Alternatifim Cafe

Burca Göre Otomobil

Discussion started on Astroloji

KOÇ

Direksiyon basindayken baska bir otomobilin kendisini geçmesine çok sinirlenir. Koç sürücüsü hizli araba kullanmaya bayilir. Refleksleri çok iyidir ve tam zamaninda önlemini alip Tehlikeyi önlemesini bilir. Bir tavsiyede bizden; Koç burcu insani araba kullanirken rahatsiz etmeyin,içindeki trafik canavarini uyandirabilirsiniz!

HAYALINDEKI OTOMOBIL;Koç burcu insaninin hayalini kirmizi bir spor otomobil süsler. Otomobilin müzik sisteminin iyi olmasi onlar için hayati önem tasir.

BOGA

Boga burcu yasami seven,ondan haz almayi seven bir burçtur. Boga burcu insani genelde sakin olarak taninir, ancak trafige çiktiginda is degisir. Kinci ve maceraperest olmalari onlarin direksiyon basindaki tavirlari üzerinde belirleyici rol oynar. Boga burcu sürücüsüne karsi trafikte dikkatli olmak gerekir.

HAYALINDEKI OTOMOBIL;Dogaya düskünlügü otomobil seçiminde de kendisini gösterir. Içinde rahat edebilecekleri otomobilleri seçerler. Gri ve kirmizi en çok tercih ettikleri renklerdir.

IKIZLER

Ikizler burcu insani gençligin ve dinamizmin sembolüdür. Bunun nedeni ikizler insaninin hangi yasta olursa olsun genç ve çocuksu kalmayi basarmasidir. Maceradan hoslanirlar ve çok meraklidirlar. Ikizler sürücüsü hizli,sinirli ve sabirsizdir.

HAYALINDEKI OTOMOBIL;Onun degisken karakteri farkli otomobilleri begenmesine yol açar. Biraz maymun istahli oldugu söylenebilir. Seçtigi otomobil mutlaka gündemde ve modern olmalidir.

YENGEC

Cok duygusal,hayalci,çocuksu insanlardir. Yengeçler ölçülü ve dikkatlidirler. Direksiyon basinda da dikkatlidirler. Trafik kurallarina uymaya özen gösterirler ve birisi bir hata yaptiginda oldukça sinirlenirler. emniyet kemeri takmadan asla yola çikmazlar.

HAYALINDEKI OTOMOBIL ; Görünüs ve lüksten çok fonksiyon önemlidir. Aile otomobillerini tercih ederler. Fazla hiz yapmamalarina ragmen güçlü motorlu otomobilleri tercih ederler. Bir markaya güven duyarlarsa kesinlikle degistirmezler.

ASLAN

Otomobil kullanirken kendine çok güvenir. Can sıkıcı olaylar karsisinda sogukkanliligini korumayi basardigi için hemen hemen hiç hata yapmaz.

HAYALINDEKI OTOMOBIL; Sogukkanli olan aslan burcu insani kendine güven veren güçlü ve saglam otomobilleri tercih eder. Bu nedenle aslan burcu insaninin hayalini her türlü lüks ve konfora sahip araçlar süsler.

BASAK

Hayatinin bir parçasi olan titizligi otomobil sürerken de gösterir. Kurallara oldukça fazla özen gösterir. Ancak sabahlari sinirli olur ve sabah otomobil kullandiginda etrafina öfke saçabilir.

HAYALINDEKI OTOMOBIL; Detaylara önem verir,otomobilinde de konfor ister. Saglam genis ve ekonomik bir otomobil onlara göredir.

TERAZI

Trafikte son derece kibar olmalarina karsin oldukça kararsiz davranislar sergilerler.

Sürekli diger arabalara bakarlar. Otomobil kullanmak kesinlikle bir zevk degildir.

HAYALINDEKI OTOMOBIL
; Iç ve dis dizayni önem tasir. Teknik ayrintilar genellikle fazla önem tasimaz.Terazi için otomobilin çizilmesi tam bir felakettir.

AKREP

Cok kiskanç olmasiyla taninan akrep burcu,hatalari affetmeyen ve saldirmak için

Firsat kollayan bir karakter barindirirlar. Sakin görünseler de bir hata ile karsilastiklarinda bagirip çagirmaktan geri kalmazlar.

HAYALINDEKI OTOMOBIL; En son model hizli ve güçlü otomobillerden hoslanirlar. Motor sir dolu bir kutu degil,yakindan ilgilendikleri bilgi sahibi olduklari bir seydir. Güçlü otomobille hava atmaya bayilir.

