Alternatifim Cafe

Kartal'ı öve öve bitiremedi

Discussion started on Beşiktaş

WOLFSBURG Teknik Direktörü Armin Veh, Şampiyonlar Ligi'nde yarın konuk edecekleri Beşiktaş'ın çok iyi bir takım olduğunu ifade etti. Beşiktaş'la sahalarında zorlu bir maça çıkacaklarını belirten tecrübeli Alman çalıştırıcı, iki takıma da galibiyet için eşit şans tanıdı.

Beşiktaş'ın geçen sezon iki kupa kaldırdığını vurgulayan Veh, "Güçlü bir kadroları olduğu kanısındayım. Beşiktaş'a saygı duyuyorum. İyi bir takımla oynayacağız. Hazırlıklarımızı da buna göre yapıyoruz. Biz takım olarak maça hazır durumdayız" şeklinde konuştu.

LİDER BELLİ, 2. KİM?

Mücadele ettikleri B Grubu'nda birinci takımın belli olduğunu, üç takımın ikincilik mücadelesi verdiğini söyleyen 48 yaşındaki teknik adam, "Manchester United bu gruptan 1. çıkacak gibi görünüyor. Biz, Beşiktaş ve CSKA gruptan çıkacak 2. takım olmak için mücadele edeceğiz. Bu üç takımda aynı düzeyde ve güçte takımlar" yorumunu yaptı.

Beşiktaş taraftarının takımına olan bağlılığını da dile getiren Veh, "Almanya'da çok sayıda Türk var. Türkler'in tuttukları takımlarına verdiği desteği biliyorum. Beşiktaş taraftarının takımlarına çok bağlı olduklarını duydum. Karşılaşma boyunca inanılmaz destek veriyorlar. Bizim bu gruptan çıkabilmemiz için bu maçtan iyi bir sonuçla ayrılmamız gerekiyor. Çünkü İstanbul'da oynayacağımız rövanşta işimiz zor olacak. Türkiye'ye gideceğim için şimdiden heyecanlıyım. Çünkü maç için Türkiye'ye ilk kez gideceğim. İnönü Stadı'ndaki atmosferi göreceğim" ifadelerini kullandı.

Öte yandan yarınki karşılaşma için satışa çıkartılan 26 bin biletin tamamının satıldığı belirtilidi.

Doll: WOLFSBURG Beşiktaş'ı 2-0 yener

ALMAN spor dergisi Kicker, Beşiktaş taraftarının sevgilisi Ernst'i Süper Lig'in en iyi oyuncuları arasında gösterdi. Mustafa Denizli, Rüştü ve Sivok'a da övgü dolu yorumlar yapılırken, G.Birliği'nin Alman hocası Doll da Kicker'e Wolfsburg'un Beşiktaş'ı 2-0 yeneceğini iddia etti.
#1 - Ekim 20 2009, 10:02:28
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.