 18:55:54
Kim der ki ; Sago yaşamın minik bebeği ?
Bir yaz akşamında hayata attım göz bebeğimi, bebeğim öldü....

ASLAN
Kendi hayatını yaşamaktan vazgeçmez. İş ve çocuk dengesini kurar. Çocuklarıyla arkadaş olur, oyunlar oynar. Ancak, söz dinlemeyi de öğretir.

İnşallah böyle olabilirim.  :Ç Söz dinlemeyi öğrenmeleri lazım  (6)
#33 - Mart 14 2009, 10:17:02
Don't look so blue'

YAY
Çocuklar için iyi bir arkadaştır. Önceleri biraz korksa da bu işi iyi yapacaktır. Çocuklarının kendisi gibi dürüst ve neşeli olmalarını sağlar.

Güselmiş o zaman...  :))
#34 - Nisan 06 2009, 23:05:38
Dışardan Göründüğüm Gibi Değilim...

TERAZİ
Onun için çocukları eşinden sonra gelir. Ama, çok sevecen ve şefkatli bir annedir. Gerektiğinde serttir. Çocuklar eşini dinlemezse öfkelenir.

#35 - Mayıs 24 2009, 19:07:45
”Yaşıyorum, beni meşgul etmeyin. “ Bu bir cümledir. Fakat isterse dize de olabilir, özlü söz de. İnsan da böyledir. Ne isterse olabilir, hatta insan bile olabilir.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.