Alternatifim Cafe

Sanal Falınız :-)

Discussion started on Astroloji

SnoWays

Benim falımada bakarmısın
#76 - Ağustos 31 2006, 11:58:33

t-mac

ücretlend,rmesi nasıl acaba kardeş ona göre :Ç :muhah

bende istiom
#77 - Ağustos 31 2006, 12:05:19

benimde falıma bakarmısınnnnnn :kisss
#78 - Ağustos 31 2006, 18:35:12
haY Bu ÖsS nin...bIktIm yAwss ::yea

tşk ederim ama bir para mevzusu tuttu yoksa fala inanvm kaybolcakdı :P işsizim ve sevgilisizim ne sorun çıkcakki :nohashas
#79 - Ağustos 31 2006, 20:01:02
İmzanız Kural Dışı

ßizim Türk milleti ne kadar merakLi ya $u fal'a :) heheuhe
#80 - Ağustos 31 2006, 20:03:49
Hakkımda bilmen gerekeni ;  Hakkın olduğunda söylerim ...

El çükü ile gerdege girene damat degil godoş derler ... ; )

Benim falımada bakarmısın
Kimin için para harcadığına biraz dikkat etmen gerekebilir. İlişkilerde risk almak konusunda cesaretli davranabilirsin. Gün boyu oradan oraya koşuşturup durman mümkün. Konuları yavaş düşünebilir, harekete geçmekte zorlanabilirsin.
ücretlend,rmesi nasıl acaba kardeş ona göre :Ç :muhah

bende istiom
Çevrene uyum sağlamakta ve kendini zaptetmekte zorlanabilirsin. Evinde ve günlük yaşamda kısıtlı ve donuk davranabilrsin. Zamanını faydasız, boş ve gereksiz işlere harcama eğilimi gösterebilirsin. Bazı olayların gelişimi seni rahatsız edebilir.
benimde falıma bakarmısınnnnnn :kisss
Zihninin çok iyi çalışacağı bir gün geçirebilirsin. Kafandakileri hayata geçirme konusunda oldukça aktif bir gün yaşayabilirsin. Dingin ve başarılı günler seni bekliyor. Sevdiğin kişilerle beraber olabilir, hoş sohbetler yapabilirsin.
#81 - Eylül 01 2006, 13:33:20

banada bi daha yhaa!!
#82 - Eylül 01 2006, 23:45:26
Edebiyatın Bittiği Yerde Edepsizlik Başlar!  :okey

Anlamaya Çalışma, Anla...
*_* Beautiful Liar :band  

beni unutmaaaaaaaaaaaaaaaaaa :muhah :muhah
#83 - Eylül 02 2006, 00:31:02

essgi

banada bakrmısınn :hönk
#84 - Eylül 02 2006, 00:36:41

banada bi daha yhaa!!
Beraber olduğun kişiyi vefasızlıkla suçluyorsun. Karşındaki kimseyi olduğu gibi kabul etmediğin takdirde, mutlu olman biraz zor gibi. İş yükünü azaltmak için, arkadaşlarınla iş paylaşımı yap. Bugün bu konuda bir konuşma yapabilir, düşüncelerini bir kez daha anlatma fırsatı bulabilirsin. Birbirinden kopuk çalışmalar, işlerin iyi gitmemesinin nedeni gibi. Beklediğin paranın gecikmesi, plan değişiklikleri gerektirmeyecek.
beni unutmaaaaaaaaaaaaaaaaaa :muhah :muhah
Sevgilin hayatında başka biri olduğundan şüpheleniyor. Ona, yanlış kurgular içinde olduğunu anlatmanın tek yolu, daha fazla ilgili davranmak olacak. İlişkinde son günlerde onun karşısında pek güven verici durmuyorsun! İşinde can sıkıcı durumlarla karşılaşmamak için, biraz gayret ederek konsantre olmalı ve öncelik sırasıyla görevlerini yerine getirmeye kendini zorlamalısın. Beklediğin para, istediğin zamanda olmasa bile, kısa sürede geliyor.
banada bakrmısınn :hönk
Sevgilinle arandaki ilişki daha sıcak olmaya başladı. Kafanı karıştıran olayların üzerinde fazla durmayacaksın. Karışıklıkları anlayışla davranarak çözümleyebilirsin. Gelişmeler olumlu yönde. İşinde beklediğin başarı geliyor. Hiç ummadığın birinden destek göreceksin. Bu kişi iş yerinden ve seni kıskandığını sandığın biri. Aranda güzel bir dostluk başlayacak. Günlük küçük harcamalar bütçe yapmaya duyduğun ihtiyacı her geçen gün artıyor.
#85 - Eylül 02 2006, 10:41:57

