Alternatifim Cafe

burçların illallah dedirten özellikleri

Discussion started on Astroloji

Koç: Ego tatminine en ihtiyaç duyan burç işte... Bay ukala ya da bayan buz.. En önde olacağım diye yapmayacağı yoktur. Aşkta, işte, güçte en bencil burçtur. Karşısındakini kırdığını da en anlamayan burç. Kolay kolay da beğenmez. Asla af dilemez

Boğa: Hımbıl şey ne olacak. Kafası her şeye kolay kolay basmaz. Ağırkanlıdır. Biraz da mankafadır . Harekete geçmesi için arkasından hep birilerinin itmesi gerekir. Bir söyleneni bir kerede asla anlayamaz, 10 kere tekrarlamak gerekir .

İkizler: Uzak durmakta fayda var. İkiyüzlü riyakar, yalancı... Çenesi de öyle düşüktür ki esir aldı mı yanarsın. Çoğu şizofrenin de ikizlerden çıktığı söyleniyor.

Yengeç: Etrafa sempatik görünmeye çalışan bir zavallı. Tembel. Kılını kıpırdatamaz. Saftır da biraz. Sahtedir ve kolay kandırılır.

Aslan: Eleştiriye asla gelemez. Dünyayı o yaratmış sanki.. Gösteriş meraklısıdır. Sabit fikirlidir. Övülmeye bayılır. Hoş övülecek hiçbir yanı yok ama...

Başak: Ayrıntılar arasında kaybolur. Hayatı ayrıntı... Bir de titizdir ki, yarar insanı. Hastalıktan ödü patlar. Düzenli, tertipli olacak diye rahat batar.. Dili de öyle sivridir ki deşer insanı aldırmadan .

Terazi: Güzel olacağım diye kendini parçalar. Bir şey beceremez. Aklı bir karış havadadır. Dengesizin tekidir. İki dakika önce söylediğini unutur.

Akrep: Adı üzerinde akrep gibi sokar insanı. Ahlak anlayışı sıfırdır. Kıskançlık krizlerine girer. Aşkta, işte ilişkilerde hayvansıdır. Duygusuzun tekidir.

Yay: Yeteneksiz ve şahsiyetsizdir. İşsiz güçsüz insanlar bu burçtan çıkar. Beceriksizdir. Aptal da denilebilir. İşi gücü aylak aylak gezmektir.

Oğlak: En duygusuz burçtur. Duvar gibidir.Tepkisizdir. Aşırı maddiyatçıdır. Cimridir. Romantik ortamlarda uyuyakalan bir burçtan ne beklenir ki ??? Ayrıca çok da pimpiriklidir .

Kova: İşte menfaatçilerin menfaatçisi. Kendini beğenmiştir.. İnsanların arkasından konuşur. Dedikoducudur. Çıkarı için yapmayacağı şey yoktur.

Balık: Balık eşittir alık. Vur kafasına al ekmeğini ağzından. Söyleyecek pek bir şey yok. Çünkü en zeka yoksunu burç balıktır.
#1 - Ocak 16 2006, 22:17:16

sea_deniz

Balık: Balık eşittir alık. Vur kafasına al ekmeğini ağzından. Söyleyecek pek bir şey yok. Çünkü en zeka yoksunu burç balıktır.
ne dio bu yaaaaaaaaaaaaa X(  X(  X( yalancı ha bu buna inanmaın siz :4
#2 - Ocak 16 2006, 23:01:36

Koç: Ego tatminine en ihtiyaç duyan burç işte... Bay ukala ya da bayan buz.. En önde olacağım diye yapmayacağı yoktur. Aşkta, işte, güçte en bencil burçtur. Karşısındakini kırdığını da en anlamayan burç. Kolay kolay da beğenmez. Asla af dilemez   :( hiç alakası yok  hee  :(
#3 - Ocak 16 2006, 23:04:09
Bu kullanıcı adı ile yazılan (ilk 13 mesaj hariç) mesajların aslı salih nickli kişiye aittir. Forum içerisinde düzeltilemeyen teknik bir problem nedeni ile inferno adı altında gözükmektedir.

Bu mesajlardan doğacak her türlü sorun ilgili kişiyi ilgilendirir.
AlternatifimCafe

ben uzmanların yalancısıyım  X( X( X( :4 :4 :4
#4 - Ocak 16 2006, 23:11:02

Boğa: Hımbıl şey ne olacak. Kafası her şeye kolay kolay basmaz. Ağırkanlıdır. Biraz da mankafadır . Harekete geçmesi için arkasından hep birilerinin itmesi gerekir. Bir söyleneni bir kerede asla anlayamaz, 10 kere tekrarlamak gerekir .
ne lem benim herşeye kafam basar  :P hiç kimse benim arkamdan itmez  :4
#5 - Ocak 17 2006, 11:18:13

Oğlak: En duygusuz burçtur. Duvar gibidir.Tepkisizdir. Aşırı maddiyatçıdır. Cimridir. Romantik ortamlarda uyuyakalan bir burçtan ne beklenir ki  Ayrıca çok da pimpiriklidir .

bana cimri diyo bu ya X(  yalan bu ;D
#6 - Ocak 17 2006, 12:14:43
hayallerime yuzmeyi ogrettim
suya dustuklerinde yuzecekler :)

Terazi: Güzel olacağım diye kendini parçalar. Bir şey beceremez. Aklı bir karış havadadır. Dengesizin tekidir. İki dakika önce söylediğini unutur.
Ben dengesiz diilim. Hele hele söylediğim bişiyi asla unutmam...
#7 - Ocak 17 2006, 22:38:04

Başak: Ayrıntılar arasında kaybolur. Hayatı ayrıntı... Bir de titizdir ki, yarar insanı. Hastalıktan ödü patlar. Düzenli, tertipli olacak diye rahat batar.. Dili de öyle sivridir ki deşer insanı aldırmadan .

