Alternatifim Cafe

Burçlar

Discussion started on Astroloji

KOÇ
Bir süredir yaptığın yanlışlardan dolayı çevrendekiler tarafından oldukça sık uyarılıyorsun. Fakat artık sen de bu uyarılardan ve nasihatlerden sıkılmış olacaksın ki, bu işe bir nokta koymaya karar verdin ve toparlanmaya başladın. Ama ben seni tanırım. Toparlanma işine kendini fazla kaptırıp sonunda fena patlarsın. Aman kendini fazla sıkma. Davranışlarında biraz daha yumuşak ol yeter.  :vur

BOĞA
Zaman su gibi akıp gidiyor diye bir hayli kafana takmış ve kendine dert etmişsin. Unutmamalısın ki, zaman sadece senin için su gibi akıp gitmiyor. Bu herkes için aynı. Bu yüzden de kendini yiyip bitireceğine o su gibi akan zamanın her salisesinin keyfini çıkarmaya bak. Olaylara biraz da olumlu ve ılımlı gözlerle bakmaya çalış. Bakış açın değiştiğinde senin için her şey daha kolay olacak. 
 :teyy

İKİZLER
Son zamanlarda aşk hayatındaki durgunluk epeyce canını sıkmış. Bir türlü kafa dengi birisi çıkmıyor karşına. Aslında bu bir yere kadar doğru da olsa, işin aslı senin kimseyi kendine uygun görmemen. Karşına çıkanlara ikinci bir kez alıcı gözüyle bakmayı denemelisin bence. Aşırı derecede ön yargılı olduğun için edindiğin ilk izlenime kilitlenip kalıyorsun. İnsanlara biraz şans vermeyi dene.  :kisss

YENGEÇ
Tahammül gücünü oldukça zorlayan bazı olaylar yaşamışsın ve bu, üzerinde bazı olumsuzluklar yaratmış. Fakat bu olumsuz etkilerden kurtulmak için pek de çaba sarf etmiyorsun sanki. Halbuki bu ruh halinden sıyrılman o kadar da zor değil. Biraz çaba yeterli. Sen olumsuz düşündükçe olaylar da o denli olumsuzlaşıyor haberin olsun. Olumlu şeyler düşün ki, seni sıkan olaylardan kurtulman kolaylaşsın.   :yaril

ASLAN
Arkadaşlarının hayatındaki önemi çok büyük. Onlar için yapmayacağın şey yok. Bunu zaten hepimiz biliyoruz. Fakat bazı tartışmalarda kendini kaybediyorsun ve müthiş bir savunma mekanizmasıyla sert cevaplar veriyorsun. Bu da bazılarını gücendiriyor. Bu duruma el koymanın şimdi tam vakti. Birazcık diline hakim olursan kimseyi rencide etmemiş, kafalarındaki “saldırgan sen” imajını da silmiş olursun.   :kırbaç

BAŞAK
Yeni çevreler, yeni insanlar, yeni ilişkiler... Bütün bunların hepsi de karşına çıkması an meselesi olan şeyler. Çok farklı heyecanlar ve deneyimler yaşayacağın bir döneme girmiş bulunuyorsun. Ve önemle belirtmeliyim ki, çekingenliğin hiç mi hiç sırası değil. Tam tersine olabildiğin kadar yırtık olmanda fayda var. Bu yeni ortamlarda boy gösterirken yanında sana özgüvenin eşlik edecek. Onun koluna sıkı sıkı yapış, olur mu?   dnce2

TERAZİ
Yazın gelmesiyle coştun, coşturdun. Ve tabi ki sağlığını hiç düşünmedin. Sağlık sorunu derken korkutmak istemem. Ufak şeyler bunlar. Fakat yine de dikkat etmen gerekiyor. Üşütüp yataklara düşmek mi iyi yoksa kendine dikkat ederek eğlenceye tam gaz devam etmek mi? Herhalde ikincisi değil mi? Ben de öyle düşündüğünü düşündüğüm için seni uyarmayı bir borç biliyor ve bu uyarıları yapıyorum. Hadi sana iyi eğlenceler!  :parti

AKREP
Bazı olaylar yüzünden tahammül sınırlarını sonuna kadar zorlamışsın. Ve artık hiç yer kalmamış. O halde bu olaylara koca bir tekme sallamaya ne dersin? Kendine bu kadar yüklenmene ne gerek var? Bırak bazı şeyler de sensiz halledilsin. Unutma kimsenin senin sabrını bu kadar zorlamaya hakkı yok. Bu tepkini onlara yansıtmalısın bence. Gerektiği yerde gerektiği kadar karış. Asla fazlası olmasın.   2talk