ewrem

bNde istiyoRm :4
#86 - Eylül 02 2006, 16:48:34

cezaebru

nasıl fal bakıyosun ya  :muhah ekrana bakınca bizim kim olduğumuz falan mı yazıyo yoksa arkadaşlarımıza PM atıp nasıl biri olduğumuzu mu soruyosu ne se şaka şaka vardır elbet bir yolu ben almıyım fala inanmam ;)
#87 - Eylül 02 2006, 16:51:59

Bir süredir devam eden gerginliğinden kurtulmaya başlayacaksın. İnsanlara pozitif enerjini hissettirmelisin. Dingin ve başarılı günler seni bekliyor. Küçük bazı fedakarlıkların senin için olumlu sonuçlar doğuracaktır.
#88 - Eylül 03 2006, 10:44:44

bi daha bkarmısın
#89 - Eylül 03 2006, 11:08:32
>>TIKLA>>

<<TIKLA<<

Topal abi buda kural dışıysa ... Anladın sen onu :D

bi daha bkarmısın
İlginç tesadüfler yaşayabilir, kendini ifade etme imkanı bulabilirsin. Davranışlarında ihmalkarlıklar içine girebilirsin. Yakınlarınla alacağın ortak kararlarda değişik fikirler geliştirebilirsin. Gün içinde duygusal durumunla birlikte davranışların da değişim gösterecektir.
#90 - Eylül 03 2006, 13:39:15

bende istiyom....
#91 - Eylül 03 2006, 15:23:07
üzüntü kalbi sömürür...

bende istiyom....
Gelip geçici heveslerin konusunda dikkatli davranmalısın. Bugün yapacağın girişimlerin sonuçları senin için olumlu olacaktır. Küçük sorunları büyütebilir ve sağlıklı düşünemeyebilirsin. Aşırı duygusal yaklaşımların gününü etkileyecektir.
bnDe bnDe..
Enerjini doğru kullanarak, adım adım ilerlersen beklediğniz hedeflere ulaşacaksın. Duygusal konularda şanslı bir gündesin ve girişimde bulunmak isteyebilirsin. Toplu halde yaşamaya eğilimli olduğun bir dönemdesin. Çevrendeki kişilerin düşüncelerini önemsemeyerek kendi bildiğini yapma eğiliminde olabilirsin.

#93 - Eylül 04 2006, 11:23:33

bana da bak bana da bak  :yaril
#94 - Eylül 07 2006, 16:04:25
(a) Umutsuzluk meleği tam şurda varlığını hissediyorum şu anda içimi kaplıyor hislerimi çalıyor ve beni benden alıyor nasıl bi iş bu böyle.Benim tek aşkım UmUtSuZlUk MeLeĞi :melek

ewrem

Bir süredir devam eden gerginliğinden kurtulmaya başlayacaksın. İnsanlara pozitif enerjini hissettirmelisin. Dingin ve başarılı günler seni bekliyor. Küçük bazı fedakarlıkların senin için olumlu sonuçlar doğuracaktır.

Sağol ya...

BiRde şimdi bakar mısın? :))
#95 - Eylül 07 2006, 16:07:01

BeNDe ittioM BaNADa BaKSaNa  :))
#96 - Eylül 13 2006, 17:42:01
tıkLa>>>
<A href="http://www.imvu.com/catalog/web_landing.php?p=power&userId=31249426" target="_blank">IMVU - The World's Greatest 3D Chat[/url]
<<<tıkLa

bende istiyorum. nsıl bakıyosun. doğumgünü filan gereklimi
#97 - Eylül 13 2006, 19:41:08
Toprağın Üstünde Yanyana duran çiçeklerde sarılmışız birbirimize cennet gibi  biryerlerde....
Kader varsa Benimki bu olsun
Aşk Masalsa Gerçek Olsun...

xX_NightmarE_Xx

bende istiorum banada bakarmısın??? :muhah :muhah
#99 - Eylül 16 2006, 22:38:37

benimkinede bakar mısın? :cicek
#100 - Eylül 20 2006, 15:12:21
Enjoy the silence.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.