Alternatifim Cafe

Barış Akarsu Fan Club

Discussion started on Fan Club & Birlikler

eveT beni de üye yapın :(
#51 - Temmuz 06 2007, 13:43:54
Önce rütbeni Billie Jean.

_DaRkdreams_

eveT beni de üye yapın :(
Sus kız önce ben dedim :Ç
#52 - Temmuz 06 2007, 14:00:15

#53 - Temmuz 06 2007, 14:04:41
Tahterevalliden ilk kim kalkarsa yırtar, öbürünün
kçı yere vurur!

Gecenin nemi mi düşmüş gözlerine?
                                                                                                  Ne olur ıslak ıslak bakma öyle
                                                                                               Saçını dök sineme derdini söyle
                                                                                                 Yeter ki ıslak ıslak bakma öyle
                                                                                                        Sürerim buluttan tarlaları
                                                                                          Yağmurlar ekerim göğün göğsüne
                                                                                               Güneşte demlerim senin çayını
                                                                                                Yüreğimden süzer öyle veririm
                                                                                   Ben  feleğin şu çarkına çomak sokarım
                                                                                       Ben feleğin tekerine çomak sokarım
                                                                                                Yeter ki ıslak ıslak bakma öyle

Büyülü gölgelerden
                                                                                                     Ruhuma akan zehir
                                                                                                       Kandırır gözlerimi
                                                                                                    Sahte bir dünya verir

Ateşlerle uyandım
                                                                                                     Yangın heryeri sarar
                                                                                                       Gördüğüm acılarla
                                                                                                    Vurdum en dibe kadar

Heryerde ölüm tutar saatler
                                                                                            Kan kusmuş yaralanmış şehirler
                                                                                              Alışılan zamanla dokunmayan
                                                                                               Sıradan parçalanmış resimler

Topladım avucumda kaderim
                                                                                              Bir demet gülde arsız dikenim
                                                                                             En yüksek dağların tepesinden
                                                                                                Boşluğa savrulur da giderim

Toprak kokan şehir
                                                                                               Deniz kokan şehir
                                                                                               Sevda kokan şehir

Büyüsüyle bekler seni
                                                                                      Caddeler ıslak gözyaşlarıyla

Gitmem bu gece
                                                                                                Gidemem artık
                                                                                             Olmasanda gitmem
                                                                                             Bu gece olmasan da

Hava ile bütün
                                                                                                   Su ile bütün
                                                                                            Güneşle bütün şehir

Bıraktığın zamanki gibi
                                                                                                 Loştur heryer
                                                                                                  Hayalin gibi

Oysa artık düşlerim de
                                                                                  Yalnızlık da aşktır bu şehirde
                                                                                           Karanlıkta aşktır
                                                                                             Sensizlik de
                                                                                                    !

En karanlık koselere girerim girerim
                                                                                                           Sen giremessin

Kafam kızar sokaklarda soverım soverım
                                                                                                          Sen sovemessın

Sarhoş olur kapılarda düşerim düşerim
                                                                                                         Sen düşemezsin

Dünyayı dar ederlerde gülerim gülerim
                                                                                                          Sen gulemezsin

Aklını kullan adını cıkar deliye
                                                                     Her gun bayram eglenmek kalır geriye

Aşık olur duvarlara yazarım yazarım
                                                                                                         Sen yazamassın

Geceleri mezarları kazarım kazarım
                                                                                                           Sen kazamazsın

Kar altında cırılcıplak kosarım kosarım
                                                                                                            Sen kosamazsın

Canım ister buralardan kacarım kacarım
                                                                                                            Sen kacamazsın

Her gün bayram, eğlenmek kalır geriye

Eskiden iyi günlerimiz dostlarımız vardı
                                                                  Yüzümüze gülen çocuktu gözyaşı bize kaldı
                                                                                          Zor günler
                                                                  Bu zor günlerde şimdi nerdeler
                                                                  Kaldık mı biz bize
                                                                  Yeteriz kendimize
                                                                  Geçer bu zor günlerde
                                                                                      Aldırma
                                                                  Neler biz neler gördük
                                                                  Kimleri biz dost bildik
                                                                  Yalanmış yüzler aldırma

Geçer bu zor günlerde
#54 - Temmuz 06 2007, 14:54:51
« Son Düzenleme: Temmuz 06 2007, 15:14:03 Gönderen: _TripCan_ »
Önce rütbeni Billie Jean.

