Alternatifim Cafe

Heroes

Discussion started on Oyun Genel

Heroes serilerini yazmaya gerek yok heroes III den öncesine bakmaya bile gerek yok.

Heroes III Restoration of Erathia

Heroes III Armageddons Blade

Heroes III The Shadow of Death

Heroes IV
#1 - Ocak 19 2006, 10:43:59

çok seviorum
#2 - Mart 08 2006, 09:33:32
Hayat bir sınavsa ismimi yazar çıkarım..!

hangisi?
#3 - Mart 18 2006, 13:20:44

dark

işte 2. oyunumda bu.tüm serilerini bitirdim.ve halende yeni baştan başladım oynuyorum.çok keyifli.
#4 - Nisan 02 2006, 23:51:18

hımmmm   armageddons biraz kasıyor helal olsun bitirdiysen favori kalen hangisi ve favori askerin?
#5 - Nisan 03 2006, 10:48:14

Arklar bakın serinin en ii oyunu heroes 3 armegedon's blade ama en kötüsü ise heroes 4 ben oyunu oynadığımda doğru oyunu aldığama emin miyim' diye endime sormuştum ama gerçekten ubisofta geçmesinden sora heroes 5 tam anlamıyla harika ama nese ben bi soru soracaktım!!

Heroes 5 te hero'nuz da skill  ve ability olarak ayrılan şeyler neler ve ne işe yarıyolar ve bide bazı yeni büyüler eklenmiş bazılarının sadece resmi değişmiş bide şu bütün büyülerin adını ve ne işe yaradını bilen varsa yazabilir mi sevinirim!!!
#6 - Haziran 19 2006, 17:12:38

daitona heroes in III ten önceki versiyonlarıda çağının önündeki oyunlar... onları yok saymak kolay iş değil...
#7 - Ağustos 09 2006, 11:01:20
Welcome to wherever you are
This is your life, you made it this far
Welcome, you gotta believe
That right here right now, you're exactly where you're supposed to be Welcome, to wherever you are

daitona heroes in III ten önceki versiyonlarıda çağının önündeki oyunlar... onları yok saymak kolay iş değil...

Çağının önündeki oyunlar olması neyi değiştirir. Heroes 3 Şu anda halen ayakta kalabilir gerçi imajını kaybetmek üzere özellikle 4 deki fiyaskodan sonra...
#8 - Eylül 04 2006, 13:58:43

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.