Alternatifim Cafe

Burçlara Göre Gıdıklanma

Discussion started on Astroloji

xX_NightmarE_Xx

Koç Burcu: Daha elinizi sürmeden yalvarmaya başlar, daha sonra durmanız için her tür rüşveti teklif edecektir.

Boğa Burcu: Yuvarlanarak, kendisini sizin atar yani resmen üstünüze oturur ve öyle kalır. Malum ya, o bir öküz yani boğadır.

İkizler Burcu: Yerlere düşer, gıdıklanmaya bayılır ama seans bitince hemen olanı unutur ve sorar; "Nerede kalmıştık? Konumuz neydi?"

Yengeç Burcu: Hiç tepki vermez, birşey söylemeden öylece bakar sonra kapıyı çarparak çıkıp gider ve saatler sonra geri gelir. On yıl sonra bir kavga sırasında, bu yaptığınızı yüzünüze vuracaktır.

Aslan Burcu: Önce anlamaz, sonra küser ve bunu neden yaptığınızı açıklamanızı bekler. Açıklamadan yani bunun bir şaka olduğunu anladıktan sonra gıdıklamaya devam etmenize izin verir.

Başak Burcu: Siz bıkıp duruncaya kadar, hiç gülmeden sabit bakışlarla yüzünüze bakacaktır.

Terazi Burcu: Hoşuna gidecektir ama dış görünüşünü bozduğunuz anda başınız derde girecektir.

Akrep Burcu: Önce gıdıklanmaya dayanamaz sonra birden tüm gücünü kullanır, tekrar soğukkanlılığına bürünerek insiyatifi ele alır ve gözlerini gözlerinize dikerek, kaşlarını çatar ve; "Kes şunu, hemen..." der.

Yay Burcu: Çok eğlenir. Sonra aradan zaman geçer ve siz bir misafirinizle otururken, birden üzerinize saldırarak, gıdıklamaya başlar. Öcünü almayı asla unutmayacaktır.

Oğlak Burcu: Asla gıdıklanmaz çünkü evde değildir, muhakkak geç saatlere kadar çalışıyordur.

Kova Burcu: Sessizce kendisini kurtarmaya çalışırken, yüzünde hafif bir tebessüm belirir, bu arada bir gıdıklanma örgütünün kurulup, kurulamayacağını düşünmektedir.

Balık Burcu: Önce nefret eder sonra hoşlanmaya karar verir çünkü bunu başkalarının da yapmak isteyeceğini düşünmüştür.
#1 - Mart 24 2007, 15:27:49

Yay Burcu: Çok eğlenir. Sonra aradan zaman geçer ve siz bir misafirinizle otururken, birden üzerinize saldırarak, gıdıklamaya başlar. Öcünü almayı asla unutmayacaktır.

(6)
#2 - Nisan 04 2007, 15:40:43
Aradım seni bu şehirde hadi kork düştüm peşine bulsam seni bir yerde

Na na na na na na...  ^-^ ^-^

Alıntı
Yengeç Burcu: Hiç tepki vermez, birşey söylemeden öylece bakar sonra kapıyı çarparak çıkıp gider ve saatler sonra geri gelir. On yıl sonra bir kavga sırasında, bu yaptığınızı yüzünüze vuracaktır.

Hiç tepki vermez diyo ya:) yalan:)
#3 - Nisan 04 2007, 15:41:57
Viking's

Kova Burcu: Sessizce kendisini kurtarmaya çalışırken, yüzünde hafif bir tebessüm belirir, bu arada bir gıdıklanma örgütünün kurulup, kurulamayacağını düşünmektedir.

yalan söylüyo ya katıla katıla gülerim  (6)
#4 - Nisan 04 2007, 16:29:59
:ewet I'm MuSLıM DoN'T PaNıC :yaril

Oğlak Burcu: Asla gıdıklanmaz çünkü evde değildir, muhakkak geç saatlere kadar çalışıyordur.

geç saatlere kadar maçım oluo doğru ama yakalayan biri olursa gıdı gıdı ölürüm gülmekten :sizo
#5 - Nisan 07 2007, 11:31:19
''Seni benim kadar seven varsa,sana benim kadar hasret kalsıN''