BENİDE ÜYE YAPARMISINIZ....
#55 - Temmuz 06 2007, 16:59:37
İmza kural dışı.

evanescence_bep

Barışımızın birkaç resmi daha
#56 - Temmuz 06 2007, 21:13:07

yha bişey dicem ama kızmaın
barış trafik kazası yapana we ölene kadar km barış barış die ölüodu deeri şimdimi anlaşıldı kmsenin umurunda bile deildi yalanmı ecewite bile bu kadar canlı yayın yapmadılar beee ölecee warmış ölmüş
#57 - Temmuz 06 2007, 21:33:36
imzanız kural dışı

yemişim beeee peeeeeeeehhhhhh

üye YAPTIĞINIZ İÇİN TEşekkürler....allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun amin...
#58 - Temmuz 07 2007, 14:39:57
İmza kural dışı.

barış trafik kazası yapana we ölene kadar km barış barış die ölüodu deeri şimdimi anlaşıldı kmsenin umurunda bile deildi yalanmı ecewite bile bu kadar canlı yayın yapmadılar beee ölecee warmış ölmüş
ya pardon ama sen ne diosun..barış akarsu yaşarkende aynı değeri gördü vefat ederkende....bu konuda neler olduğunu bilmiyosun bari konuşma ya...onun konserlerinin nasıl dolup taştığını hadi bunu bırak o yarışmadan nasıl galip geldiğinide bilmiosun..eğer BARIŞ AKARSU yaşarken değer verilmediğini düşünüysan bi bunları göz önünde bulundur..ölmüşse ölmüşmüş..aslında bu lafın nasıl biri olduğunu ortaya koyuyor ama neys.............sinirim bozuldu...................
hepimizin başı saolsun ..ALLAH RAHMET EYLESİN BARIŞ AKARSUMUZA...
#59 - Temmuz 07 2007, 19:51:53
SANA UZAK KENTLERDEN BİRİNDE
ZAMANIN BİYERİNDE
SENİ VE SENLİ GÜNLERİ ANIMSATTI AKŞAM GÜNEŞİ
ONCA ZAMANIN ÜSTÜNDE ESKİMEYEN BİR DÜŞÜNCESİN ŞİMDİ
İNSAN HER GÜN ANIMSAR MI AYNI GÖZLERİİİ  http://s3.bitefight.net/c.php?uid=105261 (sadece tıklayınn....)

evanescence_bep

Barış AKARSU hakkında bilip bilmeden yazmazsanız mutlu edersiniz bizi !..

#60 - Temmuz 07 2007, 19:55:20

Barış AKARSU hakkında bilip bilmeden yazmazsanız mutlu edersiniz bizi !..

aynen öyle....................
#61 - Temmuz 07 2007, 19:56:25
ZAMANIN BİYERİNDE
İNSAN HER GÜN ANIMSAR MI AYNI GÖZLERİİİ  http://s3.bitefight.net/c.php?uid=105261 (sadece tıklayınn....)

bak orda az da olsa haklısın
mesela ben...bırakın barış akarsunun dizisini izlemeyi,şarkılarını bile dinlemezdim
ama ölümüne en az sizin kadar çok üzüldüm,yani sonuçta gencecik bi insan...
sevgi dolu yürek,hayat dolu gözler...bunların yok olması kötü şeyler
hülya avşar ölse daha da sevinirim
ama işini yapan medyayla alakası olmayan ve polemiğe girmeyen insanların her zaman bende yeri ayrı
#62 - Temmuz 08 2007, 17:10:41
ђєгşєא๔є ๒เгคz รєภ שคгรıภ

ђєรคקรızςค кเtคקรızςค,
๒เг ç๏ςยğยภ ๓ครย๓
รєשเภçlєгเ ﻮเ๒เ ﻮüภคђรızςค  אคlคภรızςค,๔๏lคภรızςค, รєภเ รєש๔เ๓ ๒єภ ๔єlเкคภlıςค...

evanescence_bep

Arkadaşlar anlatamıyorum galiba herkes istediği kişiye istediği kadar üzülme hakına sahiptir !..