Siz siz olun sakin otomobilini elestirmeyin.!

YAY

Özgürlügüne düskün olan yay burcu maceraya bayilir. Kendisini çok iyi tançr ve özelliklerinin farkindadir. Trafikte korkusuzdur. Trafik kurallarina uyar ve diger sürücülere saygilidir.

HAYALINDEKI OTOMOBIL; Konforlu ve sevimli otomobillerden hoslanir. Otomobillerinin herkeste bulunmasini istemezler üstü açik ya da en azindan sunrooflu bir otomobil tercih ederler.

OGLAK

Oglak burcu yönetici olmak için yaratilmistir. Organizasyon yetenegi güçlüdür.

Reflekslerine ,hizina yani otomobiline hakimdir. Iyi bir sürücüdür.

HAYALINDEKI OTOMOBiL;Kullandigi otomobil mutlaka en son model olmalidir. Satis sonrasi servise de büyük önem verir.

KOVA

Hayatini oldugu gibi trafik kurallarini da hiçe sayar. Diger sürücüleri küçümseyen bir tavri vardir.

HAYALINDEKI OTOMOBIL;Kova burcu insani otomobilinin dikkat çekici ve son model olmasini ister. Uyumlu bir dizayn,eksantrik bir iç donanim,büyük boyutlu genis bir panel ve güçlü motor otomobilinde aradigi özelliklerdir.

BALIK

Hayalci ve romantik balik burcu insani trafikte kurallara baglidir. Baliklar yolda tehlikeden uzak dururlar. Cok dalgin olduklari için tehlikeli durumlar yaratabilirler.

HAYALINDEKI OTOMOBIL; Canli renkleri severler. Kullanilmis otomobil almaktan hiç çekinmezler. Eski otomobil alip yenilemeye üsenmezler. Gezmeye merakli olduklari için otomobilin rahatligi da çok önemlidir.
#1 - Kasım 14 2008, 23:25:01

ASLAN

Otomobil kullanirken kendine çok güvenir. Can sıkıcı olaylar karsisinda sogukkanliligini korumayi basardigi için hemen hemen hiç hata yapmaz.

HAYALINDEKI OTOMOBIL; Sogukkanli olan aslan burcu insani kendine güven veren güçlü ve saglam otomobilleri tercih eder. Bu nedenle aslan burcu insaninin hayalini her türlü lüks ve konfora sahip araçlar süsler.

yani doğru :P :D
#2 - Kasım 15 2008, 09:49:55
lan yüzüme bakma malca konuşmuyorum arapça

BALIK

Hayalci ve romantik balik burcu insani trafikte kurallara baglidir. Baliklar yolda tehlikeden uzak dururlar. Cok dalgin olduklari için tehlikeli durumlar yaratabilirler.

HAYALINDEKI OTOMOBIL; Canli renkleri severler. Kullanilmis otomobil almaktan hiç çekinmezler. Eski otomobil alip yenilemeye üsenmezler. Gezmeye merakli olduklari için otomobilin rahatligi da çok önemlidir.

öyle miymiş :D
#3 - Kasım 15 2008, 10:05:51
Bazı çocuklar hiç uslanmazlar
Onlar hep oyunbozan olurlar
Durmadan üzdüler diğer çocukları
Hep bozuldu oyunun kuralları

AKREP

Firsat kollayan bir karakter barindirirlar. Sakin görünseler de bir hata ile karsilastiklarinda bagirip çagirmaktan geri kalmazlar.

HAYALINDEKI OTOMOBIL; En son model hizli ve güçlü otomobillerden hoslanirlar. Motor sir dolu bir kutu degil,yakindan ilgilendikleri bilgi sahibi olduklari bir seydir. Güçlü otomobille hava atmaya bayilir.

doğru olabilir (6)
#4 - Kasım 15 2008, 14:23:33
Yağma yağmur sağanak bu sağanak için yok sığınak.

TERAZI

Trafikte son derece kibar olmalarina karsin oldukça kararsiz davranislar sergilerler.

Sürekli diger arabalara bakarlar. Otomobil kullanmak kesinlikle bir zevk degildir.

HAYALINDEKI OTOMOBIL; Iç ve dis dizayni önem tasir. Teknik ayrintilar genellikle fazla önem tasimaz.Terazi için otomobilin çizilmesi tam bir felakettir.
#5 - Kasım 15 2008, 20:00:15
:bite

KOÇ

Direksiyon basindayken baska bir otomobilin kendisini geçmesine çok sinirlenir. Koç sürücüsü hizli araba kullanmaya bayilir. Refleksleri çok iyidir ve tam zamaninda önlemini alip Tehlikeyi önlemesini bilir. Bir tavsiyede bizden; Koç burcu insani araba kullanirken rahatsiz etmeyin,içindeki trafik canavarini uyandirabilirsiniz!