_DaRkdreams_

Alıntı
yalan :Ç
direk koparım ben  (6)
#6 - Nisan 08 2007, 14:26:35

Akrep Burcu: Önce gıdıklanmaya dayanamaz sonra birden tüm gücünü kullanır, tekrar soğukkanlılığına bürünerek insiyatifi ele alır ve gözlerini gözlerinize dikerek, kaşlarını çatar ve; "Kes şunu, hemen..." der.

ewt :Ç
#7 - Nisan 15 2007, 19:54:02

Başak Burcu: Siz bıkıp duruncaya kadar, hiç gülmeden sabit bakışlarla yüzünüze bakacaktır.

yok bea gülmekten ölürüm :D
#8 - Nisan 15 2007, 21:26:56

kelis

Koç Burcu: Daha elinizi sürmeden yalvarmaya başlar, daha sonra durmanız için her tür rüşveti teklif edecektir.

bizi gıdıklamak çok eğlenceli galiba :4
#9 - Nisan 20 2007, 17:03:16

chiLékk

doru dio :D
#10 - Nisan 24 2007, 14:02:22

Boğa Burcu: Yuvarlanarak, kendisini sizin atar yani resmen üstünüze oturur ve öyle kalır. Malum ya, o bir öküz yani boğadır.
  yaLann :))
#11 - Nisan 25 2007, 16:21:01
İmza kural dışı.

Aynen (6)
#12 - Nisan 26 2007, 10:31:32
İçimde şefini kaybeden bir orkestranın hüznü var
dışımda Charlie Chaplin gülüşü.

evanescence_bep

Aynen (6)

Valla ben de kovayım ama gıdıklanmıyorum :D beni sadece amcam gıdıklayabiliyor ! (6)
#13 - Nisan 26 2007, 10:33:12

:muhah  acaip gıdıklanırım hem de... yalan...  (6)
#14 - Mayıs 29 2007, 14:03:01
We all learn to make mistakes.

İkizler Burcu: Yerlere düşer, gıdıklanmaya bayılır ama seans bitince hemen olanı unutur ve sorar; "Nerede kalmıştık? Konumuz neydi?"

ben hiç sevmem gıdıklanmayı yalan söyluyor bu :D
#15 - Mayıs 29 2007, 14:14:27
''Cehennem, başkalarıdır. ''

(6) ayni ben..  :4

cok dogru söylüyor :D
#16 - Mayıs 29 2007, 14:17:31
Gecelerden yalnizlik, sabahlardan ümit aldim
Seslerden degil, direttim cesaret aldim
Gözyaslarindan sarki, karanliktan korku aldim
Icine hüzün, hüzün kattim
Sarki yaptim
  Ben bu sarkiyi sana yazdim!

Balık Burcu: Önce nefret eder sonra hoşlanmaya karar verir çünkü bunu başkalarının da yapmak isteyeceğini düşünmüştür

başkaları derken :urfa
#17 - Mayıs 29 2007, 14:23:39
.

Terazi Burcu: Hoşuna gidecektir ama dış görünüşünü bozduğunuz anda başınız derde girecektir.

doğru valla.. :Ç
#18 - Haziran 12 2007, 23:52:30
Beni sana çağıran her ne ise sustur,
Yaşanınca tükenir bilirsin.

doğru gibim  (6)

#19 - Haziran 13 2007, 00:03:09
Suskun bir tutkuyum ben.
Evde ocaksızım, savaşta kılıçsız.
Ve de hastayım kendi gücümden.

kapıyı çarpıp çıkma konusu pek uymasada diğerleri olabilir.yengeçler yapılanı unutmaz kolay kolay ve yüzlerine vurabilir gerçekten de :muhah
#20 - Haziran 13 2007, 00:08:38
Gölgemdeki asaleti farkedince başladı karanlığa hayranlığım...

Balık Burcu: Önce nefret eder sonra hoşlanmaya karar verir çünkü bunu başkalarının da yapmak isteyeceğini düşünmüştür.

hiçte öle düşünmedim ben  (6)
#21 - Haziran 13 2007, 22:47:08
saplanmış kalbine şuursuz oklar yine.
kim bilir, kim sorar halini?

