Alternatifim Cafe

Muse

Discussion started on Yabancı Sanatçılar - Gruplar

essgi

çok güsel grup.. :oley

şarkıları mütiş.. zaten seste süper :oley
#26 - Ağustos 29 2006, 16:01:39
« Son Düzenleme: Ağustos 29 2006, 16:04:54 Gönderen: ƒяєєѕѕgii »

yaw bu kdr qüsell qrupp yoqq!!!placebo birass:)supermassıwe black hole we hysteria..bde time is running outt..manyaqqqss..
#27 - Ağustos 29 2006, 16:08:07
aziz firuzan

tek kelmeyle excellent!!!

yaw bu kdr qüsell qrupp yoqq!!!placebo birass:)supermassıwe black hole we hysteria..bde time is running outt..manyaqqqss..

bncede ama dierlerinide esmemek lasımmm
#28 - Eylül 11 2006, 23:14:56
ı feel ur emptiness.ı understood my mistake.ı couldnt do anything.all that ı can do is missing u ...

muse bayılırım şarkılarıda süper hele o matthew bellamy çok tatlı http://:ask :muhah
#29 - Eylül 17 2006, 15:49:26

oozzy

hysteria ve super massive  black hole  herkesin dinlemesi gerekn şarkılar bencede   :okey
#30 - Eylül 21 2006, 22:09:01

t-mac

merak ettim albümünü aldım,rock'n coke da izledim ve B-A-Y-I-L-D-I-M
#31 - Eylül 23 2006, 09:14:02

Gr££N Day manyağı

supermassive black hole ve starlight mütiş bence
#32 - Ekim 03 2006, 19:16:53

ben bir tek muscle  museum'u biliyorum.güzel şarkı.eğer diğerleri de böyle ise güzel gruptur.
bir kaç tane önerdiğin şarkısını yazarsan sevinirim.
sana tavsıem muse'den supermassive black hole dınle kendıne gel bu şarkıda kendımı buluyom ben (6)
#33 - Ekim 05 2006, 07:45:32
noktalı virgül

M_SlimShady

Tek kelimeyle Superrrrlerrrrr   ::yea supermassive black hole manyak gerçekten de  ::yea 
#34 - Ekim 06 2006, 21:40:15

kutukola

ilk dinledigimde öle işim wardı duymadan dinledim begenmedim.daha sonra dinledigimde adamlara asık oldum resmen mükemmeller.. :okey :okey

new born ::yea ::yea
super massiwe black hole ::yea ::yea
muscle museum ::yea ::yea
time is running qut ::yea ::yea ::yea ::yea ::yea
#35 - Ekim 07 2006, 06:40:40

canozgur_91

Doğrusunu söylemek gerekirse Rock'n Coke' a geleceklerini duymadan önce Muse' un m sini duymamıştım.. Sonra Supermassive Black Hole güzeldir dinle fln dediler dinledim çok hoşuma gitti bi kaç şarkınısını daha dinliyorum.. Sonuç olarak Süper Bi Grup :)
#37 - Ocak 02 2007, 21:13:24

sonuna_dek_akman

guSeL yaWw bı paRçaLarınıd ınLedım aMa ısmıNı bıLmıyom cok hoŞşş yaWw
#38 - Ocak 09 2007, 23:21:05

güzel bir grup :yeah bi arkadaş bunların hastası :muhah çocuk uyuyo ona muse adanaya gelmiş diyorum anında hortluyo (6)

en sevdiğim şarkıları deadstar ::yea
#39 - Ocak 27 2007, 09:54:35
Enjoy the silence.

bn onları dream haftasonnda tanımı$tm ne gzl bi grup her $arkısı ayrı gzl
#40 - Ocak 27 2007, 11:00:21
out of the ash
i rise with my red hair
and i eat men like air.

bu albümü çok ii klipler falan tiplerd süper sati çok tatlılar :))
                                          Apocalypse Please,Starlight hele kelimeler yetmez
#41 - Mart 17 2007, 22:28:32
müziksiz bir yaşam olmaz nasıl aşksız bir bir hayat olmazsa :p

tüm Şarkıları Güzel diyebileceğim Nadir Gruplardan biri..
#42 - Mayıs 01 2007, 17:02:03
All I want to do is be more like me and be less like you

Yoruldum Çok Yoruldum,
                   Eksik Kaldım Parçalandım.
                   Kurtulmak İstedim Kendimden
                   Ölmeyi Denedim Beceremedim.

