Alternatifim Cafe

Harçlığı kaç asgari ücret?

Discussion started on Magazin

İbrahim Tatlıses, İdo'nun bayram harçlığını açıkladı..

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, bayramın ilk gününde Antalya'da sahne aldı. Sevilen türkülerini seslendiren Tatlıses, sahnede halay çekerek izleyicileri coşturdu.

Sahnenin önünde cep telefonu ile fotoğrafı çekmek isteyen çocuklara poz veren İbrahim Tatlıses, çocuklara istek bir parçaları olup olmadığını sordu. Eskiden bayram hediyesi olarak aldığı naylon ayakkabıya sevindiğini belirten
Tatlıses, oğlu İdo'nun bayram harçlığının 2 bin 500 YTL olduğunu söyledi.

Tatlıses, "Biz Ramazan Bayramı'ndan bir gece önce hiç uyumazdık. Çok sevinçli olurduk. Eski bayramlar çok güzeldi. Herkesin Ramazan Bayramı'nı kutluyorum" dedi.

#1 - Ekim 14 2007, 15:36:30
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

harçLığa bak çay demLe :öff
#2 - Ekim 14 2007, 15:47:36
Piyasadaki tek adam gibi adam, maymun Çarli'ydi...

bunu beyan etmesi terbiyesizlik...hayatı boyunca bu parayı bir arada göremeyen insanlar var.
#3 - Ekim 14 2007, 19:15:19

bunu beyan etmesi terbiyesizlik...hayatı boyunca bu parayı bir arada göremeyen insanlar var.
Aynı şeyi düşünüyorum.
#4 - Ekim 15 2007, 01:06:45

Beni bütünde aramayın artık ...
Satırların sözcüklerin arasına sakladım kendimi ...
Kimse bulamasın, daha fazla silemesin diye çabalarım ...

Buket''im :bite

o ne be bu.benim dogdugumdan beri bayram harçlıgımı toplasamm
 o kadr etmez
#5 - Ekim 15 2007, 17:24:44
Durumum Çevrim içi...Beynim Meşgul...Ruhum Hemen Döncek...Aklım Dışarıda...Elim Telefonda...Kalbim çevrim dışı
 paşa gönlüm ister sewerim zorlama ister sewdiririm ugraşma hee diceksinki nereye kadar bu havalar;kim takar dewran dönene kadar..

qözLeriniN renqİ ne oLursA oLsun qözya$LarınıN renqi hep aynıdırR !!
 ßir gün öLe çok SevmeLiyimki Sonsuza dek içimdE kaLmaLı, kar$ımdaki inSan kar$ı koyamamaLı, ßir gün öLe çok SevmeLiyimki beni yaktıkLarında biLe kaLbim sapasağLam kaLmaLı, bu Sevgiden utanmamaLı, bu Sevgiyi boşa harcamamaLı..   http://www.resimekle.gen.tr/files/43mev9rly7ch9enalhbo.jpg

Aynı şeyi düşünüyorum.
kesinlikle bnde katılıyorum !! :öff
#6 - Ekim 15 2007, 17:32:31
...  dnce2

efet bencede yanlıs hem okade para kazanan bi insanın oğluna vere vere 2500 ytl. verimis az bile vermis yaneee bizim paramıs olmasada gönlümüs zengin :))
#7 - Ekim 17 2007, 11:55:47

efet bencede yanlıs hem okade para kazanan bi insanın oğluna vere vere 2500 ytl. verimis az bile vermis yaneee bizim paramıs olmasada gönlümüs zengin :))

KATILIORUM  :muhah
#8 - Ekim 17 2007, 12:03:29
HAYAT 3.5LA 4 ARASINDADAIR YA 3.5 ATARSIN YADA 4*4LÜK YAŞARSIN...

:D oha harçlığa bak ama gerçekten okadar para kazanan bi adamın çocuğuna 2500 ytl vermesi az bile :D
#9 - Ekim 17 2007, 12:21:31
Come as you are...as you were...as i want you to be...

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.