Alternatifim Cafe

AntiKardeş HepsiKalleş Birliği

Discussion started on Fan Club & Birlikler

onemlı deıl..

Millet deliye muhtaç biz akıllıya ..

Hiç akıl kârı mı şu yazdıklarınız ?..

Ha eğleniyorsunuz siz ..

Pardon ..

#26 - Temmuz 29 2007, 23:07:19
HoLi iSTanBuL'un ŞaHı
                                                                            AklıM KendiNé méZaR KazaBiLeceğiN KadaR DeriNn ..   

kelis

eğLence anLayışına göre fark edeR ;)
#27 - Temmuz 29 2007, 23:13:12

_BoDdAh_

OoOo Kardeş birlikleri felan derken bazıları gaza gelip 'Antihıristiyanyahudiler Hepsikalleşler' gibisinden birlikler açmaya kalkmasın da.. Malumunuz ekstradan din kardeşliği de var.. Ayıp olmasın..
İnsan kardeşine bunu yapar mı hem ? Keza kardeşime aşı olurken elini tutan, ateşler içinde yatarken alnına bez koyan bizzat ben ablasıydım.. Eh ne zaman para veyahut kontör ihtiyacım olsa ilk yardımıma koşan da benim kardeşim olmuştur.. Aramızdaki ilişki gözdolduracak vaziyettedir.. Bunu anlatmamın sebebi geyiğinizin içine etmek değil elbet..
Buna rağmen en çok kızılan, bağırılan, kalleşliği en çok dokunan da kendileridir..
Sırf manasızlık olsun amacıyla kurulduğunu sandığım bu birlik bazı şeylerin,kişilerin seviyesininde göstergesidir..
Onlarında size bütün anlamsızlığıyla 'kalleş kardeş' sıfatını yapıştırdıklarının farkındasınızdır umarım..
Neyse..
İyi eğlenceler size kalleş kardeşler..
#28 - Temmuz 29 2007, 23:13:59
« Son Düzenleme: Temmuz 29 2007, 23:19:52 Gönderen: ..boddαh.. »

kelis

hadi cnm ya adamLık dersi verdiin için saoL ama gerek yok
bizde biLiyoruz neyin ne oLduğunu kardeşimiz abimizi abLamızı burda miLLete küçük düşürücek kadar sLak ve basit değiLiz sadece zaman geçirip geyik yapıyoruz istemiyosa uğrama zaten sana üye oL diye geLmedik bizden başka işin varsa onLarLa uğraş pLs.. bizde seni sevdik ;)
#29 - Temmuz 29 2007, 23:17:12

ne gusel konustun asko :ask

hadi cnm ya adamLık dersi verdiin için saoL ama gerek yok
bizde biLiyoruz neyin ne oLduğunu kardeşimiz abimizi abLamızı burda miLLete küçük düşürücek kadar sLak ve basit değiLiz sadece zaman geçirip geyik yapıyoruz istemiyosa uğrama zaten sana üye oL diye geLmedik bizden başka işin varsa onLarLa uğraş pLs.. bizde seni sevdik ;)

#30 - Temmuz 29 2007, 23:19:05
HoLi iSTanBuL'un ŞaHı

_hUh rAsTası_

Ders verilerek adam olunsaydı çok kişi adam olmuştu şimdiye .. :)

Kendi kardeşini küçük düşürmekten ziyade kendini küçük düşürmektir yaptığınız ..

Geyik mevzusu bile olamaz ki kalkmış yaptığını hoş göstermeye çalışıyorsun bir de ..

#31 - Temmuz 29 2007, 23:20:34
« Son Düzenleme: Temmuz 29 2007, 23:23:01 Gönderen: _hUh rAsTası_ »

bence sen bızım hatamızı duzeltmeye calısacagına nıckını duzeltmeye calıs ;)

Kendi kardeşini küçük düşürmekten ziyade kendini küçük düşürmektir yaptığınız ..

Geyik mevzusu bile olamaz ki kalmış yaptığını hoş göstermeye çalışıyorsun bir de ..