YAY
Hiç olmayacak bir şey için kafa patlatıp duruyorsun. Aslında olayın imkansızlığını sen de biliyorsun, ama nedense korkunç bir inatla üzerine gidiyorsun. Boşuna çaba sarf ederek kendini yormak yerine olasılığı daha kuvvetli şeyler için zamanını harcamalısın. Gözünü başka fırsatlara açmalısın. Çünkü uğraştığın o her neyse, senin başka şeylere yönelmeni engelliyor. Bu kısır döngüyü bir an önce kırmalısın.  :ask

OĞLAK
Kafana taktığın olaylar artık zaman aşımına uğramış. Geçip giden şeyler için kendini hırpalamayı bir kenara bırakıp zamanını olumlu yönde kullanmayı denemelisin. Eskiyi kaldığı yerde bırakmalısın. Onların sana hiç faydası olmaz çünkü. Ama sen derinlere inip kafanda kurmaya devam ettikçe yakanı asla bırakmazlar. Benden sana tavsiye, artık evhamlarını kenara itip baş köşeye kurul. Böylesi çok daha keyifli olacaktır.  :vur

KOVA
Aslını astarını bilmeden insanları suçlamak sana hiç yakışmıyor. Karar vermeden önce dinlemen şart. Ancak bu şekilde doğru tespiti yapabilirsin. Çevrendeki insanlara, kendilerini savunmaları için şans tanımalısın. Aksi halde ilerde aynı şey senin başına geldiğinde sana da kimse şans tanımaz ve onlara yaşattığın bu duyguyu sen de yaşamak zorunda kalırsın. Sana biraz daha anlayışlı olmanı öneririm.  :@

BALIK
Bu aralar maşallahın var doğrusu. Her derde deva gibisin. Kimin bir sıkıntısı olsa soluğu senin yanında alıyor. Bu Güzin Ablalık iyi hoş da için şişecek diye korkuyorum. Herkesin derdini dinleyeyim, onlara yol göstereyim derken sen yoldan çıkma bari. Neyse sen işini bilirsin. Benimkisi naçizane bir tavsiye ama yine de bir kenarda tutmanda fayda var. Biraz kendine zaman ayır. Sonra seni kim toparlayacak...  :muhah
#1 - Haziran 28 2006, 13:08:27
« Son Düzenleme: Nisan 07 2009, 21:02:50 Gönderen: Katil kız »
Etme çoluk çocukla muhabbet,koy g.tüne çekme zahmet. . .

"İKİZLER
Son zamanlarda aşk hayatındaki durgunluk epeyce canını sıkmış. Bir türlü kafa dengi birisi çıkmıyor karşına. Aslında bu bir yere kadar doğru da olsa, işin aslı senin kimseyi kendine uygun görmemen. Karşına çıkanlara ikinci bir kez alıcı gözüyle bakmayı denemelisin bence. Aşırı derecede ön yargılı olduğun için edindiğin ilk izlenime kilitlenip kalıyorsun. İnsanlara biraz şans vermeyi dene."

Çok doğru :D :D :D

saol :öff
#2 - Haziran 28 2006, 13:10:06

önemli deil
#3 - Haziran 28 2006, 13:11:49

Ms.ExtacY

Astroloj bölümü var..
#4 - Haziran 28 2006, 13:40:56

evetya doğru
#5 - Haziran 28 2006, 13:53:40
cem bey biz öyle çok telefonla konuşmak istiyoruz ki şöyle bi konuşsak da telefon kulağımıza yapışsa :Ç

Modlar taşırlar, bizim elimizden gelen yok...
#6 - Haziran 28 2006, 13:58:11

YA SENİ ÖYLESİNE KUTLAMAK İSTİYORUM Kİ.GERÇEKTEN DE DURUMUM ÖYLE

VE NE YAPICAM DİYE DÜŞÜNÜYODUM.BU İLAÇ GİBİ GELDİ YAF

THANX :.dost :.dost :.dost
#7 - Haziran 28 2006, 14:13:02

harbi doğru söylüo benim burcum yengeç ve aynen böyle
#8 - Haziran 28 2006, 18:24:12
||**FORMULA 1 FAN CLUB**
Cяαdle of Filтh
Cяαdle of Filтh

önemli deil arkadaşalar
#9 - Haziran 29 2006, 17:22:02

esra357

yaa doru bencede:)
#10 - Haziran 29 2006, 17:30:30

İKİZLER
Son zamanlarda aşk hayatındaki durgunluk epeyce canını sıkmış. Bir türlü kafa dengi birisi çıkmıyor karşına. Aslında bu bir yere kadar doğru da olsa, işin aslı senin kimseyi kendine uygun görmemen. Karşına çıkanlara ikinci bir kez alıcı gözüyle bakmayı denemelisin bence. Aşırı derecede ön yargılı olduğun için edindiğin ilk izlenime kilitlenip kalıyorsun. İnsanlara biraz şans vermeyi dene. 

