Alternatifim Cafe

Keşke Hala Yaşasaydı Dediğiniz Kişiler...

Discussion started on Kişisel

Barış akarsu
#26 - Eylül 12 2009, 18:40:47
Özlemişim buraları =)

Muhsin Yazıcıoğlu.
#27 - Eylül 13 2009, 03:11:46
Yaşamak rüyasında gerçeği görmek...

John Lennon.
#28 - Şubat 23 2012, 12:42:55

Babam lan babam valla bak çok özlüyorum Allah'ım canım babam :/
#29 - Şubat 29 2012, 18:28:35

Kamâl Atatürk
#30 - Mart 01 2012, 00:11:25
"Dini ve namusu olanlar kazanamazlar, fakir kalmaya mahkûmdurlar. Böyle kimselerle memleketi zenginleştirmek mümkün değildir. Onun için önce din ve namus telâkkisini kaldırmalıyız. Partiyi, bunu kabul edenlerle kuvvetlendirmeli ve bunları çabuk zengin etmeliyiz. Bu suretle kalkınma kolay ve çabuk olur.."   Kamâl Atatürk

Kamâl Atatürk
Obsesif olduğun konusunda hemfikir miyiz ?

İmzandaki şeyleri de uydurduğunu düşünmeye başladım artık.

Neyse konuya cevap vereyim. jude için John Lennon.
#31 - Mart 01 2012, 00:26:24
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

Evet ben uydurdum. Hatta kaynağını da ben yazmıştım. İtiraf ediyorum.

Kamâl Atatürk'ün şuanda yaşamasını gerçekten isterdim ama o ayrı. Bunda herhangi bir ironi yok kesinlikle. Sebebi de bende kalsın. Baydı artık bu konular..
#32 - Mart 01 2012, 00:41:47
"Dini ve namusu olanlar kazanamazlar, fakir kalmaya mahkûmdurlar. Böyle kimselerle memleketi zenginleştirmek mümkün değildir. Onun için önce din ve namus telâkkisini kaldırmalıyız. Partiyi, bunu kabul edenlerle kuvvetlendirmeli ve bunları çabuk zengin etmeliyiz. Bu suretle kalkınma kolay ve çabuk olur.."   Kamâl Atatürk

Hım kendi düşüncelerinin de olmadığını düşünmekten kendimi alamıyorum gerçekten. Baydı mı hakikaten ? Oysa ki konuşacak ne çok şeyimiz vardı bu konuyla ilgili, çok kıvranıyorum.
#33 - Mart 01 2012, 00:48:28
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

cengiz aytmato & defne joy foster
#34 - Haziran 01 2012, 13:56:41
www.banakalirsaboyle.blogspot.com
yaptıklarımı aldıklarımı okuduğum ve öğrendiğim herşeyi sizle paylaşacağım web günlüğüm beni izlerseniz sevinirim:)

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.