#32 - Temmuz 29 2007, 23:23:03
HoLi iSTanBuL'un ŞaHı

_BoDdAh_

Belki de basitsiniz ve de o dediğiniz gibisinizdir kim bilir..
Çoluk çocuk ağzıyla muhatap olanda suç zaten (bknz:sana üye ol diye gelmedeeekk..başka işin varsa onla uğraaaaşş.. ayhh sefiom senii vs. vs..) Ben bu dandik şey hakkındaki fikirlerimi söyledim illa ki yorum yapma gayesinde değilsin kapiçino ve saz arkadaşı sean paul holi..
Önce beyindeki pasları düzeltelim mühim olan nicki ıvırı zıvırı değil..
#33 - Temmuz 29 2007, 23:25:42
« Son Düzenleme: Temmuz 29 2007, 23:26:21 Gönderen: ..boddαh.. »

sana cevap vercemı zannedıyosan aldanıyosun ;)

Çoluk çocuk ağzıyla muhatap olanda suç zaten (bknz:sana üye ol diye gelmedeeekk..başka işin varsa onla uğraaaaşş.. ayhh sefiom senii vs. vs..) Ben bu dandik şey hakkındaki fikirlerimi söyledim illa ki yorum yapma gayesinde değilsin kapiçino ve saz arkadaşı sean paul holi..
#34 - Temmuz 29 2007, 23:27:10
HoLi iSTanBuL'un ŞaHı

ftb

bence sen bızım hatamızı duzeltmeye calısacagına nıckını duzeltmeye calıs ;)

Geyik mevzusu bile olamaz ki kalmış yaptığını hoş göstermeye çalışıyorsun bir de ..

"Ad hominem" hakkında adeta bir ders niteliği taşımakta şu cevabın, böyle saçma bir şeye tepki gelmesi gayet normal, "beğenmiyosan  defol git, hadi naş" babında cevapların ne lüzmü var yahu.

sana cevap vercemı zannedıyosan aldanıyosun ;)

Burada da şahane bir paradoks örneği var, amma öğretici insansın ha.
#35 - Temmuz 29 2007, 23:28:08
« Son Düzenleme: Temmuz 29 2007, 23:32:11 Gönderen: ftb »

_hUh rAsTası_

Nickimden dolayı özür dilerim ..

Ah nasıl akıl edemedim birinin çıkıp bir gün 'höyt nickini düzelt önce sen..' bırbır diyeceğini ..

Kalbim paramparça şu an ..

Deniz sen de aldanma yavrum ..

Cevap vermez o sana ..
#36 - Temmuz 29 2007, 23:31:07

kelis

saz arkadaşı derken.?
#37 - Temmuz 29 2007, 23:37:37

yau boswer arkadaslar gereken cvpları aldılar qamsem..onlara artık bıdaha mılletın ısıne karısmamk yeter ;) bu arada yorumlarınız ıcın saolun boddah ve saz arkadasları yakısırrr ;)
#38 - Temmuz 29 2007, 23:40:38
HoLi iSTanBuL'un ŞaHı

_hUh rAsTası_

Sümme haşa ..

Ne haddimize milletin işine karışmak ..

Yakıştı ..

Sayın _hUh rAsTası_

..boddah..

Ve ftb ..

:ehem

#39 - Temmuz 29 2007, 23:47:32

sevdım senı soz dınlıyon :4 ımzana hasta oldum hemen bırlık acalım :sizo

Sümme haşa ..

Ne haddimize milletin işine karışmak ..

Yakıştı ..

Sayın _hUh rAsTası_

..boddah..

Ve ftb ..