Fener maçını dinlerken adam bi Müzik kanalı açtı Muse çıktı ben de hiç tanımıyordum.
Starlight ı söylüyordu aman allahım ne güzel grup dedim.
Ama Diğer şarkılarına pek alışamadım.
#43 - Mayıs 02 2007, 00:26:10

herbir $arkıda ayrı dünyalara götüren yegane, tapılası grup.. time is running out'la co$, bliss'le huzur içinde uyu, falling away with you'yla hayallere dal, starlight'la ritm tut.. hangi birine yorum yapılabilir ki ? elemanların sempatikliği ayrı hesap.

hayatımda çok önemli yer kaplamaktalar. 7/24 sıkılmadan, zevkle dinleyebilirim kendilerini.

seviyorum, a$ırı a$ırı seviyorum *-*

* ayda'daki yorumumu a$ırdım xD
#44 - Ağustos 23 2007, 03:29:51

No one's gonna take me alive
The time has come to make things right
You and I must fight for our rights
You and I must fight to survive

herbir $arkıda ayrı dünyalara götüren yegane, tapılası grup.. time is running out'la co$, bliss'le huzur içinde uyu, falling away with you'yla hayallere dal, starlight'la ritm tut.. hangi birine yorum yapılabilir ki ? elemanların sempatikliği ayrı hesap.

hayatımda çok önemli yer kaplamaktalar. 7/24 sıkılmadan, zevkle dinleyebilirim kendilerini.

aynennnnnnnnn (:
seviyorum, a$ırı a$ırı seviyorum *-*

* ayda'daki yorumumu a$ırdım xD

#45 - Eylül 01 2008, 22:34:46
Gittiğine inanmıadım gel demiyorumm ....

Any_one

Bu adamları dinledikten sonra cümle kurmak zorlaşıyor dünyada. -te Allah'ım ya, yine uyak bırak artık beni pis uyak-
Bu cümleleri de zorlanarak kurdum mesela, şuanda dinliyorum da.
#46 - Ocak 24 2009, 17:10:12

Aslında konuyu gördüğümde ilk önce aklımdan "Supermassive Black Hole" yazıp noktamı koyup çıkmak geldi fakat girince dayanamadım (6)
Çok güzel, çok insanı herşeyden soyutlayan bir ses. Dinlediğinde çoğu zaman kendinden geçmiş olursun. Evet sanırım böyle olur :Ç
#47 - Ocak 24 2009, 17:17:33
Don't look so blue'

Atrkadaşımın 5 , 6 aydır her öğlen arası kesintisiz bir parçasını çalmasıyla istesem de istemesem de beğenmeye başladığım gruptur Starlight , New Born ve de Supermassive Black Hole dinlediklerimden şuan
#48 - Nisan 25 2009, 16:57:28

Yok öyle bi Dünya.!  

Çok sık dinlediğim gruplardan. Özellikle New Born çok ayrı bişey ya bu şarkıyla gönlümde taht kurdular ztn. Matthew Bellamy çok yetenekli. 3 kişilik az sayıda gruplardan. Başkaları 5-6 kişi çıkıyo sahneye. Severm kısacası.
#49 - Temmuz 12 2009, 20:08:42
Hoşumuza giden bir bedenin içine
Hayalimizdeki insanı yerleştirir,
Adına da aşk deriz bu saçmalığın.

harika insanlardır kendileri. tüm albümleri mükemmeldir. ilk single larından biri olan muscle museum dan belliymiş zaten yetenekleri. başarılı olmuşlarda nitekim. şimdi son albümleri resistance. tüm şarkılar harika. matt in müzik ruhu daha da ön planda. senfonilerden belli.

şimdiye kadarki albümlerinden mutlaka dinlenilmesi gereken şarkılar ; showbiz, cave, muscle museum, sunborn, unitended, bliss, feeling good (cover), micro cuts, new born, plug in baby, blackout, butterflies and huricans, time is running out, exo politics, knight of cydonia, map of problematique, starlight. son albümden; uprising, resistance, undisclosed desires, unnatural selection, I belong to you... daha çok var ama şimdilik bunları yazdım. mutlaka dinlemelisiniz. bu şarkılar elinizde yoksa muse un resmi web sitesi muse.mu dan sadece üye olarak ücretsiz dinleyebilirsiniz bütün sarkıları
#50 - Eylül 18 2009, 13:05:58

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.