Alternatifim Cafe

Tabata Beşiktaş'a

Discussion started on Beşiktaş

Beşiktaş, bir süredir transferi için uğraştığı Gaziantepspor'un Brezilyalı futbolcusu Tabata'yı kadrosuna kattı.

Siyah-beyazlı kulübün başkanı Yıldırım Demirören ve Gaziantepspor Başkanı İbrahim Kızıl, bu akşam yaptığı görüşme sonrasında Tabata'nın transferi konusunda anlaşmaya vardı. Beşiktaş'ın, Tabata'nın bonservisi için Gaziantespor Kulübü'ne yaklaşık 8 milyon Euro ödeyeceği belirtilirken, futbolcunun da yıllığı 1.3 milyon Euro'dan 3 yıllığına sözleşme imzalaması bekleniyor.

Bu gece okuduğum habere göre 8.5 milyon Euro'ya Tabatayı renklere bağlamış beşiktaş.
#1 - Ağustos 28 2009, 04:38:48
Kimseyi tanıyamıyorum. Daha doğrusu kendimi tanıyamıyorum . Ben kimimki sizleri tanıyayım.

bumu Yane 10 Numara dediginiz Adam.. Dün Radyo Spor'u dinlerken Deco ile Anlaşildi denildiginde ne kadar sevinmişdim  o paraya  cook daha iyi futbolcular Alinir'di Yazık Yıldırım Demirören kulubü iyice borc batagına sürüklüyor..
#2 - Ağustos 28 2009, 19:04:45
Hakkımda bilmen gerekeni ;  Hakkın olduğunda söylerim ...

El çükü ile gerdege girene damat degil godoş derler ... ; )

Mustafa Denizli'nin ısrarla istediği 10.5 numara yabancı için kontenjanını boşaltan Siyah-Beyazlı ekip, bütün gün boyunca Riquelme'nin işini bitirmeye çalıştı. Beşiktaş 6 verdi, Boca Juniors 10 milyon Euro'dan aşağı inmedi. Kartal, bunun üzerine yedekte bekleyen Antepli Tabata ile anlaştı. 8 milyon Euro'ya el sıkışıldı, yarın imza töreni var.

ßir de eger şu haber dogruysa var ya  yuh ki ne Yuh.. Sen git Riquelme'ye 6 ver tabataya  8 ver.. ulan Riquelme 10 verseydn  12 Verseydn de  İnsanlar seni dünya yildizi getirdin die Alkişlasaydi..
#3 - Ağustos 28 2009, 19:06:47
Hakkımda bilmen gerekeni ;  Hakkın olduğunda söylerim ...

El çükü ile gerdege girene damat degil godoş derler ... ; )

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.