Alternatifim Cafe

Eskişehir Hamamında Cin

Discussion started on Garip Olaylar

Hamam’da cin var!..

Adam, gecenin bir saatinde yatağından kalkmış... Bakmış saat 03.00’e geliyor.

Canı yıkanmak istemiş ve doğru hamama gitmiş..
 Almış biletini girmiş içeri..
 Terledikten sonra kese yaptırmak istemiş ve çağırmış birini.
 Ne görsün,
 “Ayakları ters-yüz..”
 Gözlerini oğuşturmuş, diğer yıkananlara bakmış hepsinin ayakları öyle...
 Korkmuş, aceleyle çıkmış ve yarım-yamalak giyinip bilet kesen adama seslenmiş:
 “İçerde cin’ler var, haberin oldu mu?”
 Biletçi pek oralı olmamış, adam devam etmiş:
 “Gir bak, hepsinin ayakları ters-yüz..”
 Biletçi de gişeden ayaklarını göstermiş:
 “Böyle mi?”
 Onların da içerdekiler gibi olduğunu görünce fırlamış hamamdan... (adam çıplak bu arada)
 Doğru karakola..
 Olanları anlatmış, elindeki bileti göstermiş..
 Polisler bakmışlar, gece saat 03.’te alınmış.. (aynı zamanda adamın eşyaları hamamın dolabında duruyomuş)
 Ve de şu anda bir psikiyatri servisinde yatıyormuş adam..
 .....
 Yukarıdaki olay, çalkalanıyor Eskişehir’de..
 Kadınların günlerinde konu olmuş..
 Geçenlerde “Hakkı Kutlu” ayrıntısına girmeden söz etmişti..
 Ama, Eskişehir’de gerçekten bir şeyler oluyor!..
 Öylesine bir olay yaratılıyor ki, inanılması gerçekten güç!..
 Ne yazık ki, üniversitelerde hatta Orduevleri’nde bile konuşulduğunu duyuyoruz..
 Bize göre,
 “Asıl cin’ler de bunları çıkaranlar!..”
#1 - Mart 04 2007, 19:39:36
« Son Düzenleme: Nisan 04 2009, 15:37:59 Gönderen: Mercey »

evanescence_bep

Yoktur öyle birşey.Aynaları görmüştür o adam.
#2 - Mart 04 2007, 19:41:09

Beenncee biri hamama fena takmış durumdaa böle bişii tezgahlamışş:D:D
#3 - Mart 04 2007, 19:43:23

o gören adamı inşallah cin çarpar :D
#4 - Mart 04 2007, 19:46:41
Bu teknik dilimde mürekkep kadar koyu.
Kayıp bir ortam doğru,uzan yatağıma ve soyun . . .  : Şş

gece üçte hamam açık olurmu ki
saçma geldi bana :D
#5 - Mart 04 2007, 20:32:05
cem bey biz öyle çok telefonla konuşmak istiyoruz ki şöyle bi konuşsak da telefon kulağımıza yapışsa :Ç

Gece 3te hamam açık olur mu , içinde adam olur mu , bi insan neden gecenin üçünde yatağından kalkıp hamama gider :D Belasını arıyomuş o da ya , töbe töbe :Ç
#6 - Mart 04 2007, 21:12:19
İnsan insan olmalı ki, insanlarla insanca yaşayabilsin.

chiLékk

Gece 3te hamam açık olur mu , içinde adam olur mu , bi insan neden gecenin üçünde yatağından kalkıp hamama gider :D Belasını arıyomuş o da ya , töbe töbe :Ç
boşuna dememişler eceli gelen köpek cami duvarına işer diye  (6)
#7 - Mart 06 2007, 15:31:07

Şahsen ben eskişehirde otuyorum....

Yalan ya baksana bize başka şey anlatılar yalan bu olayın aynısı 10 yıl önce erzurumdada olmuşş  :sizo

Ama ben biras korkmadım deill  :sizo
#8 - Mart 07 2007, 07:39:04
Etme çoluk çocukla muhabbet,koy g.tüne çekme zahmet. . .

:muhah :muhah :muhah :muhah :muhah :muhah
he he bizim kafede de varmış sabah erken gelenler görümüş  :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol
#9 - Mart 07 2007, 10:57:14

Sana kurdum saatimi geceden
Seni vurdum yüzüme ayıldım
İşim gücüm tek sensiz bügün
Bu sabah yar sana uyandım

Gecenin 3'ünde canı hamam çekiosa adamda zaten vardır doğa üstü olaylar  (6)
Bence tam uyanamamış.He bide o saatte hamam açık olur mu? konusu var bunuda Zekeriya Hocamıza bırakıyorum  (6)
#10 - Mart 07 2007, 19:35:40
Burası benim imzammış meğersem.

miccheck

ben bu hikayenin asker versiyonunu , okul versiyonunu vb. vb. okudum veya dinledim... yav insanda azcık yaratıcılık olur... başka hikayeler kullanın...
#11 - Mart 07 2007, 19:46:06

faitHleSs

Uydurma , asparagas haberLer bunLar .. :4
#12 - Mart 07 2007, 22:44:59

aynen katılıorum :D
#13 - Mart 08 2007, 16:12:14
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

hamam yıkanma yeri değilki zevk rahatlama yeri bizde bazen yoğun bi çalışmanın sonunda saat 12 de çıkar giderdiz saat 2-3 çıkarız
çokta güzel oluyo tavsiye edrimyani ekibin bol muhabbetli olması lazım ama
#14 - Mart 08 2007, 16:17:07

