Alternatifim Cafe

Yüklediğim Şarkıları Açamadım

Discussion started on Teknik Servis

ya ben grup 84 ten ölürüm hasretinle şarkısını video klipten indirmiştim. sonra winapı açtığımda bidaha çıkmadı.. cankan ı indirdim. farklı dosyaya kaydettim; ne zaman açsam oluyor... grup 84 nye açılmıyor   :icon  :alala   X(
#1 - Mart 30 2006, 20:52:53
« Son Düzenleme: Ağustos 11 2006, 15:54:25 Gönderen: therockula »
İmzanız kural dışı

ya ben grup 84 ten ölürüm hasretinle şarkısını video klipten indirmiştim. sonra winapı açtığımda bidaha çıkmadı.. cankan ı indirdim. farklı dosyaya kaydettim; ne zaman açsam oluyor... grup 84 nye açılmıyor   :icon  :alala   X(
Bak aslında kendin de söylüyorsun nedenini cankanı farklı kaydet yaparak bildiğin bir yere kaydetmişsin, sanırım grup 84 e direkt olarak aç dedin...
Başlat->Ara->Resim, müzik yada video yazan yere tıkla Video yu seçip ara de bakalım belki bulursun, bulamazsan bi daha indir bu sefer farklı kaydet yaparsın :)
#2 - Mart 30 2006, 20:59:26
« Son Düzenleme: Ağustos 11 2006, 15:54:35 Gönderen: therockula »
Bilgi Paylaştıkça Çoğalır
Sizin katkılarınızla büyüyoruz: //www.alternatifim.com

Forum Kullanımıyla İlgili Genel Yardım, Forum Kuralları, İmza Kuralları, Rütbeler, Sıkça Sorulan Sorular
Özel mesajla yardım etmiyorum, sorununuzu forumda belirtebilirsiniz.

saol..
#3 - Ağustos 10 2006, 18:20:17
« Son Düzenleme: Ağustos 11 2006, 15:54:44 Gönderen: therockula »
İmzanız kural dışı

NovemberRain

ya ben grup 84 ten ölürüm hasretinle şarkısını video klipten indirmiştim. sonra winapı açtığımda bidaha çıkmadı.. cankan ı indirdim. farklı dosyaya kaydettim; ne zaman açsam oluyor... grup 84 nye açılmıyor   :icon  :alala   X(
Bak aslında kendin de söylüyorsun nedenini cankanı farklı kaydet yaparak bildiğin bir yere kaydetmişsin, sanırım grup 84 e direkt olarak aç dedin...
Başlat->Ara->Resim, müzik yada video yazan yere tıkla Video yu seçip ara de bakalım belki bulursun, bulamazsan bi daha indir bu sefer farklı kaydet yaparsın :)

« Son Düzenleme: 11 Ağustos 2006, 15:54:35 Gönderen: therockula »

Büyük cesaret Mod. (therockula) kardeşimizi gösterdiği medeni cesaretinden ötürü tebrik ediyorum. Site Sahibi'nin yazmış olduğu mesajı düzenlemiş valla bravo  (6)  (6)

#4 - Ağustos 16 2006, 11:40:31

Nesini düzenlemiş acaba merak ettim şimdi (6)
Her halde harf hatası yapmıştık :alala

Neyse sorunu düzelmiş su_perisinin işi geyiğe vurmayalım :4
#5 - Eylül 06 2006, 04:23:52
Bilgi Paylaştıkça Çoğalır
Sizin katkılarınızla büyüyoruz: //www.alternatifim.com

Forum Kullanımıyla İlgili Genel Yardım, Forum Kuralları, İmza Kuralları, Rütbeler, Sıkça Sorulan Sorular
Özel mesajla yardım etmiyorum, sorununuzu forumda belirtebilirsiniz.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.