Alternatifim Cafe

Beşiktaş kazanmaya gitti!

Discussion started on Beşiktaş

Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi'nde puan için Almanya'nın yolunu tuttu! Kaptan İbrahim Toraman ile Nihat Kahveci, "kazanmak için gidiyoruz" dedi..

Şampiyonlar Ligi B Grubu'ndaki 3. maçında VfL Wolfsburg ile karşılaşacak olan Beşiktaş, özel bir uçakla Almanya'ya gitti.

Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi B Grubu 3. maçında karşılaşacağı Wolfsburg maçı için Almanya'ya gitti.

Takımın havalimanından ayrılışından önce basın mensuplarının sorularını yanıtlayan İbrahim Toraman, "Zor bir mücadeleye gidiyoruz. Şampiyonlar Ligi'nde bütün maçlar zor. Almanya'ya kazanmak için gidiyoruz. İyi bir mücadeleyle bu maçı kazanarak ülkemize dönmek istiyoruz" dedi.

Şampiyonlar Ligi'nde henüz puan alamamanın üzerlerinde bir baskı oluşturup oluşturmadığı şeklinde sorulan bir soruya ise İbrahim Toraman, "İster istemez bir baskı oluyor. Ama bunu unutmamız lazım. Sadece bu maçı düşünerek en iyi sonucu almalıyız" şeklinde konuştu.

Kasımpaşa maçında attığı golle hem takımının galibiyetinde başrol oynayan hem de uzun süren gol sessizliğine nokta koyan milli futbolcu Nihat Kahveci de henüz Şampiyonlar Ligi'nde puan alamadıklarını ifade ederek, "Sonuçta deplasmanda oynamak zordur. Beşiktaş takımı sahaya çıkıyorsa her zaman puan ve puanlar için çıkar. Rakibimiz kendi sahasında iyi maçlar çıkarıyor. Bizim hedefimiz puan ve puanlarla dönmek. Gol atmak önemli tabi. Ama burada Beşiktaş'ın galip gelmesi daha önemli. Sahada olduğum sürede gol attığım zaman skora katkı sağlamış oluyoruz. Tabi sonuçta mutlu olduğumu söyleyebilirim" dedi.

Almanya'ya giden 23 kişilik Beşiktaşlı futbolcu kafilesine Genel Sekreter Kenan Öner, Pazarlama ve Kartal Yuvası'ndan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Aksoy ile Masa Tenisi, Briç ve Dış İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Mario Berk eşlik etti.

Siyah-beyazlı futbolculardan Delgado, Holosko, Rıdvan Şimşek, Batuhan Karadeniz ve Onur Bayramoğlu, kafilede yer almadı.
#1 - Ekim 20 2009, 10:01:08
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.