Alternatifim Cafe

Angelina Topkapı'da

Discussion started on Magazin

Angelina Jolie, başrolünü Pierce Brosnan'la paylaşacağı Topkapı Affair filmi için anlaştı.

Topkapı Sarayı'nda çekilecek olan film, Harem dairesinde sevişme sahneleri yüzünden uzun süre tartışma konusu olmuştu.

Angelina Jolie'nin Topkapı Sarayı'nda geçen bir aşk hikayesini konu alan filmde rol alacağı haberleri gündeme bomba gibi düşmüştü. James Bond serisi için Türkiye'ye gelen Pierce Brosnan'ın da oynayacağı filmde, Angelina'nın rol alıp almayacağı netlik kazanmamıştı. Ancak, seksi yıldız bu filmde rol almak için yapımcı şirketle el sıkıştığını açıkladı.

'Topkapı Affair' adlı filmin Mısır ya da Rusya'da çekileceği iddialarına son noktayı koyan isim ise TRT yetkilileri olmuştu. Ancak, bu açıklamaların ardından da filmdeki sevişme sahneleri olay yarattı. Yapım şirketinin, filmdeki sevişme sahnelerinde mekan olarak Topkapı Sarayı'ndaki haremi seçtiği yazıldı. Filmle ilgili haberler bir süredir basında yer almazken, Angelina Jolie ilginç açıklamalar yaptı. Amerika'daki yerel bir gazeteye konuşan Angelina, Türkiye'ye, Osmanlı Kültürü'ne, Topkapı Sarayı'na ve Kaşıkçı Elması'na övgüler yağdırdı. Angelina, "Topkapı Sarayı gibi görkemli bir yapının içinde bulunacağım ve Kaşıkçı Elması'nı göreceğim için çok heyecanlıyım. Türkiye'yi araştırdım ve kültürlerine hayran kaldım. Pierce Brosnan Türkiye'nin doğasına hayran kalacağımı söyledi. Çekimler için önümüzdeki yıl Türkiye'de olacağım" dedi.
#1 - Eylül 08 2007, 02:24:59
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

güzel oynasın izleriz inş
#2 - Eylül 08 2007, 10:54:10
Hayatım Kural Dışı Olmuş.Kendimin Kuralıyım ߣN ...

£я§@N_05

Gidiyimde angelacıma ülkemi tanıtıyım.Mekan olarak harem olabilir.
#3 - Eylül 08 2007, 11:58:34

ay salak karı çokk meraklıydık sana gıcık yaa filmlerinde başka rol yapsan şaşar kalırdım zatenn gıcık ya...ya oranı açarsın ya başka bi tarafını seksi olcaz ya o bakımdannn uyuz
#4 - Eylül 10 2007, 11:41:30

ay salak karı çokk meraklıydık sana gıcık yaa filmlerinde başka rol yapsan şaşar kalırdım zatenn gıcık ya...ya oranı açarsın ya başka bi tarafını seksi olcaz ya o bakımdannn uyuz

Ne kıskanıyosun kız :p
#5 - Eylül 10 2007, 15:03:55

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.