Alakam bile yok herkes çok dağınıksın der hatta  ;D ;D
#8 - Ocak 17 2006, 23:03:16

Koç: Ego tatminine en ihtiyaç duyan burç işte... Bay ukala ya da bayan buz.. En önde olacağım diye yapmayacağı yoktur. Aşkta, işte, güçte en bencil burçtur. Karşısındakini kırdığını da en anlamayan burç. Kolay kolay da beğenmez. Asla af dilemez   :( hiç alakası yok  hee  :(

evet bende sana katiliyorum hic alakasi yok bir kere bu dediklerinle askta iste gucte en bencil olan degildir hep altan alan borctur karsisindakini kirdiginda ise mutluka gonlunu alir  sen bunlari nerden bulmussan tam tersini yazmissinn en iyisi bir yere daha bakk derim ben sana  ;D
#9 - Ocak 17 2006, 23:05:48
Su DuVaRLaR HıCKıRıGıMı DuYSa BeLKi BeNi AnLaRDı...
BeNi UnUTaNa SöYLe BeN UnUTmADıM ,
GöNLüMDe BiR IsIK ,KaLBiMDe BiR UmUT OnU BeKLiYoR ...
BeKLeYeCeGiM ELbEt BiR Gün DöNeCeK Ya DöNeCeK
YaDa Bu BeDeN OnSuZ ÖLÜp GiDeCek....X(

sea_deniz

Aslan: Eleştiriye asla gelemez. Dünyayı o yaratmış sanki.. Gösteriş meraklısıdır. Sabit fikirlidir. Övülmeye bayılır. Hoş övülecek hiçbir yanı yok ama...

hıh halt etmişler kıçı kırıklar noolçakkk ;D

puhahaha kıçı kırıklar  :kop  :kop  :kop
#10 - Ocak 18 2006, 15:31:39

İkizler: Uzak durmakta fayda var. İkiyüzlü riyakar, yalancı... Çenesi de öyle düşüktür ki esir aldı mı yanarsın. Çoğu şizofrenin de ikizlerden çıktığı söyleniyor.

Ya hakketten ben buna illahlah derim yani...Sadece cene bakimindan dogru.. ;D
#11 - Ocak 18 2006, 16:00:44
..YaLaaan dünya'nin , YaLaaan insanLarii ..

her kim bunlari yazmiissan yarisi yanlis yazilmis ve derecelendirilmiss  ;)
#12 - Ocak 18 2006, 18:06:23

aaa sensin o
#13 - Ocak 20 2006, 21:56:46
hey dj çal hadi parçamı

ipexy_13

bana göre her bakımdan doğruuu   :D  ;D
#14 - Ocak 21 2006, 22:34:06

bana göre her bakımdan doğruuu   :D  ;D

hndshke yinede ikizler olduguna sevindim ;)
#15 - Ocak 21 2006, 22:40:13
..YaLaaan dünya'nin , YaLaaan insanLarii ..

AmY

Oğlak: En duygusuz burçtur. Duvar gibidir.Tepkisizdir. Aşırı maddiyatçıdır. Cimridir. Romantik ortamlarda uyuyakalan bir burçtan ne beklenir ki  Ayrıca çok da pimpiriklidir .
harbi yalan.bikere çok duygusalım ......romantiğinde alasıyımmmmmmmmm .@ .@ .@
#16 - Ocak 22 2006, 14:02:46

bana uyuyo bayaa ama bazı kısımları gerçektende illallah dedirtiyo.... :)  :)  :)
#17 - Ocak 22 2006, 19:36:44
:D

evet amca kizi sana katılıyorum
#18 - Ocak 24 2006, 20:32:09
aşk bir sudur iç iç kudur...ye beynini kudur kuduuurrr...

NNC

way be benim bilmediim ne çok özelligim varmis bu yazilana göre ilerde sizofreni olabilme ihtimalim olcak olsam gerek kaçin benden ;D
#20 - Ocak 25 2006, 00:48:24

HAKKETTENDEN ILLAHLAH DEDIRDINIZ YANI  8)
#21 - Ocak 25 2006, 18:38:01

eslem

:) hadi canım yapma be alla alla
#22 - Ocak 26 2006, 22:20:32
« Son Düzenleme: Mayıs 18 2008, 01:12:05 Gönderen: eslem »

balık seka yoksunu sayılır :P
#23 - Ocak 27 2006, 01:51:49

ya kuzi insan beni örnek alırda başak burcuna titiz demekten utanırr:))dimi kız ama aşkım için öle duygusuz ruhsuz diyemezsin aaa bilmen mi enişten ne kadar duyguludur:)) :cicek

BİLMEM Mİ  :kop
#24 - Ocak 27 2006, 12:44:12

ulan az cok dogru soyluyor bee vay anasını.....
#25 - Ocak 27 2006, 12:46:59
Hepsi kendisine aynı lezzette geldiği için her biri özel  !
:4

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.