Alternatifim Cafe

YAY BURCU Diyet tipi

Discussion started on Astroloji

YAY BURCU

Diyet tipi

Fevri, oldukça sabırsız ve başarı endeksli – bunlar beslenme alışkanlığınızı da etkileyen burcunuzun tipik özellikleri. Sağlam öğünler ve titiz bir şekilde hazırlanmış diyet programları size hiç hitap etmiyor. Siz toplu halde yemek yemeyi ve arkadaşlarınızla gezmeyi daha çok seversiniz. Eğer mutfakta siz görev başındaysanız, çabuk ve kolay yapılan yemekleri, hatta hazır gıdaları tercih edersiniz. Sizin şansınız: çok hareketlisiniz ve böylece çabuk yağ yakıyorsunuz. Maalesef genellikle abartıyor ve çok çabuk yoruluyorsunuz. Sonuç: şiddetli açlık hissi. Bu yüzden her şeye ölçülü ve dengeli yaklaşmalısınız. Nasıl mı zayıflarsınızSağlıklı ve düzenli beslenerek.

İdeal Program

8 gün boyunca 3er öğün: 1 kahvaltı, 1 sıcak ve 1 soğuk öğün.

Kahvaltı Türleri

Marmelatlı peksimet, çilekli yoğurt, ballı erik müsli, taze peynir ve salatalıklı çavdar ekmeği, hindi salamlı peksimet, dilim peynirli çavdar ekmeği, yumurtalı çavdar ekmeği.

Aperatifler

Çilekli yoğurt, kavun, pırasalı sebze çorbası, elma, erik, üzüm, domatesli sebze çorbası, salatalık ve yoğurt, ananas, çilek, armut.

Soğuk Öğünler

Karışık sebze salatası
yumurtalı kırmızı turp salatası ve peynir, domatesli kuşkonmaz salatası, sebze salatası, incir salatası, tonbalıklı salata, mantarlı salata ruloları, domatesli dereotu salatası, peynir topları, karpuz salatası.

Sıcak Öğünler

Tavuklu sebze çorbası, sebzeli çorba, kuşkonmazlı tavuk şiş, kuskus; adaçayı yapraklı tavuk,enginarlı makarna, çilekli tart, dereotlu pilav ve bonfile.

Diğer Öneriler

Mümkün olduğu kadar yavaş yemek yiyin ve iyi çiğneyin.
Egzersiz olarak sürekli sporları denemelisiniz: yürüyüş, bisiklet kullanmak veya yüzmek. Bunlar yağ yakmanız için en etkili sporlardır. En ideali haftada 3 kez.
Restorandaysanız siparişinizi bilinçli bir şekilde verin: Izgara et veya balık, yanına haşlanmış patates ve az terbiyeli salata.
#1 - Haziran 08 2006, 15:06:17

ya valla hep bakıyom hep ozzy hep ozzy çok çalışıyon yani katılımın çokk güzelde bilgiler veriyon ellerine sağlık:)
#2 - Temmuz 14 2006, 12:27:55
Etme çoluk çocukla muhabbet,koy g.tüne çekme zahmet. . .

ya valla hep bakıyom hep ozzy hep ozzy çok çalışıyon yani katılımın çokk güzelde bilgiler veriyon ellerine sağlık:)

sağol ama keşke konuyla ilgili yorum yapsaydın  :yanlis
#3 - Temmuz 17 2006, 15:45:31

vay ne yay olan okusun..
#4 - Temmuz 18 2006, 21:45:02
A&A         Seni ÇOK seviyorum!!!!   

asenaa....

sen şimdi konuyla ilgili yorum mu yaptın ?
#5 - Temmuz 19 2006, 17:57:50

ya taama yaparız kardeş
ya ben yay burcuuym okudum da bana yaramaz çünkü ben zaten çok zayıyfım ama eğer ileride şişko olursam yaparım söz
#6 - Temmuz 20 2006, 17:24:11

güzel o gün gelirse ki gelmez umarım kendine iyi bak :) şişmanlayınca uygularsın yorum için sağol :)
#7 - Temmuz 20 2006, 20:21:11

ben de istemiyom ama inşallah şişko olmamam ve yorum için bişey değil görevimiz:)
#8 - Temmuz 21 2006, 11:32:04

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.