Alternatifim Cafe

Hangi çiçeksiniz?

Discussion started on Astroloji

11 Mayıs - 21 Mayıs tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Semiz otu.
Kolay güvenemeyen, tehlikelerden sakınan, her zaman darbe bekleyen, hatta sevdiği insana karşı bile dikkatli ve tedbirli olan bir insandır.

yesss.. :D :D
#26 - Aralık 03 2007, 19:11:56

Alıntı
1 Ocak - 10 Ocak tarihlerinde doğanlar
Çiçeğiniz: Sarı gentiyan
Sıcak yazı simgeleyen gizemli bir çiçektir. Dağ çayırlarında yetişir. Karaktere gizem katmaktadır. İçe kapanıklık ve suskunluğun nedeni basit bir çekingenlik de olabilir. Bu simgede doğan insan inatla amaçlarına ulaşır. Soğuk havalarda sağlığına dikkat etmelidir.

:dondurma
#27 - Aralık 05 2007, 18:23:29
« Son Düzenleme: Haziran 11 2008, 00:33:58 Gönderen: -мσηѕσση- »

13 Kasım - 22 Kasım tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Peony.
Peony insanı sağlığı için endişelenmeyebilir. Her koşula dayanıklıdır. Tabii işinde çok çalıştığı zamanlarda ara vermeli, dinlenmelidir. Bir az daha tutumlu olmalıdır. Ve planlarında savurgan davranmamayı öğrenmelidir

#28 - Aralık 07 2007, 17:35:31

24 Ekim - 2 Kasım tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Freesia.
Korkusuz, inatçı kişilikleri bazen zarar verebilir. Bu işaretin insanları çok sevimli ve sempatik olurlar. Bu sayede işlerinde de ilerleme gösterirler. Bir az diplomatik davranmalıdırlar.

çiçek nereli?? tanıdık deilde:d
#29 - Ocak 02 2008, 18:22:52
Göründüğü gibi mutlu değildir hiçbir şey.

23 Eylül - 3 Ekim tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Funda.
Bu insanlar zarafetleri ile dikkat çekerler. Onlar işlerinde uzmandırlar. Kendi altın ellerinin değerini bilirler. Funda iyi bir dosttur. Arkadaşını kötü günde yalnız bırakmaz
#30 - Ocak 03 2008, 11:02:51
Beni sana çağıran her ne ise sustur,
Yaşanınca tükenir bilirsin.

1 Şubat - 10 Şubat tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Ökse otu.
Bu işaretin bayanı aşırı meraklı ve hafif hareketleri ile dikkat çeker. İnsanları baştan çıkarmak onlar için en basit iştir. Bu işaret altında doğan erkekler spor, vücut geliştirme, karate, tenisle uğraşarak popülariteye ulaşırlar. Ayrıca, bu insanlar sporla uğraştıkları için sağlıklı olur ve kolay hastalanmazlar...
            asırı merakı gec bende merak yok  :Ç dısarda ne var ne olmus ne bitmiş kim ölmus umrumda olmas  :4  ama iştediğim kişiyi kafaya alırım o dogru bişi  :Ç .

cASmİn
#31 - Ocak 06 2008, 19:24:42
Kim der ki ; Sago yaşamın minik bebeği ?
Bir yaz akşamında hayata attım göz bebeğimi, bebeğim öldü....

23 Eylül - 3 Ekim tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Funda.
Bu insanlar zarafetleri ile dikkat çekerler. Onlar işlerinde uzmandırlar. Kendi altın ellerinin değerini bilirler. Funda iyi bir dosttur. Arkadaşını kötü günde yalnız bırakmaz.
 (6) (6) (6)
#32 - Ocak 07 2008, 11:11:02
........................................  :Ç

Kolay güvenemeyen, tehlikelerden sakınan, her zaman darbe bekleyen, hatta sevdiği insana karşı bile dikkatli ve tedbirli olan bir insandır.

hiç sevmiyorum şu semiz otunu ..!!
#33 - Ocak 20 2008, 23:26:04

14 Ekim - 23 Ekim tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Leylak.
Leylak şafağın, tazeliğin, gençliğin simgesidir. Çalışkan bir insan olan Leylak başkalarına da yardım etmekten zevk alır. Kıskanç iş arkadaşların dikkate almamalıdır.
 (6) (6) (6)
#34 - Ocak 27 2008, 12:30:56
böğürtlenli reçelim =)

14 Ekim - 23 Ekim tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Leylak.
Leylak şafağın, tazeliğin, gençliğin simgesidir. Çalışkan bir insan olan Leylak başkalarına da yardım etmekten zevk alır. Kıskanç iş arkadaşların dikkate almamalıdır.
 (6) (6) (6)
#35 - Ocak 28 2008, 12:29:19

Cömert ve iyi kalplidir. Menfaatçi insanlar tarafından acımasızca kullanılmaya yatkındır. İnci çiçeği kadınına iyi bir koruyucu gerekebilir. İş konusunda bu insanlar fazla sorunlar yaşamamaktadırlar. Ani değişiklikler sinirlerini olumsuz etkileyebilir
#36 - Şubat 07 2008, 13:09:37
*hiçßişey Seni düŞünmemi €ngellemez ben anladıM

ScaBieS

11 Mart - 20 Mart tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Zambak.
Zarif bir insandır. Zambak bir ay çiçeği olduğu için, sırları ancak yarım ay olduğu zaman ortaya çıkar. Her şeye rağmen Zambak nasıl mutlu olacağını iyi bilir.

