Alternatifim Cafe

Pamela "Benim Farkım"da Havalara Uçuyor

Discussion started on Müzik Dünyasından Haberler

Pamela'nın 4. stüdyo albümü "Stil Zengini"nin ikinci video klibi "Benim Farkım" şarkısına çekildi.

Pamela'nın 4. stüdyo albümü "Stil Zengini"nin ikinci video klibi "Benim Farkım" şarkısına çekildi.

Yönetmenliğini Şenol Korkmaz'ın görüntü yönetmenliğini Brecht Goyvaertsn yaptığı video klip Orion stüdyolarında çekildi. Sözleri Umut Kızılarslan müziği Erdem Kınay'a ait olan klip 30 saat sonucunda tamamlandı. Kalabalık bir dans ekibinin eşlik ettiğ klipte sanatçı, bazı sahnelerde beline bağlanan özel bir çelik iple havada asılı kalarak şarkısını söyledi. Red kamera ile çekilen klip renkli ve hareketli görüntüleri ile izleyenleri etkiliyor.

Prodüktörlüğünü VEYASİN'in üstlendiği "Stil Zengini"nde başarılı gitarist Can Şengün albüme katkıda bulunan sanatçılardan biri. 4'ü İngilizce olmak üzere toplam 12 şarkının yer aldığı albümde sözleri Umut Kızılarslan, müziği Erdem Kınay'a ait 'Benim Farkım', Mert Tünay imzalı 'Besides' ve Fatih Erdemci'nin 'Ben Ölmeden Önce' şarkıları dışında yer alan 9 şarkının söz ve müziği Pamela'ya ait.[/b]
#1 - Temmuz 24 2010, 11:46:02
Ölme diye nefesini dinledim.Sen aldın ben verdim,ben verdim sen aldım.
Yoksa uyuduğumu sanacaktın. Uyanma diye ben öldüm.
Ölmezsem uyanacaktın.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.