vay anasını be :muhah
#11 - Temmuz 05 2006, 15:45:40
Burası benim imzammış meğersem.

ben kovayımda yani ben herkesi dinliyorum....
#12 - Temmuz 05 2006, 19:15:53

BALIK
Bu aralar maşallahın var doğrusu. Her derde deva gibisin. Kimin bir sıkıntısı olsa soluğu senin yanında alıyor. Bu Güzin Ablalık iyi hoş da için şişecek diye korkuyorum. Herkesin derdini dinleyeyim, onlara yol göstereyim derken sen yoldan çıkma bari. Neyse sen işini bilirsin. Benimkisi naçizane bir tavsiye ama yine de bir kenarda tutmanda fayda var. Biraz kendine zaman ayır. Sonra seni kim toparlayacak...  :muhah

ne kadar da doru :muhah
#13 - Temmuz 06 2006, 15:49:16
yaLnızLıK payl$ıLmaZ!
[/color]

vayy beee   gercekten tutturduu ne diiimm hayrett ve tebrik paylasimin icin tesekkurlerrrrr  :.dost
#14 - Temmuz 06 2006, 15:51:53
Haberin yok ben " öLüyorum ! "

" Vazgeçtim  Dünyadan !! "
                                                                                                                                                                                     Bring Me To Life  !!!!!!!

BALIK
Bu aralar maşallahın var doğrusu. Her derde deva gibisin. Kimin bir sıkıntısı olsa soluğu senin yanında alıyor. Bu Güzin Ablalık iyi hoş da için şişecek diye korkuyorum. Herkesin derdini dinleyeyim, onlara yol göstereyim derken sen yoldan çıkma bari. Neyse sen işini bilirsin. Benimkisi naçizane bir tavsiye ama yine de bir kenarda tutmanda fayda var. Biraz kendine zaman ayır. Sonra seni kim toparlayacak... 

wayyy ii ya napalım yardım etmk istiozz
#15 - Temmuz 09 2006, 12:35:13
...

BALIK
Bu aralar maşallahın var doğrusu. Her derde deva gibisin. Kimin bir sıkıntısı olsa soluğu senin yanında alıyor. Bu Güzin Ablalık iyi hoş da için şişecek diye korkuyorum. Herkesin derdini dinleyeyim, onlara yol göstereyim derken sen yoldan çıkma bari. Neyse sen işini bilirsin. Benimkisi naçizane bir tavsiye ama yine de bir kenarda tutmanda fayda var. Biraz kendine zaman ayır. Sonra seni kim toparlayacak... 

wayyy ii ya napalım yardım etmk istiozz
bence seni içermio bu yazı kuzi. çünkü sen deva dan çok BELAsın :nanik
#16 - Temmuz 09 2006, 15:31:27

ASLAN
Arkadaşlarının hayatındaki önemi çok büyük. Onlar için yapmayacağın şey yok. Bunu zaten hepimiz biliyoruz. Fakat bazı tartışmalarda kendini kaybediyorsun ve müthiş bir savunma mekanizmasıyla sert cevaplar veriyorsun. Bu da bazılarını gücendiriyor. Bu duruma el koymanın şimdi tam vakti. Birazcık diline hakim olursan kimseyi rencide etmemiş, kafalarındaki “saldırgan sen” imajını da silmiş olursun.   

doğru olabilir belki ama bilemiyorum yinede :sizo
#17 - Temmuz 13 2006, 17:51:57
edward <3 be my vampireee (=

Arkadaşlarının hayatındaki önemi çok büyük. Onlar için yapmayacağın şey yok.   (Evet arkadaşlarıma çok ama çok değer veririm onlar için yapmayacağım hiç bişey yok tabi gerçek arkadaşlar için...)

Fakat bazı tartışmalarda kendini kaybediyorsun ve müthiş bir savunma mekanizmasıyla sert cevaplar veriyorsun   (Evet bn kendimi çok çabuk kaybederm ve bi konu üzerinde konuşmaya başladm mı ve de bu tartışmaysa bni susturun susturablrsnz artık bz snfta arkadaşlarla böle bi konu üzerinde tartışıodk sonra arkadaşlar sınıftan çekip gittiler ve son sözleride tamam Beyza  ya snn haklı olduunu biliorz oldu...)

