Alternatifim Cafe

Beyaz Show

Discussion started on Tv ve Diziler

Demet Akbağ, Ata Demirer, Serkan Çağrı, Özge Borak, Bülent Şakrak ve Salih Kalyon bu Cuma Beyaz Show'da. Beyaz Show 00:30 da Kanal D de.
#351 - Mart 02 2010, 14:36:48
Gölgeye çarpan kan gibiyim

Aynaya diyorum bu yalan mı

Kendime diyorum: "Uyan artık"!

'Vercen mi?'den sonra ilk Ata'lı şov. İzlenir bence.
#352 - Mart 03 2010, 12:14:03
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

“Beyaz Show”a bu hafta; müzik grubu Hepsi, usta televizyon programcısı ve gazeteci Mesut Yar ile pop müziğin yeni isimlerinden Ceynur konuk oluyor.
#353 - Mart 10 2010, 21:57:50
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Anti-tiKKy

Bu hafta konuklar berbat.
#354 - Mart 10 2010, 22:27:29

hepsi  mi  ıyy
 gerçekten konuklar berbat
#355 - Mart 11 2010, 00:35:58
'

u hafta “Beyaz Show”a; Yavuz Bingöl, Tuba Büyüküstün ve Kenan Ece konuk oluyor!
#356 - Mart 25 2010, 21:06:51
Mercey.

Tuba için izlenir
#357 - Mart 25 2010, 22:41:04

Beyaz Show’a bu hafta; Hande Yener, Kutsi, Bennu Yıldırımlar ve Ahmet Saraçoğlu konuk oluyor...
#358 - Nisan 15 2010, 23:05:31
Mercey.

Beyaz Show'un 30.04.2010 Geceki Konukları; Uğur Dündar, Yılmaz Özdil ve Gülben Ergen.
#359 - Nisan 24 2010, 10:38:10
Gölgeye çarpan kan gibiyim

Aynaya diyorum bu yalan mı

Kendime diyorum: "Uyan artık"!

Beyaz Show’a bu hafta; Göksel ve Hakan Altun konuk oluyor!
#360 - Mayıs 12 2010, 20:50:02
« Son Düzenleme: Mayıs 12 2010, 20:50:11 Gönderen: Mercey »
Mercey.

Eğitim için ekran başına!

Kanal D’nin, Beyazıt Öztürk’ün sunduğu  “Beyaz Show” programı bu hafta, “Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı” yaranına düzenlenen “Eğitim Gönülleri 15. Yıl Özel Yayını” ile ekrana geliyor!

Ülkemizin eğitim alanında faaliyet gösteren en yaygın sivil toplum kuruluşu olan TEGV,  28 Mayıs Cuma günü Kanal D’de gerçekleştireceği özel yayınla, 15. yılını kutlayacak ve daha aydınlık bir gelecek için çocuklarımızın eğitimine destek çağrısı yapacak.

Bu yıl 15. yılını kutlayan Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), ülkemizdeki eğitim sorunlarına dikkat çeken ve Vakfın faaliyetlerini kamuoyu ile paylaşarak, izleyenleri de destek olmaya çağıran bu yılki özel yayınını, Kurumsal İletişim Sponsoru  Kanal D’nin desteğiyle Beyaz Show’da gerçekleştirecek.
TEGV 15. Yıl Özel yayını Beyazıt Öztürk’ün ev sahipliğinde; Kıvanç Tatlıtuğ, Okan Bayülgen, Acun Ilıcalı, Mehmet Ali Birand, Saba Tümer, Melis Birkan, Cem Davran, “Geniş Aile” ekibinden Ufuk Özkan, İlker Ayrık, Yeşim Ceren Bozoğlu ile Ebru Gündeş ve Songül Öden’in katılımıyla gerçekleşecek.

Vakfın faaliyetlerinin anlatıldığı kısa filmlerin gösterileceği özel yayına katılan konuklar eğitime destek çağrısı yapacak. Bu yıl “1 SMS TEGV’e destek! 6 SMS Bir Çocuğun Geleceği Demek!” sloganıyla eğitime ve çocukların geleceğine destek çağrısı yapan Vakıf’a katkıda bulunmak isteyenler, faturalı ve faturasız cep telefonlarından 3353’e kısa mesaj atarak TEGV’e 10 TL katkıda bulunacaklar. Bir çocuğun TEGV’deki bir yıllık eğitimine destek olmak isteyenler ise; 6 SMS (60 TL) göndererek bir çocuğun daha geleceğe umutla bakmasını sağlayacaklar.

