Alternatifim Cafe

Atatürk'e Hakaret Edilmiş!

Discussion started on Atatürk Köşesi

yav bi mail bişey aradım yani iki kelime ediyim şunlara ama nerde. verdikleri sonraki linklerde zaman ve akşam gazetelerine çıkıyo devam ettiyseniz. neyin ne olduğu belli zaten. hepsi ...... bunların afedersin sinir yaptı bende
#26 - Mayıs 31 2007, 15:06:08
« Son Düzenleme: Haziran 01 2007, 18:46:39 Gönderen: viceza »
don't look back

Çıldırmamak elde değil.Kuranı bu olaya alet olarak kullanması ayrı bi olay.Ben kuranın şifrelerini arayanlara hasta oluyorum çok film izliyorlar.Herşey açık ve net.Indiana jhons havası vermek için yok kuranın şifreleri yok şeytanın 19 u istediği.Bunlar dengesizlikten başka şeyler değil.Niye böyle bilmeceli cevaplar barındırsın Kuran-ı Kerim.(töpee yaw)
 Farklı bir pozisyona bürünmek için asrın adamını karalamtan daha üstün bir reklam yoktur.Bu yüzden bu tavıra giren sapıtmış birsürü kişi daha çok karşılaşırız gibime geliyor.
#27 - Haziran 23 2007, 10:56:06
« Son Düzenleme: Haziran 24 2007, 20:21:56 Gönderen: gote »

Pes yani.. Bu kadar da olmaz.. En büyük Türk'e bu kadar laf eden Türk'e ben TÜRK demem...
#28 - Haziran 23 2007, 11:32:45
You're Taking Over Me!
Demiyorum!
Beni ele geçireli çok oldu çünkü...

Atatürk deccalse;;
Ben de deccalim....

18.04(1+8+4+6=19).1992 doğumluyum
ismim Yakamoz Figen Aksel Eğer harfleri toplayıp iki eklersek 17+2=19
En çok kullandıığım Söz Anladın Sen Onu bu cümleninde harflerini toplayıp 6 eklersek 19 olur
14.06.2006 tarihinde ilköğretimden mezun oldum (1+4+0+6+2+0+0+6=19)

Bir çok kişinin bilmem nesine bilmem kaç ekleyince 19 çıkabilir.Onların yaptığı resmen geri kafalık işleri güçleri bitti bunlarla mı uğraşıyolar ya
#29 - Haziran 23 2007, 13:53:06
Zafer, "Zafer benimdir" diyebilenindir. Başarı ise, "Başaracağım" diye başlayarak sonunda "Başardım" diyebilenindir.

efendisiz

ya kafaları gerçekten hiç çalışmıyor .. ya da bunu okuyacak herkesi salak sanıyorlar ... ulan asıl deccal ve deccal in çocukları sizsiniz bu milletin kanını din üstünden yalan söyleyerek emiyorsunuz ...

bende deccal im ... 

doğum günüm 19 mayıs... yıl 1987 yani 1+9+8+7 = 25 ... 25 - 6 = 19 ( 6 yı nerden bulduk .. onların bulduğu yerden )  :öff

ibrahim üzülmez de deccal 19 numaralı formayı giyiyor ..  :D

yahu bunları beyaz ın bi tiplemesi vardı o yapıyordu ... hemen bi alıntı koyalım ;

'' dön bundan 4 seneye..ciguli patladı..ekle 2 sene.. ne patladı.. ikiz kuleler.. ciguli hangi parçayla çıkış yaptı.. binnaz.. fazla naz ne usandırır ..aşık.. usanan kim ... usame..bin.. ladin... anladın sen onu anladın.."

anladın sen onu ...  :artis                                                             

#30 - Haziran 26 2007, 13:42:25

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.