Alternatifim Cafe

Kuru temizleme uygulaması

Discussion started on Yararlı Bilgiler

Arkadaşlar merhaba, yeni bir site keşfettim. Aslında bir mobil uygulama. İndirmek için https://www.temiz.co/ adresini ziyaret edebilirsiniz. Ben şimdi birkaç parça kıyafet için sipariş verip deneyeceğim. Yine de uygulama ile ilgili öğrendiklerimi sizinle paylaşmak istiyorum. Kullandıktan sonra memnun kalıp kalmadığımı size yazarım yine.

Siteye veya uygulamaya girerek birkaç adımda siparişinizi kolayca oluşturuyorsunuz. Vale adresinize kadar gelip kıyafetlerinizi alıyor ve temizleyip getiriyorlar.

Böylece kıyafetlerinizin kuru temizleme işlemlerini sık sık yaptırarak yıpranmasını engelleyebilirsiniz. Leke çözümlerinde dünyaca ünlü BÜFA firmasının ürünlerini kullandıkları yazıyor web sitelerinde.

Temiz, bir aracı kuruluş değil anladığım kadarıyla. Vale hizmeti verip, kıyafetlerinizi başka kuru temizleme firmalarına götürmüyor yani. Kendi tesislerinde ileri teknolojili makineleri kullanıyorlarmış.

Teslimat süresi için de kuru temizleme hizmeti için iddialı bir şekilde 24 saati vaat ediyorlar.

#1 - Kasım 18 2019, 04:39:11

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.