Alternatifim Cafe

İşte Bülent Ersoy'un aldatıldığı anlar

Discussion started on Magazin

_DaRkdreams_

:Ç :Ç

Bülent Ersoy'un çiçeği burnunda kocası Armağan'ın "özel dakikaları" kameralara böyle takıldı.
31 Temmuz 2007 08:27

Dünyada ünlü ünsüz birçok çiftin "Akılda kalsın, uğurlu olsun" diye tercih ettiği "07.07.07" tarihinde evlenen sanatçı Bülent Ersoy'un, 26 Temmuz'da da ihanete uğradığı ortaya çıktı ve magazin gündemine bomba gibi düştü.

İlk şokun atlatılmasından sonra aldatma görüntülerinin sanatçının çevresi tarafından hazırlanmış bir mizansen olup olmadığı da tartışıldı.

Ancak Kanal D Haber'in ele geçirdiği görüntüler 20 günlük evli iken yaşanan skandal aldatmanın perde arkasını da aralar gibi idi.

Görüntüleri çeken bir kadın sürekli amatör bir paparazzinin heyecanı ile yanındaki "Ferman" adlı kişiye adeta görüntüleri canlı aktarıyor.

Armagan Uzun ile kız arkadaşının her yakınlaşması çekim yapan kadının heyecanının da artmasına neden oluyor. Büyük bir tesadüf eseri Armağan Uzun ile kız arkadaşının yakalandığı kafetaryanın sahibinin adı da "Ferman"...

(6) 'Tek affedemeyeceğim şey ihanet'  (6)

10 yıl önce ilk eşi Cem Adler'i kendisini aldattığını öğrendiği an boşamaya karar veren Ersoy, geçen günlerde katıldığı bir magazin programında "Affedemeyeceğim tek şey ihanet. İlk evliliğimde de aldatıldığımı öğrendiğim an hemen boşandım" demişti. İkinci evliliğinin üzerinden daha 20 gün geçmişken yine ihanet olayıyla gündeme gelen Ersoy, dün basın mensuplarından gelecek sorularla muhatap olmamak için saatlerce telefonunu kapalı tuttu. Ersoy, kendisine ulaşanlara da, "Ne görünüyorsa o... Şu anda bir yorum yapmak istemiyorum... Zamanı gelince gerekli açıklamayı yapacağım" diye konuştu.

(6) ALDATAN EŞ KONUŞTU!... (6)

Armağan Uzun, gazetelerde çıkan fotoğraflarla ilgili teyzesinin evinin önünde basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Eşi Bülent Ersoy'u aldatmadığını belirten Armağan Uzun, ilişkilerinin yıpratılmaya çalışıldığını söyledi. Fotoğraflardaki bayanın çocukluk arkadaşı olduğunu belirten Armağan Uzun, "Üzüldüğüm tek nokta, bu ilişkiye başlangıcından bu yana çıkar amaçlı bir ilişki gözüyle bakılması. Bunu anlamıyorum. Allah yukarıda. Ben evli bir insanım. Kesinlikle böyle bir şey olamaz" dedi. İlişkilerinin yıpratılmaya çalışıldığını ifade eden Uzun, artık medyadan kaçmayacağını belirterek, "Biz orada sadece iki kişi değiliz ama öyle gösterilmeye çalışılmış fotoğraflarda. Ama bu tür kareler daha çok çıkacak karşınıza. Artık kaçmayacağım" diye konuştu. Eşi Bülent Ersoy ile henüz görüşmediğini belirten Uzun, birbirlerine olan güvenlerinin tam olduğunu ve eşinin gönlünü alacağını ifade etti. Bu tür haberlerden dolayı çok yıprandıklarını dile getiren Armağan Uzun, ilişkilerine sahip çıkılmasını ve saygı gösterilmesini istedi.