HAYALINDEKI OTOMOBIL;Koç burcu insaninin hayalini kirmizi bir spor otomobil süsler. Otomobilin müzik sisteminin iyi olmasi onlar için hayati önem tasir.

Kırmızı olması şart değildir.  (6) Hatta başka renk olursa daha güzel olur :ehem 
#6 - Kasım 15 2008, 20:02:08

BASAK

Hayatinin bir parçasi olan titizligi otomobil sürerken de gösterir. Kurallara oldukça fazla özen gösterir. Ancak sabahlari sinirli olur ve sabah otomobil kullandiginda etrafina öfke saçabilir.

HAYALINDEKI OTOMOBIL; Detaylara önem verir,otomobilinde de konfor ister. Saglam genis ve ekonomik bir otomobil onlara göredir.

sabahları sinirli olduğum doğru :D
#7 - Aralık 21 2008, 16:21:55

Şizofren Sevdam..

Alıntı
YAY

Özgürlügüne düskün olan yay burcu maceraya bayilir. Kendisini çok iyi tançr ve özelliklerinin farkindadir. Trafikte korkusuzdur. Trafik kurallarina uyar ve diger sürücülere saygilidir.

HAYALINDEKI OTOMOBIL; Konforlu ve sevimli otomobillerden hoslanir. Otomobillerinin herkeste bulunmasini istemezler üstü açik ya da en azindan sunrooflu bir otomobil tercih ederler.
#8 - Aralık 21 2008, 17:07:56

Alıntı
KOÇ

Siyah olsa daha makbule gecer ayrica müzik sisteminin mükemmel olmasi sartlarimlandir ki, gerektiginde bas verebileyim.

Mavi Tercihimdir ama :)
#9 - Aralık 26 2008, 23:13:57
Hakkımda bilmen gerekeni ;  Hakkın olduğunda söylerim ...

El çükü ile gerdege girene damat degil godoş derler ... ; )

BALIK

üst taraf tutmamış, ben delı gıbı araba kullanırım, çokta dalgın olmam :Ç

alt taraf tutmus :Ç gezmeye meraklıyım arabam 1974 modeldır :Ç kırmızıdır içinin rengide beyaz ve kırmızı tonlarını barındırır :Ç  rahatlıkmı 10 numara yakın zamanda koydummu 4 tane 1200 lük woofer ozaman yeter :Ç
#10 - Aralık 31 2008, 01:33:39
Kadınlar'a bayılıyorum harika varlıklardır,öyleki salak ve beyinsiz erkekleri ilk görüşte anlarlar,ama asla  zekisinden anlamazlar.

aysenur

Alıntı
KOÇ

Evet rahatsiz etmeyin beni aninda trafik canavari olurum. Oluyorum da..
Gecenler ablam bisey dedi yanimda ara mahalle yolunda bi bastim gaza o günden sonra benim arabama binmiyor. Direksiyon basindan indirip kendi sürüyor hanimefendi -.-

Öyle cok fazla dikkat ceken gösterisli birsey olmasina gerek yok, müzik sistemi iyi olsun yeter. -.-
#11 - Aralık 31 2008, 01:45:04
« Son Düzenleme: Aralık 31 2008, 01:46:47 Gönderen: DeLy^Loy »

IKIZLER

Ikizler burcu insani gençligin ve dinamizmin sembolüdür. Bunun nedeni ikizler insaninin hangi yasta olursa olsun genç ve çocuksu kalmayi basarmasidir. Maceradan hoslanirlar ve çok meraklidirlar. Ikizler sürücüsü hizli,sinirli ve sabirsizdir.

HAYALINDEKI OTOMOBIL;Onun degisken karakteri farkli otomobilleri begenmesine yol açar. Biraz maymun istahli oldugu söylenebilir. Seçtigi otomobil mutlaka gündemde ve modern olmalidir.

Öyledir (6)
#12 - Aralık 31 2008, 20:50:40
"Kim o?" deme boşuna,
Benim, ben.
Öyle bir ben ki gelen kapına;
Baştan başa sen..

AKREP

doğru olabilir (6)

olabilir :Ç
#13 - Ocak 13 2009, 19:54:00
Göründüğü gibi mutlu değildir hiçbir şey.

