Alternatifim Cafe

2008 yılının en çok konuşulan mankeni seçildi

Discussion started on Magazin

Çiğdem Savaş, yaptırdığı estetik ameliyatla 2008'in en çok konuşulan mankeni oldu.

Yazılı ve görsel medyada toplam 500 bin adet haberi çıkan manken Çiğdem Savaş, 2009 yılında da iddialı projelerle kamuoyunun karşısına çıkacağını söyledi. Çiğdem Savaş, "2008 yılında bir inat uğruna estetik ameliyat oldum, daha sonra pişman oldum ama artık psikolojimi toparladım. Yaklaşık 2-3 aydır ekranlarda gözükmüyorum. Cumhuriyet Kadınları projesinde yer almam bazı kesimlerden yanlış anlaşıldı, o bir defileydi ve ben de orada defileye çıkan bir mankendim ama çoğu manken arkadaşım gibi ben de yanlış anlaşıldım" dedi.

2009 yılı için bir çok projeye hazırlık yaptığını belirten Savaş, "Birçok dizi ve albüm teklifi aldım. Daha önce eğitim almadan oyunculuk yapmam demiştim, yakında Türkiye'nin en iyi hocalarından olan Ayla Algan'dan oyunculuk dersleri alacağım ve dizilerde oynayacağım. Ben Türk hocalardan ders almayı tercih ediyorum. Yabancı hocalardan oyunculuk dersi almayı tercih etmem. Albüm projem de tabii ki hep kafamda var. Bir gün albüm de yapacağım" diye konuştu.
#1 - Aralık 17 2008, 20:31:56
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.