Terazi Burcu: Hoşuna gidecektir ama dış görünüşünü bozduğunuz anda başınız derde girecektir

süsüm bozulursa yakarım bu gezegeni  (6)
#22 - Haziran 27 2007, 23:25:05
İmza Kural Dışı

dark

Boğa Burcu: Yuvarlanarak, kendisini sizin atar yani resmen üstünüze oturur ve öyle kalır. Malum ya, o bir öküz yani boğadır  :haydut
#23 - Haziran 28 2007, 13:16:25

Alıntı

Yalaaan  (6)
Gıdıklanmanın ismini bile duyunca gıdıklanmaya başlarım ben.
#24 - Haziran 28 2007, 13:20:30

Koç Burcu: Daha elinizi sürmeden yalvarmaya başlar, daha sonra durmanız için her tür rüşveti teklif edecektir :muhah işte bn ya harbi çok gıdıklanırım
#25 - Haziran 30 2007, 17:14:52
Hayat Bir Video Oyunu Gibidir..Tek Fark"Game Over" Dediğinde Yeniden Başlayamassınız...

Terazi Burcu: Hoşuna gidecektir ama dış görünüşünü bozduğunuz anda başınız derde girecektir.   :4

#26 - Temmuz 06 2007, 12:24:50
söyleyecek çok sözüm vardı, hepsi yarım kaldı. Neler ummuştum hayattan, elimde ne kaldı? Kırılan kalbim miydi yoksa?... Karnımdaki bu sancıyla, küflenmiş ruhum unutmadı, unutmadı seni hala...

yonJa'Mı eqLeyinn piLizzz ---> wict.girl@hotmail.com  (6)

yok bea gülmekten ölürüm :D
aynen ha altıma işiyorm gıdıklarken :D
#27 - Temmuz 06 2007, 15:21:38

ßenn cokk gıdıkLanırım :)
#28 - Temmuz 09 2007, 16:43:40
İmzanız kural dışı.

ALAKASI BILE YOK FALLA :nanik
#29 - Temmuz 14 2007, 22:32:11
_  /¯_     /\    \_/  |_¯  _
¯  \__|  /---\  _/   |__  ¯

aynen :D :D
#30 - Temmuz 25 2007, 18:31:18
    Gözlerin kalp ağrısı..sözlerin aşk sancısı..
    Hangisi önce acıdı hangisi kırık kaldı..??

valaaa bilmişler helal olsun beeee
#31 - Temmuz 30 2007, 00:28:15
İmzanız kural dışı.

Alıntı

Yalaaan  (6)
Gıdıklanmanın ismini bile duyunca gıdıklanmaya başlarım ben.

bencede yalan .. :D
#32 - Temmuz 30 2007, 00:33:51
Zarif delilik ağaçların yapraklarını döküp döküp meyve verdiğini sanmasında kaldı. Hayalde kaldı. İnsandık. Ot bile olamadık aslında

SnoWays

Alıntı

Hiç tepki vermez diyo ya:) yalan:)

Aha doğru ya ikimiz yengeciz :urfa ben çok gıdıklanırım tutmamış :yanlis
#33 - Temmuz 30 2007, 00:35:58

BEN SEVERİM BENCE DOĞRU
#34 - Eylül 05 2007, 11:19:36

:okey doru ama bazen esiyor gülmekten katılabiliyorum :4
#35 - Eylül 10 2007, 10:10:03

Anaaamm nereye gidiyorum ben..

Hayat çok garip tavşanlar falan..

doru gız tıpkısının aynısı ben :Ç
#36 - Eylül 10 2007, 10:48:15
bip bip

doğru ya
#37 - Eylül 10 2007, 13:24:10
Yağma yağmur sağanak bu sağanak için yok sığınak.

Koç Burcu: Daha elinizi sürmeden yalvarmaya başlar, daha sonra durmanız için her tür rüşveti teklif edecektir.  (6)
#38 - Eylül 10 2007, 13:27:59

doğru ya
#39 - Eylül 10 2007, 13:58:57
Yağma yağmur sağanak bu sağanak için yok sığınak.

Terazi Burcu: Hoşuna gidecektir ama dış görünüşünü bozduğunuz anda başınız derde girecektir

uymuooo :hih:
#40 - Eylül 16 2007, 15:05:12

Çok pis YaLaN
  :Ç
#41 - Eylül 16 2007, 15:10:17
....
İnsanLar ToprakTaN YaratıLmıştıR HeraN ÇamurlaşaBiLiR.
....

İkizler Burcu: Yerlere düşer, gıdıklanmaya bayılır ama seans bitince hemen olanı unutur ve sorar; "Nerede kalmıştık? Konumuz neydi?