İsteyen istediğine istediği kadar üzülür .
#63 - Temmuz 08 2007, 17:42:56

evanescence_bep

Birkaç resim daha !..

#64 - Temmuz 08 2007, 18:22:32

C_R_A_Z_Y

Beşiktaş'lılar adına...
#65 - Temmuz 08 2007, 18:28:02

Radyasyon

her  gördüğümde  içim acıyor  , bıraktın be barış  baktırıyorsun ardından ıslak ıslak  , sokamadın feleğin çarkına çomağı , merak etme senin yerine sokacağız o çarkı bi tarafa  , mekanın cennet olsun ....
#66 - Temmuz 08 2007, 20:51:48

bak orda az da olsa haklısın
mesela ben...bırakın barış akarsunun dizisini izlemeyi,şarkılarını bile dinlemezdim
ama ölümüne en az sizin kadar çok üzüldüm,yani sonuçta gencecik bi insan...
sevgi dolu yürek,hayat dolu gözler...bunların yok olması kötü şeyler
hülya avşar ölse daha da sevinirim

çOK Doru Söluyosun Polemiğe Girmeyen Ender Sanatçılardan Birisi...!Medyayı Kendisine Yalan Yollarla Çekilmesini Yapmayan Ender Sanatçılardan Birisi...!Belkide Sanatçıların En Durusutu...!Barış Bekle Bizi Geliyoz Yanına...!Sen Orda Rahat Uyu...!Tanrı Seni Cennetine Alsın...
ama işini yapan medyayla alakası olmayan ve polemiğe girmeyen insanların her zaman bende yeri ayrı
#67 - Temmuz 08 2007, 21:45:58
İmzanız kural dışı.

ya resimler çok güzel............çoo..k teşekkürler böyle güzel insanın güzel resimlerini yayımladığın için.......................  :kisss  :kisss
#68 - Temmuz 08 2007, 21:53:43
ZAMANIN BİYERİNDE

evanescence_bep

Önemli değil !..

Yeni resimler buldukça ekleyip konuyu canlı tutmaya çalışacağım !..

Katkılarınızı bekliyorum !..
#69 - Temmuz 08 2007, 22:15:44

evanescence_bep

Birkaç Resim...
#70 - Temmuz 09 2007, 10:44:04

#71 - Temmuz 10 2007, 17:36:23
Ben BiLirdim Düşündüğümü Yapmayı ..
Seni Dışarı Çıkarıp Evinden  Dar Sokakta Boğmayı ..
Bir Gece Ansızın Ya da Açık Denize Atmayı
Ben BiLirim Ardından da Kendi Kafama Sıkmayı !..

Tuğçe'm benide üye yaparmısın :öff
#72 - Temmuz 10 2007, 18:14:08

Radyasyon

benide üye yaparsanız sevinirim :( 
#73 - Temmuz 10 2007, 22:11:05

Fenerli-Cadi

Tugcecim benide üye yaparsan sevinirim :)
#74 - Temmuz 10 2007, 22:17:21

evanescence_bep

Üye olmak isteyen tüm arkadaşlarımızın istekleri yerine getirilmiştir !..

Not=Tüm arkadaşlarımıza sesleniyorum ; arkadaşlar lütfen Barış ile ilgili resim , yazı , ropörtaj vs. ne buursanız paylaşın...
#75 - Temmuz 11 2007, 15:10:52

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.