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı hakkında:

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı, ilköğretim çağındaki çocuklarımızın temel eğitimlerini tamamlayıcı, ders saatleri içinde ve dışında çok yönlü bir eğitim desteği almalarını ve çağdaş eğitim olanaklarından faydalanmalarını amaçlıyor. Türkiye genelinde 11 Eğitim Parkı, 55 Öğrenim Birimi, 20 Ateşböceği (Gezici Öğrenim Birimi) ve 1 İl Temsilciliği ile çocuklarımıza eğitim desteği hizmeti sürdürüyor. Kuruluşundan bu yana bir milyon çocuğumuza verdiği eğitim desteğini binlerce gönüllüsünün desteği ile gerçekleştiriyor.
Eğitimde özgün modeli ile uluslararası kuruluşların da dikkatini çeken Eğitim Gönüllüleri 2003 yılı içinde Uluslararası Gençlik Vakfı (International Youth Foundation-IYF) ile çalışmaya başladı. Eğitim Gönüllüleri ile ilgili detaylı bilgi için www.tegv.org adresi ziyaret edilebilir.
#361 - Mayıs 27 2010, 01:49:22
Mercey.

Beyaz Show’a bu hafta; Ferhat Göçer, Nihal Yalçın ve Sercan Yıldırım konuk oluyor!
#362 - Haziran 02 2010, 22:30:00
Mercey.

o zaman ne yapıyoruz? her zaman ki gibi izlemiyoruz.
#363 - Haziran 02 2010, 22:38:14

Beyaz Show’a bu hafta; Rafet El Roman, Yusuf Güney ve Ziynet Sali konuk oluyor...
#364 - Haziran 09 2010, 20:14:16
Mercey.

ßu ziYnet de abone oldu!!
#365 - Haziran 09 2010, 23:14:44

arsenik

#366 - Haziran 10 2010, 00:32:17

halen izleyen ve utanmadan eğlenceli bulabilenler var.
#367 - Haziran 10 2010, 01:03:37
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

arsenik

halen izleyen ve utanmadan eğlenceli bulabilenler var.
Aynen!!1
#368 - Haziran 10 2010, 01:13:32

Beyaz Show’a bu hafta; Kibariye, Murat Göğebakan ve  Fırat Tanış konuk oluyor...
#369 - Haziran 16 2010, 17:24:25
Mercey.

Fırat Tanış 'Yani' şarkısını söylemeli! Söylemeden gitmemeli o programdan.
#370 - Haziran 16 2010, 21:49:18
Karyolama oturup kendime bir içki koydum. Kapımı açık bırakmıştım. Şehrin gürültüsüyle beraber ay ışığı sızıyordu odama: müzik dolapları, otomobiller, küfürler, köpek havlamaları,radyolar... Hep beraberdik, aynı b*k çukurunun içindeydik hepimiz. Kaçış yoktu. Zamanı geldiğinde sifonumuz çekilecekti.

Charles Bukowski

Beyaz Show’un “sezon finali” bölümüne; Kubat, İzel ve  Murat Dalkılıç konuk oluyor...
#371 - Haziran 23 2010, 20:27:54
Mercey.

Beyaz Show yeni sezona bomba gibi giriyor! Arzum Onan, Mehmet Aslantuğ, Sertab Erener, Athena ve Survivor Merve'nin konuk olacağı Beyaz Show, 8 Ekim Cuma gecesi 23.30'da Kanal D'de..
#372 - Ekim 06 2010, 19:33:00
Mercey.

Beyaz Show'a bu gece; 12 Dev Adam’dan iki dev adam Kerem Tunçeri ve Ender Arslan, basketbol maçlarının usta spikerlerinden Murat Murathanoğlu, Atiye, Ece Üner, dünyaca ünlü anatomi sergisi Bady Worlds’ü Türkiye’ye getiren Fırat Kasapoğlu ve Anatomi Uzmanı Doktor Mehmet Üzel konuk oluyor. Beyaz Show 00:30 da Kanal D de.
#373 - Ekim 15 2010, 21:18:49
Mercey.

Bu şov kaçmaz!
3 Aralık Cuma 00:30

“Beyaz Show”a bu hafta; ekranların sevilen dizilerinden “Geniş Aile”nin başarılı oyuncuları; Ufuk Özkan ve Rojda Demirer, pop müziğin sevilen isimlerinden Sıla, "Lay lay lom galiba sana göre sevmeler" şarkısıyla hem televizyonu, hem interneti aynı anda sallayan sanatçı, Beyaz Show izleyicilerinin en çok merak ettiği adam, Metin Işık ve bomba gibi şarkıları, muhteşem sahne performanslarıyla, Redd Grubu konuk olacak.

#374 - Aralık 03 2010, 17:20:21
Yağma yağmur sağanak bu sağanak için yok sığınak.

Üye:

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.