Sana kurdum saatimi geceden
Seni vurdum yüzüme ayıldım
İşim gücüm tek sensiz bügün
Bu sabah yar sana uyandım

Bizede
adam kamyon şoförüymüş saat 5te eve gelmiş demişki bi yıkanıyımda ölye gideyim demiş
Hamama gitmiş biletini felan almış işte yıkanmış felan kese yaptırılken arkasına bi bakmışş adamın ayakları ters gözlerini avuşturmuş bidaha bakmış öyle sonra havuza bi bakmış çıkan adamlarda böyle bide kadınlarda varmış adam korkmuş bağırarak dışarı çıkmış polisler gelmiş felan adama inanmışlar adam demişki kıyafetim biletim orda demiş sonra hamam görevlisi yeni gelmiş bi bakmışlar öle adamın 1 günde şaçları beyazlamış komaya girmiş ve ölmüş die duymuştukk  :muhah
#15 - Mart 08 2007, 16:37:41
Etme çoluk çocukla muhabbet,koy g.tüne çekme zahmet. . .

hamam yıkanma yeri değilki zevk rahatlama yeri bizde bazen yoğun bi çalışmanın sonunda saat 12 de çıkar giderdiz saat 2-3 çıkarız
çokta güzel oluyo tavsiye edrimyani ekibin bol muhabbetli olması lazım ama

İyi de gecenin üçünde su içmeye gider gibi hamama gitmenin amacı ne ? Ayrıca bu adamın evinde banyosu yok mu ?
#16 - Mart 10 2007, 18:33:39
İnsan insan olmalı ki, insanlarla insanca yaşayabilsin.

Ya Burda bır Konu Daha   Vardır :D Hamama Banyoya anadan  Doğma cıplak gırmeyın Dıye :kop yoksa Erkek Cınler Musallat oluyormus :D anlasılan Cınsıyet Farkı Yok bunlarda :kop  Demekki ayakları  Ters Olanlar  Gay  Cinler :)) Bundan sonra Dikkat edecem ( hiç gürüşemedikte )
#17 - Mart 10 2007, 18:39:56
“Burada her çeşit suale cevap verilir. Her müşkil halledilir. Ama hiç kimseye sual sorulmaz.”

DjSmaLL

ßo$wersene ßea *** Kenti Eskisehir ßilader Test ediLdi ...
#18 - Mayıs 04 2007, 02:52:41

#19 - Mart 30 2009, 15:27:40
.....i¢iм∂є biяbσѕℓuк ωαя ѕσηѕυzℓuк мisaℓi.....

Cinlerin ayaklarının ters olduğu doğrudur ancak olayın düzmece olup olmadığını bilemem. (6)
#20 - Mart 31 2009, 16:06:30
Şefim sarı kula var mı?

Yok değil... düzmece falan değil.
Aslında olay öyle de değil..

Bileti alıyor herif doğru. sonra yıkanıyor vs. ve ters ayakları da görüyor. Sonra kaçış o kaçış karakola gidiyor. Polislerle beraber geldiklerinde kapı kitli içerde kimse yok. Ama bilet kesilmiş... İşte gariplik olan o.

ve şu bir gerçek ki hamam, tuvalet gibi yerlerde özellikle sabaha karşı olur öyle şeyler. bu gibi yerlerde üç harfililer gezinir. Kur'anda yazar.
#21 - Nisan 02 2009, 00:20:01
« Son Düzenleme: Nisan 02 2009, 00:20:56 Gönderen: ~ туℓєя_ѕ ~ »
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

Hmm doğrudur o zaman bir şey diyemem. Kur'an'da yazılanları biliyorum. Dediğim gibi cinlerle alakalı bilgiler doğru.
#22 - Nisan 04 2009, 15:29:20
Şefim sarı kula var mı?

Boşver bizim hamama gelsin .. sonra bakarız .. :D mahhalleyi toplar giderim ben :muhah
#23 - Nisan 06 2009, 20:14:23

Doqruluk Payı Vardır ßence Ateş Olmayan Yerden Duman Çıkmaz..
#24 - Haziran 27 2009, 19:04:46
                                                      Sєωqiчi чαLαη єdєηLєяє SαhTє SєωqiLєяє pαчdσS..!
                                                                    ßiя чαzαя dємiş чα
                                                              "Sєη qiT αşк ßαηα кαLSıη .."
                                                                      ßєηdє diчσяuм кi
                                                        !.. Sєη qiT αмα кσLpα αŞкıη Sєηdє кαLSıη ..! 

Tam öyle değil bu olay, adam fırlıyor kaçıyor polisler geliyor. Kapılar kitli ama bilet kesilmiş ilginç tarafi bu dahada ilginçleştireyim, hamam sahibini arıyorlar gelip kapiları açıyor ve adamin eşyaları içeride. Zira Wellness, Spa, Hamam gibi yerlerde bu gibi olaylar normal, düzmece değildir. Gece geç saatlerde bu gibi şeyler ile karşılaşmanız normal hamam ortaminda, yaşadım net değildi ama kötü bir duyguydu.
#25 - Şubat 06 2011, 21:33:27

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.