:ehem

#40 - Temmuz 29 2007, 23:50:25
HoLi iSTanBuL'un ŞaHı

vay anasını fun clubın bu kadar popüler olucanı bilmezdim  :muhah
#41 - Temmuz 30 2007, 12:39:03

Sık sık Kavga ederiz KardeşimLe ve abLamLa ama seviyorum ben onLarı oLmayanLara nispeten.:P

Ben seviyorum KardeşLerimi.onLar oLmasa bu dünyada yapayanLız kaLırdım.:öff

Bunun için bu cLuba üye oLmak istemiyorum.Kusra bakmayın ama Tuğçe'ninde dediği gibi gayet saçma bi fun cLup.(6)

ama tabi yinede Sizin biLeceğiniz iş.

Biz ne saçma fun cLupLar gördük.(6)
#42 - Temmuz 30 2007, 14:34:13
« Son Düzenleme: Temmuz 30 2007, 14:37:01 Gönderen: Gubar-ı Cadı »
İMZA.

ya bu fanı eleştirenler kim yaa biz ruh hastasıyız war mı böle eğlenios böle mutlu oluos biz size ne konuyu beenmiosan ztn hiç girmessinis hele yorum yazıp bu kdr tepki almassınız gelmiş bize adamlık taslıolar yaa bize kendinisi küçük düşürüosunuz dien o watandaş da bunun sadece eğlence amaçlı açılan bi konu olduunu anlamayıp bunu da belli ettii için kendini küçük düşürdü haberi olsun

holicim beni de üye yap cnm bi abim bi de 10 yaşında erkek kardeşim war abime diil ama kardeşime çok kıl oluom bazen bi kaşık suda boğasım gelio  (6)
#43 - Temmuz 30 2007, 16:22:49

KIL DEMİŞKEN BNM KARDEŞİM Bİ DE KILLIKİ IYYYYY DERSİNİZ
#44 - Temmuz 30 2007, 16:49:16

kelis

ya bu fanı eleştirenler kim yaa biz ruh hastasıyız war mı böle eğlenios böle mutlu oluos biz size ne konuyu beenmiosan ztn hiç girmessinis hele yorum yazıp bu kdr tepki almassınız gelmiş bize adamlık taslıolar yaa bize kendinisi küçük düşürüosunuz dien o watandaş da bunun sadece eğlence amaçlı açılan bi konu olduunu anlamayıp bunu da belli ettii için kendini küçük düşürdü haberi olsun

holicim beni de üye yap cnm bi abim bi de 10 yaşında erkek kardeşim war abime diil ama kardeşime çok kıl oluom bazen bi kaşık suda boğasım gelio  (6)
Gizay yine açtı ağzını yumdu gözünü kondurdu Lafı heLaL :4
#45 - Temmuz 30 2007, 22:36:21

Gubar ı cadının olayı belllı zatyn takmayın :kop dıer arkadaslara gızay lafı kondurdu :4 yha bı kere sacmalık sızde sanane lan mılletın ısıne karısıyon laz mısın ole burnunu uzatıyon :Ç
#46 - Temmuz 30 2007, 22:45:36
HoLi iSTanBuL'un ŞaHı

Gubar ı cadının olayı belllı zatyn takmayın :kop dıer arkadaslara gızay lafı kondurdu :4 yha bı kere sacmalık sızde sanane lan mılletın ısıne karısıyon laz mısın ole burnunu uzatıyon :Ç

o yorum DıcıkLık oLsun diyeydi zaten.Ama gerçek payıda vardı.:bite
#47 - Temmuz 30 2007, 23:22:24
İMZA.

kelis

Bu cLub'da hır çıkar benden söyLemesi (6)
#48 - Temmuz 30 2007, 23:39:36

bu arkadaşlar biras daha yorum yaparsa bn üye katili olurum banlanna olayı olmasa ben daha iim de boşwer şimdi (6)
saolun canlarım çok güsel alf kondururum lafımı esirgemem walla  (6)
#49 - Temmuz 31 2007, 00:22:26
« Son Düzenleme: Temmuz 31 2007, 00:30:43 Gönderen: angelfire68 »

nerden actım yha sıtede ıcsavas baslatcek :Ç
#50 - Temmuz 31 2007, 02:00:27
HoLi iSTanBuL'un ŞaHı

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.