Alternatifim Cafe

Toraman'da ilginç iddia!

Discussion started on Beşiktaş

Beşiktaş'ın sezon öncesinde ameliyat olan futbolcusu İbrahim Toraman'ın kontrol için Hollanda'nın Amsterdam şehrine gitmesi, bir anda ortalığı karıştırdı..

Siyah-beyazlı futbolcu için ilginç bir iddia da ortaya atıldı. İbrahim’in ameliyatı konusunda bir takım tereddütler bulunduğu, bundan dolayı futbolcunun iyileşme sürecinin uzadığı ifade edildi. Sezon başından bu yana bir türlü hazır olamayan İbrahim Toraman’ın ağrılarının da devam etmesi, bu savı güçlendirdi.

Ancak siyah-beyazlı oyuncu, bunun gerçek olmadığını belirtti. İbrahim, “Bu randevu, operasyon öncesi planlanan bir durumdu. Beni ameliyat eden doktor zaten Türkiye’ye gelecekti. Lige ara verilmesi nedeniyle ben Amsterdam’a gittim. Hem rutin kontrolümü, hem de hafif ağrılarımın nedenini öğrenmek istedim. Zaten doktorlar bu ameliyattan sonra bir sene boyunca hafif ağrılar çekeceğimi söylemişlerdi. Ortada başarısız bir ameliyat söz konusu değildir” ifadelerini kullandı.
#1 - Kasım 11 2009, 14:49:06
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.