Ya ama bana çok zevkli gelio arkadaşlarıma bnm fikirlerimin doğruluğunu kabul ettirmek çok can alıcıı

Ben yaaa!!!
#18 - Temmuz 17 2006, 12:18:22
Edebiyatın Bittiği Yerde Edepsizlik Başlar!  :okey

Anlamaya Çalışma, Anla...
*_* Beautiful Liar :band  

BAŞAK
Yeni çevreler, yeni insanlar, yeni ilişkiler... Bütün bunların hepsi de karşına çıkması an meselesi olan şeyler. Çok farklı heyecanlar ve deneyimler yaşayacağın bir döneme girmiş bulunuyorsun. Ve önemle belirtmeliyim ki, çekingenliğin hiç mi hiç sırası değil. Tam tersine olabildiğin kadar yırtık olmanda fayda var. Bu yeni ortamlarda boy gösterirken yanında sana özgüvenin eşlik edecek. Onun koluna sıkı sıkı yapış, olur mu?   

tam beni anlatıyo  :okey

#19 - Temmuz 18 2006, 13:29:17

ASLAN
Arkadaşlarının hayatındaki önemi çok büyük. Onlar için yapmayacağın şey yok. Bunu zaten hepimiz biliyoruz. Fakat bazı tartışmalarda kendini kaybediyorsun ve müthiş bir savunma mekanizmasıyla sert cevaplar veriyorsun. Bu da bazılarını gücendiriyor. Bu duruma el koymanın şimdi tam vakti. Birazcık diline hakim olursan kimseyi rencide etmemiş, kafalarındaki “saldırgan sen” imajını da silmiş olursun.   

valla sinirlendimmi hiç hakim olamam...
#20 - Temmuz 18 2006, 21:38:34
A&A         Seni ÇOK seviyorum!!!!   

asenaa....

TERAZİ
Yazın gelmesiyle coştun, coşturdun. Ve tabi ki sağlığını hiç düşünmedin. Sağlık sorunu derken korkutmak istemem. Ufak şeyler bunlar. Fakat yine de dikkat etmen gerekiyor. Üşütüp yataklara düşmek mi iyi yoksa kendine dikkat ederek eğlenceye tam gaz devam etmek mi? Herhalde ikincisi değil mi? Ben de öyle düşündüğünü düşündüğüm için seni uyarmayı bir borç biliyor ve bu uyarıları yapıyorum. Hadi sana iyi eğlenceler! 

bana bak beaa
#21 - Temmuz 19 2006, 16:51:47

ASLAN
Arkadaşlarının hayatındaki önemi çok büyük. Onlar için yapmayacağın şey yok. Bunu zaten hepimiz biliyoruz. Fakat bazı tartışmalarda kendini kaybediyorsun ve müthiş bir savunma mekanizmasıyla sert cevaplar veriyorsun. Bu da bazılarını gücendiriyor. Bu duruma el koymanın şimdi tam vakti. Birazcık diline hakim olursan kimseyi rencide etmemiş, kafalarındaki “saldırgan sen” imajını da silmiş olursun

vlla pek uymuyo ben hiç kimseyi gücendirmirum ama yinede saol
#22 - Temmuz 29 2006, 15:17:47
aLdIm vErDiM
                               bEn sEnİ yEnDiM
                                      kAçTıM sAtTıM
                                             bEş pArAyA sAtTıM

AKREP
Bazı olaylar yüzünden tahammül sınırlarını sonuna kadar zorlamışsın. Ve artık hiç yer kalmamış. O halde bu olaylara koca bir tekme sallamaya ne dersin? Kendine bu kadar yüklenmene ne gerek var? Bırak bazı şeyler de sensiz halledilsin. Unutma kimsenin senin sabrını bu kadar zorlamaya hakkı yok. Bu tepkini onlara yansıtmalısın bence. Gerektiği yerde gerektiği kadar karış. Asla fazlası olmasın.

walla ne yalan söliyim biraz tutuyo :öff
#23 - Temmuz 29 2006, 15:19:00
Senden başkasının sesi değmesin diye kulaklarıma, sağır dakikaların koynuna bıraktım kendimi..
Başka gözler değmesin diye gözlerime,kör bakışların lekesizliğine sığındım..

ben burcumun hemen hemen bütün özelliklerini taşırımm akreppp burdakilerde tutuoo yani :4 [:D]
#24 - Temmuz 29 2006, 16:53:01
haY Bu ÖsS nin...bIktIm yAwss ::yea

TERAZİ
Yazın gelmesiyle coştun, coşturdun. Ve tabi ki sağlığını hiç düşünmedin. Sağlık sorunu derken korkutmak istemem. Ufak şeyler bunlar. Fakat yine de dikkat etmen gerekiyor. Üşütüp yataklara düşmek mi iyi yoksa kendine dikkat ederek eğlenceye tam gaz devam etmek mi? Herhalde ikincisi değil mi? Ben de öyle düşündüğünü düşündüğüm için seni uyarmayı bir borç biliyor ve bu uyarıları yapıyorum. Hadi sana iyi eğlenceler! 

#25 - Temmuz 29 2006, 23:42:54
İmzanız kural dışı

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.