YENGEC

Cok duygusal,hayalci,çocuksu insanlardir. Yengeçler ölçülü ve dikkatlidirler. Direksiyon basinda da dikkatlidirler. Trafik kurallarina uymaya özen gösterirler ve birisi bir hata yaptiginda oldukça sinirlenirler. emniyet kemeri takmadan asla yola çikmazlar.

HAYALINDEKI OTOMOBIL ; Görünüs ve lüksten çok fonksiyon önemlidir. Aile otomobillerini tercih ederler. Fazla hiz yapmamalarina ragmen güçlü motorlu otomobilleri tercih ederler. Bir markaya güven duyarlarsa kesinlikle degistirmezler.

Yalan.
Ben arabanın hızlı, çevik ve güçlü olanını severim.. :ehem
#14 - Ocak 13 2009, 19:59:41
Menino quem te fez?
Quem te deu tanta guarida,
Quem te mostrou a beleza
De dançar dentro da briga?

TERAZI

HAYALINDEKI OTOMOBIL; Iç ve dis dizayni önem tasir. Teknik ayrintilar genellikle fazla önem tasimaz.Terazi için otomobilin çizilmesi tam bir felakettir.

#15 - Mayıs 24 2009, 19:17:33
”Yaşıyorum, beni meşgul etmeyin. “ Bu bir cümledir. Fakat isterse dize de olabilir, özlü söz de. İnsan da böyledir. Ne isterse olabilir, hatta insan bile olabilir.

BASAK

#16 - Mayıs 24 2009, 22:27:27

2010  القدر♥ موسى

Seviyorum

OGLAK

Oglak burcu yönetici olmak için yaratilmistir. Organizasyon yetenegi güçlüdür.

Reflekslerine ,hizina yani otomobiline hakimdir. Iyi bir sürücüdür.

HAYALINDEKI OTOMOBiL;Kullandigi otomobil mutlaka en son model olmalidir. Satis sonrasi servise de büyük önem verir.

:dondurma
#17 - Mayıs 28 2009, 00:13:44

63 model kadillak istiyom ben, bağane.
tony montana olcem ben.
#18 - Mayıs 28 2009, 00:25:57
« Son Düzenleme: Mayıs 28 2009, 00:26:05 Gönderen: pr0can_can »
kısmet

Aslan

Misal, 67 Mustang (Eleanor) veya her türlü mustang xD
#19 - Haziran 01 2009, 20:15:54

YENGEÇ

Fazla hiz yapmamalarina ragmen güçlü motorlu otomobilleri tercih ederler.

kim benmi hız yapmam:D

yoksa ben yengeç değilmiyim:)
#20 - Haziran 02 2009, 09:13:11
Odamın hayaletisin sessizliğine aşığım

KOVA (22ocak – 21Subat)

Hayatini oldugu gibi trafik kurallarini da hiçe sayar. Diger sürücüleri küçümseyen bir tavri vardir.

HAYALINDEKI OTOMOBIL;Kova burcu insani otomobilinin dikkat çekici ve son model olmasini ister. Uyumlu bir dizayn,eksantrik bir iç donanim,büyük boyutlu genis bir panel ve güçlü motor otomobilinde aradigi özelliklerdir.

Aynen bebeğim.  (6)
#21 - Ekim 24 2009, 21:46:50
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

Görünüs ve lüksten çok fonksiyon önemlidir. Aile otomobillerini tercih ederler. Fazla hiz yapmamalarina ragmen güçlü motorlu otomobilleri tercih ederler. Bir markaya güven duyarlarsa kesinlikle degistirmezler.

Öyleymiş.
#22 - Ekim 24 2009, 22:05:29
Tanrım, nedir hissettiğim aşk değilse?
O adam nedir eğer bu aşk ise? Ve şayet bu aşksa o adam nedir, kimdir?
Aşk iyi ise kederim nereden geliyor?
Eğer o kötüyse, acaba ben neyim...

IKIZLER

aynennn  (6)
#23 - Kasım 14 2009, 10:35:27

ASLAN

Doğru söze ne denir  :haydut
#24 - Ocak 14 2011, 19:09:30

IKIZLER

HAYALINDEKI OTOMOBIL;Onun degisken karakteri farkli otomobilleri begenmesine yol açar. Biraz maymun istahli oldugu söylenebilir. Seçtigi otomobil mutlaka gündemde ve modern olmalidir

Doğrudur :D :D
#25 - Kasım 19 2011, 16:51:12
''denize düşmüşüm,yılan da ben olmuşum.
kurtuluş iksirlerini yanlış kazana dökmüşüm.
sen bişey yapmamışsın ki elmayı parlatıp,
ben ısırmışım yine ben,yine ben ölmüşüm..''

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.