Alternatifim Cafe

Hangi Ünlü Hangi Burç

Discussion started on Astroloji

Onlar, albümleriyle milyonları peşinden sürükleyen, giyim tarzları ve yaşam şekilleriyle dikkat çeken isimler. Kimi sivri dilli, kimi çok üretken, kimi çok sessiz, kimi ise çok gergin... Müzik dünyasının ünlü isimlerini ve burçlarının özelliklerini masaya yatırdık...

Koç: Şebnem Ferah
Ahkam kesen şarkı sözleri, köşeli müziği ile isyanını dile getiren Şebnem Ferah tipik bir Koç kadını.

Hayatı sorgulayan, kendi bildiğini okumaktan geri durmayan Şebo, özgürlüğüne düşkün tavrıyla da dikkat çekiyor.

Boğa:Enrique Iglesias
Sabırlı ve sorumluluk sahibi davranışlarıyla dikkat çeken Enrique, boğa burcu erkeğinin en başarılı temsilcilerinden biri.

Görkemli bir yaşamı tercih eden ve maddeselliğe önem veren Boğa erkeğinin yaşayan en büyük kanıtlarından biri.

İkizler: Marilyn Monroe
Neşeli, enerjik ve hareketli yapısıyla dikkat çeken İkizler burcunu en iyi temsil eden isimlerden biri de şüphesiz ki Marilyn Monroe...

Büyüleyici sahne şovlarına imza atan ve hafızalara neşeli yapısıyla kazınan Monroe aynı zamanda tipik bir aşk kadınıydı da...

Yengeç: Sezen Aksu
Evine ve özel yaşamına düşkünlüğü ile tanınan, aile hayatını her şeyden çok önemseyen Yengeç burcuna en iyi örnek sanıyoruz ki Sezen Aksu.

Duygusal tarafıyla da dikkat çeken Aksu, bu sayede milyonların dilinden düşmeyen şarkı sözlerine de imza atıyor.

Aslan: Jennifer Lopez
Güçlü ve her şeye hakim yapısıyla dikkat çeken Aslan burcunu en iyi temsil eden bayanlardan biri de Jennifer Lopez.

Bir televizyon şovu ile hayatı değişen sanatçının inatçılığı ve azmi aynı zamanda burcunun en büyük özelliklerinden ikisi.

Başak: Marc Anthony
Titiz ve hesapkar yapısıyla dikkat çeken Marc Anthony, Başak burcunun tüm özelliklerini taşıyor.

Ilımlı ve paylaşmayı seven tarafı sayesinde en az kendi kadar ünlü olan eşi Jennifer Lopez ile kavgadan uzak bir hayat sürüyor.

Terazi: Tarkan
Sanatkar bir ruh ve dengeli bir hayat sloganı ile tanınan Terazi burcunun özelliklerini en iyi taşıyan isimlerden biri de Tarkan.

Her yeptığı ile bir numara olan, sürekli üreten ve kavgadan uzak duran tavırlarıyla Tarkan taktirleri toplamaya devam ediyor.

Akrep: Teoman
Akrep denilince sanıyoruz ki ilk akla gelen cinsellik ve seks oluyor. Teoman da, gerek özel yaşamı ile gerek şarkı sözleri ile burcunun tüm özelliklerini taşıdığını gösteriyor.

Farklı bir yaşam şeklini düstur edinen akrep burcu erkeği için en ideal örnek kesinlikle Teoman...

Yay: Christina Aguilera
Bolluk, neşe ve zenginlik kaynağı olan Yay burcunun tüm bu özelliklerinden nasibini alan isimlerden biri de Aguilera.

Burcun dikkat çeken bir diğer özelliği de girişimcilik. Aguilera'nın bugüne kadar yaptığı düetler ve albümler bu özelliğinin en büyük kanıtları.

Oğlak: Elvis Presley
Kendinden emin, kibar, nazik, asil ve enerjik... Tüm bu özellikler hem oğlak erkeğini hem de Rock'n Roll'un Kralı Elvis'i anlatıyor.

Tüm zamanların en çekici vokallerinden biri olarak gösterilen Elvis, oğlak burcu özelliklerini en iyi yansıtanlardan biri.

Kova:Ajda Pekkan
Ajda Pekkan, estetiğe olan düşkünlüğü, akılcı hareketleri ve fırsatları iyi değerlendirmesiyle Kova burcu kadınına en iyi örneklerden biri.

Sade ve düzenli yaşamı seven Pekkan, hayvan severliğiyle de tanınıyor.

Balık: Kurt Cobain
Grunge akımının temsilcisi, milyonları peşinden sürükleyen efsane...

Duygu dolu aşk şarkılarından kin dolu başkaldırılara kadar en uç noktalarda gezinen Cobain, balık burcu erkeğine en başarılı örnek.
#1 - Ağustos 23 2008, 16:52:23

Başak: Marc Anthony
Bende bunu bekliyordum..
#2 - Eylül 30 2008, 00:57:18

2010  القدر♥ موسى

Seviyorum

Any_one

Teoman...  beğendim ünlümü. Balık da olabilirmişim.
Ama yazılan özellikler tutmasa da güzel akrep. Ayrıca Picasso da akreptir. :ehem
#3 - Ekim 03 2008, 17:41:42

İkizler: Marilyn Monroe

Biliyordum bununla aynı burçta olduğumu :artis
#4 - Ekim 22 2008, 17:10:35
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

Şizofren Sevdam..

Yay: Christina Aguilera
Bolluk, neşe ve zenginlik kaynağı olan Yay burcunun tüm bu özelliklerinden nasibini alan isimlerden biri de Aguilera.

Burcun dikkat çeken bir diğer özelliği de girişimcilik. Aguilera'nın bugüne kadar yaptığı düetler ve albümler bu özelliğinin en büyük kanıtları.

olamaz aman Yarab kabul etmiyorum
çık git burcumdan sahte gülücüklü hatun
#5 - Ekim 22 2008, 17:12:29

Oğlak: Elvis Presley
#6 - Ekim 29 2008, 20:41:57

Kurt Cobain'le aynı burç olmak ve burcun bütün özelliklerini göstermek güsel bi duygu :)
#7 - Kasım 01 2008, 17:54:28

Aslan: Jennifer Lopez
#8 - Şubat 03 2009, 17:01:54
« Son Düzenleme: Şubat 03 2009, 17:02:06 Gönderen: B_gs »
уüяєк ∂є∂ιğιη αѕℓαη ¢єѕαяєт ∂є∂ιğιη ƒσямα gιвι
αιℓє ∂є∂ιğιη υℓтяAѕℓαη єν ∂є∂ιğιη αℓι ѕαмι уєη gιвι σℓмαℓı

Balık: Kurt Cobain

çok dinlemesem de severim, sevindim. (:
#9 - Şubat 03 2009, 17:05:33
Bazı çocuklar hiç uslanmazlar
Onlar hep oyunbozan olurlar
Durmadan üzdüler diğer çocukları
Hep bozuldu oyunun kuralları

DinLemem ve pek sevmem ama HayırLıısı tabi (6)
#10 - Mart 01 2009, 18:33:55
Kim der ki ; Sago yaşamın minik bebeği ?
Bir yaz akşamında hayata attım göz bebeğimi, bebeğim öldü....

DinLemem ve pek sevmem ama HayırLıısı tabi (6)

kova burcu

aynen pek dinlemem :D
#11 - Mart 10 2009, 14:21:34
« Son Düzenleme: Mart 10 2009, 14:21:51 Gönderen: Sourberry »

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.