Çok doğru !  :4
#42 - Eylül 16 2007, 15:12:46
(=

:dondurma
#43 - Eylül 16 2007, 15:28:42
hep yarınlar güzel olcak derler ya bugünlerde dünlerin yarınları değil mi!!!

NuRSeN_18

Başak Burcu: Siz bıkıp duruncaya kadar, hiç gülmeden sabit bakışlarla yüzünüze bakacaktır
hadi lem ben gülmeden duramam ki eger durursam zaten gıdıklanmaktan bayılmışımdır ..
#44 - Eylül 16 2007, 15:32:55

Aslan Burcu: Önce anlamaz, sonra küser ve bunu neden yaptığınızı açıklamanızı bekler. Açıklamadan yani bunun bir şaka olduğunu anladıktan sonra gıdıklamaya devam etmenize izin verir
 :D :4 :D
#45 - Temmuz 29 2008, 10:31:31
lan yüzüme bakma malca konuşmuyorum arapça

_EnsR_

Bildi. :dondurma
#46 - Ağustos 11 2008, 21:56:50

Yay Burcu: Çok eğlenir. Sonra aradan zaman geçer ve siz bir misafirinizle otururken, birden üzerinize saldırarak, gıdıklamaya başlar. Öcünü almayı asla unutmayacaktır

harbiden doğruyu sölemiş.
#47 - Ağustos 22 2008, 09:57:28

EndoplazmikRetikulum.

Tam tersine. Hoşlanmam gıdıklanmaktan.
#48 - Ağustos 22 2008, 10:22:02

Mandalina Kabuğu

Alıntı
Yalancı.
Ben daha dokunmadan gıdıklananlardanım.
#49 - Ağustos 28 2008, 13:46:02

aynı ben =)
#50 - Ağustos 28 2008, 13:52:30
"Aşığım sana"cümlesinin sonunda ki 'a' harfi sessizce terk etti seni.. Bunun farkına var sevgili; sen hala " aşığım san" beni...

BaGéT

Eğlenmem.Nefret ederim.Ama öcümü alırım. (6)
#51 - Ağustos 28 2008, 13:56:53

delikadir

Birşey anlamadım :Ç
#52 - Ağustos 30 2008, 10:17:11

tamamen yanlış.. o kadar çok gıdıklanıyorum ki artık bu olay aştı beni :D  muayene bile olamaz duruma geldim :S
#53 - Ağustos 31 2008, 17:51:21

yalannnnn :Ç
#54 - Eylül 05 2008, 14:24:49

Diyorsun bence hicde oyle degil :D
#55 - Eylül 21 2008, 14:19:25

2010  القدر♥ موسى

Seviyorum

Bilebilmişler (6)
#56 - Kasım 05 2008, 17:57:27
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

aynen :D
#57 - Kasım 08 2008, 11:00:05
İmza kural dışı.

cok dogru
#58 - Kasım 09 2008, 15:16:33
:bite

naptın ya o kadarda ruhsuz odun değiliz be
#59 - Kasım 29 2008, 18:36:50
İmzanız kural dışı.

Şizofren Sevdam..

=P
#60 - Kasım 29 2008, 19:03:52

Alıntı

Evet. :Ç
#61 - Şubat 13 2009, 23:30:34

Aynen (6)

Valla ben de kovayım ama gıdıklanmıyorum :D !

Aynen bende gıdıkLanmıyorum La :D sadece boynumdan işte :D (6)
#62 - Şubat 26 2009, 17:46:34
Kim der ki ; Sago yaşamın minik bebeği ?
Bir yaz akşamında hayata attım göz bebeğimi, bebeğim öldü....

Aslan Burcu: Önce anlamaz, sonra küser ve bunu neden yaptığınızı açıklamanızı bekler. Açıklamadan yani bunun bir şaka olduğunu anladıktan sonra gıdıklamaya devam etmenize izin verir.

Hayır. Öyle değilim ben pek olmamış sanki.
#63 - Mart 13 2009, 19:49:35
Don't look so blue'

:D
#64 - Mayıs 24 2009, 19:08:27
”Yaşıyorum, beni meşgul etmeyin. “ Bu bir cümledir. Fakat isterse dize de olabilir, özlü söz de. İnsan da böyledir. Ne isterse olabilir, hatta insan bile olabilir.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.