:Ç Milliyet  :Ç
#1 - Ağustos 01 2007, 00:07:51
« Son Düzenleme: Ağustos 01 2007, 00:09:13 Gönderen: Köyün Delisi »

çok üzüldüm  (6)
adam haklı ama
#2 - Ağustos 01 2007, 00:35:40
cem bey biz öyle çok telefonla konuşmak istiyoruz ki şöyle bi konuşsak da telefon kulağımıza yapışsa :Ç

İyi dayanmış adam.

20 gün dayandığına şükretmek lazım.

Yani Bülent Armağan'a dayanmadan Armağan Bülent'e dayanmış.
#3 - Ağustos 01 2007, 14:18:06
İnsan insan olmalı ki, insanlarla insanca yaşayabilsin.

tR!gonometR!k

Mağdur kadın Bülen Ersoy  için herkesi duyarlı olmaya davet ediyorum.Çok vahim bir durum.Alçak Armağan  taş gibi kadına niçin yaptın bunu?Yoksa tatmin edemedi mi seni? Maşallah göğüsler karpuz kadar , kıç desen bir dönüm yer kaplar , yüz desen dünyalar güzeli , bebek gibi...Ha diyorsan başka bir şey tatmin etmedi beni onu önceden düşünecektin. (6) Yapılır mı lan bu Bülent'e !... Bülen bacım yanındayız , böğrümüzü açtık sana ...
#4 - Ağustos 01 2007, 16:29:59
« Son Düzenleme: Ağustos 01 2007, 16:31:20 Gönderen: poisOFsoul »

ya madem aldatacan ewliliğe werdiğin masrafa yazzık
#5 - Ağustos 01 2007, 16:36:16
hERKes BiR yoLcUDuR yoLuNA KuRBaN oLDuğUm...

Armağan herhangi bir masraf yapmadı ki zaten.

Bülent yaptı bütün masrafı. Armağan için değişen bir şey olmadı yani. (6)
#6 - Ağustos 01 2007, 16:42:59
İnsan insan olmalı ki, insanlarla insanca yaşayabilsin.

zaten bu evlılıkte bulent ersoyun parası için olmuştu beklenıyodı armağanın aldatacağı zaten gun bugunmuş
#7 - Ağustos 01 2007, 16:45:20
İmzanız kural dışı.

kelis

neyse canım en azından normaL kadınLarLa iLgiLendiğini öğrenmiş oLduk

zenginden aLıp fakire vermiş aRmağan hood (6)
#8 - Ağustos 01 2007, 17:47:50

faitHleSs

Ay nası üzüldüm nası üzüldüm Bülent Ersoy aldatıldığı için karalara bile büründüm :Ç

Helal Armağan'a iyi dayandı herif ben olsam bi saat bile dayanamazdım kabus gibi karı ya  :Ç
#9 - Ağustos 01 2007, 21:17:46

aman beaa...bu şımarık bülent ersoya kım dayanırrr...okadar güzel kız varkennn...
#10 - Ağustos 02 2007, 16:07:46
l๏שє ๓є ๏г ђคtє ๓є, ๒ยt ๔๏ภ`t קlคy ฬเtђ ๓є

Mağdur kadın Bülen Ersoy  için herkesi duyarlı olmaya davet ediyorum.Çok vahim bir durum.Alçak Armağan  taş gibi kadına niçin yaptın bunu?Yoksa tatmin edemedi mi seni? Maşallah göğüsler karpuz kadar , kıç desen bir dönüm yer kaplar , yüz desen dünyalar güzeli , bebek gibi...Ha diyorsan başka bir şey tatmin etmedi beni onu önceden düşünecektin. (6) Yapılır mı lan bu Bülent'e !... Bülen bacım yanındayız , böğrümüzü açtık sana ...

adamımsın  :kop

#11 - Ağustos 05 2007, 20:22:16

Anaaamm nereye gidiyorum ben..

Hayat çok garip tavşanlar falan..

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.