Alternatifim Cafe

''Seyircinin tepkisi çok yanlış!''

Discussion started on Türkiye'de Futbol

Eskişehirspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, İstanbul Büyükşehir Belediyespor karşısında zor da olsa kazanmayı başardıklarını söylerken, taraftarın "istifa" isteğine değindi..

Çalımbay, maçın ardından yaptığı açıklamada, İstanbul Büyükşehir Belediyespor gibi bir takım karşısında aldıkları galibiyetten dolayı mutlu oldukları belirterek, maçın başından sonuna kadar kazanmak için çaba gösterdiklerini kaydetti.

Eskişehirspor'un İstanbul Büyükşehir Belediyespor karşısında kazanmayı bildiğini ifade eden Çalımbay, şöyle konuştu:
''Takımda eksik futbolcularımız vardı. O arkadaşlarımız da olsaydı skor çok daha farklı olabilirdi. Kazandığımız için futbolcularımı kutluyorum. Zor saha şartlarında iyi bir futbol oynayan İstanbul Büyükşehir Belediyespor futbolcularını da kutluyorum. Zor da olsa kazanmayı başardık. Eskişehirspor taraftarının Okwuwanne'yi oyundan almam sırasında gösterdiği tepkiye anlam veremiyorum. Okwuwanne, ikinci yarının ilk 10 dakikasından sonra 'beni oyundan al. çok yoruldum' dedi.

Hiçbir antrenör iyi oynayana bir futbolcusunu oyunda çıkartmak istemez. Okwuwanne yorulunca, onu oyunda çıkartmak zorunda kaldım. Seyircinin tepkisi çok yanlış. En kısa zamanda herkesin kendisine çeki düzen vermesi gerekiyor. Benim sezon sonu sözleşmem bitiyor. Sezon sonuna kadar sabır etsinler. Sezon sonuna kadar Eskişehirspor'u iyi yerlere getireceğiz.''

Eskişehirsporlu futbolcu Jaycee John Okwuwanne de Eskişehirpor'un attığı galibiyetinde payı olduğu içini mutlu olduğunu belirterek, maçın ikinci yarısının başında kendi isteğiyle oyundan çıktığını kaydetti.
#1 - Şubat 06 2010, 19:47:30
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.