:P
#37 - Mart 12 2008, 23:20:14

Semiz otu :Ç
#38 - Nisan 14 2008, 21:41:48

Mandalina Kabuğu

Alıntı
Ocak - 10 Ocak tarihlerinde doğanlar
Çiçeğiniz: Sarı gentiyan
Sıcak yazı simgeleyen gizemli bir çiçektir. Dağ çayırlarında yetişir. Karaktere gizem katmaktadır. İçe kapanıklık ve suskunluğun nedeni basit bir çekingenlik de olabilir. Bu simgede doğan insan inatla amaçlarına ulaşır. Soğuk havalarda sağlığına dikkat etmelidir.
Bu,ben olamam herhalde.
#39 - Nisan 15 2008, 11:06:14

BaGéT

Alıntı
23 Kasım - 2 Aralık tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Glayöl (Gladiolus).
Glayöl insanı özel yetenekleri ile diğerlerinden farklı olmasa da, çok çalışkan ve başarılıdır. İyi yönetilirse çok şey elde edebilir. Ancak kendini övmekten hoşlanır.

Kendimi övmek...Belki bazen.
Gerisi tutuyor.
#40 - Nisan 15 2008, 11:16:06

21 Ocak - 31 Ocak tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Ölmez çiçek.
Bu insan ciddi birisidir. Modayı yakından takip eder. Çekiciliği ile etrafındakileri kıskandırabilir. Enerji dolu olduğu için zorluklarla başa çıkabilir ve kötü niyetli insanlarla savaşıp onları yenebilir.
 :artis
#41 - Haziran 11 2008, 00:30:49
Şimdi sen gittin ya,şairin dediği gibi herkesi sana benzetiyorum.
''Buda mı p*ç acaba'' diyorum..             -Küçük İskender

21 Nisan - 30 Nisan tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Dahlia.
O azamici bir kişilik taşımaktadır ve bu huyu amaçlarına ulaşmakta onu engelleyebilir. Dahlia insanı başkalarından çok kendine ve kendi gücüne güvenmelidir. Bu durum sadece iş için değil, özel hayatında da geçerli olabilir.
#42 - Haziran 28 2008, 22:17:16

13 Temmuz - 23 Temmuz tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Menekşe.
Herkesin gözleri onun üzerindedir. Genelde gölgede saklanır. Ama gerekirse güneşe çıkar ve ihtiyacı olan şeyi elde eder. Hafife alınmamalıdır!

Sallamasyon  :artis
#44 - Temmuz 04 2008, 14:00:02
~         мis кокuℓu ŷάℓάйℓάяιи duş vάктї ĝεζdΪ άмά зvdз suζάя кεsiк       ~  (=

24 Temmuz - 2 Ağustos tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Yaban gülü.
Dikenlidir. Çıplak elle tutulamaz. Tabii bu dikenler onun iyi korunmasını sağlar. Kendini iyi savunur ve koşullara ayak uydurmasını bilir.
:ehem :D
#45 - Temmuz 25 2008, 16:46:14
lan yüzüme bakma malca konuşmuyorum arapça

benimki daliha çıktı.
adını bile duymadım ilginç
#46 - Temmuz 25 2008, 19:05:34
Her çağırdığında ayağına gelemz mutluluk. Sessiz sessiz sindireceksin. Ya da geçip önüne yüzüne yüzüne indireceksin.

osuruk çiçegi
#47 - Temmuz 28 2008, 04:51:01
Ölümsüzlüğüyle çürümüş anıların öncüsüydü sadece kara karga,
milyonlarca insanın ölümünü gördü kara gözleriyle.
Sonra tuhaf uzak zamanlarda çırptı kara kanatlarını kara bir gökyüzünde kondu karaağacın dalına,
yumdu gözlerini ve kendi ölümünü bekledi sessizce..

ScaBieS

Kaktüs. :dondurma
#48 - Temmuz 28 2008, 14:21:46

Çiçeğiniz: Gül.
Çiçeklerin kralıdır. Başka insanlar her zaman gül insanını kıskanırlar. Onun aleyhine entrikalar düzenlenir, onu yerinden koparmak için planlar yapılır, komplolar kurulur. Gül hatalı değildir. Ama bütün zamanlarda kendi erişilmezliğini korumak güçtür. Sağlığına dikkat etmeli ve fazla yorulmamalıdır.
#49 - Şubat 03 2009, 17:08:34
уüяєк ∂є∂ιğιη αѕℓαη ¢єѕαяєт ∂є∂ιğιη ƒσямα gιвι
αιℓє ∂є∂ιğιη υℓтяAѕℓαη єν ∂є∂ιğιη αℓι ѕαмι уєη gιвι σℓмαℓı

11 Mart - 20 Mart tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Zambak.
Zarif bir insandır. Zambak bir ay çiçeği olduğu için, sırları ancak yarım ay olduğu zaman ortaya çıkar. Her şeye rağmen Zambak nasıl mutlu olacağını iyi bilir.
#50 - Şubat 03 2009, 17:13:07
Bazı çocuklar hiç uslanmazlar
Onlar hep oyunbozan olurlar
Durmadan üzdüler diğer çocukları
Hep bozuldu oyunun kuralları

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.