Alternatifim Cafe

Barış Akarsu Yaşam Mücadelesini Kaybetti

Discussion started on Magazin

Radyasyon

Yalancı Yarim dizisi oyuncularından şarkıcı Barış Akarsu trafik kazası geçirdi.
Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde, şarkıcı Barış Akarsu, arkadaşları tarafından kendi adına düzenlenen doğum günü partisine giderken, trafik kazası geçirdi. Otomobilde bulunan arkadaşları 24 yaşındaki Zeynep Koçak ve 37 yaşındaki Nalan Kahraman, kaza sonucu hayatını kaybederken şarkıcı Akarsu ağır yaralandı. Özel Bodrum Hastanesi'ne kaldırılan Akarsu, beyin ameliyatına alındı.

Kaza, dün akşam saat 22.00 sıralarında, Bodrum'un Göltürkbükü beldesinde meydana geldi. Arkadaşları, Zeynep Koçak ve Nalan Kahraman ile eğlenen Barış Akarsu, ardından kullandığı 48 UK 556 plakalı özel otomobiliyle, beş yıldızlı Kervansaray Otel'de, kendi adına düzenlenen bir doğum günü partisine katılmak üzere yola çıktı.

Aniden yola çıktı
Torba kavşağına geldiğinde, aniden anayola çıkan Akarsu, İzmir'den Bodrum yönüne giden Halil İbrahim Çetin'in kullandığı 34 AT 9921 plakalı meşrubat dolu kamyonun altına girdi.
Yaklaşık 30 metre sürüklenen otomobil, hurda yığınına döndü. Zeynep Koçak, kaldırıldığı hastanede, Nalan Kahraman ise olay yerinde öldü.
Akarsu'nun ise beyin kanaması geçirdiği ve hemen ameliyata alındığı belirtildi. Son aylarda 'Yalancı Yarim' tv dizisiyle popülerliğini arttıran ve arkadaşları tarafından doğum günü partisine giderken kaza yapan şarkıcı Akarsu'nun, arkadaşları sinir krizi geçirdi.
#1 - Haziran 30 2007, 10:13:34
« Son Düzenleme: Temmuz 04 2007, 23:39:48 Gönderen: mSa »

Büyük geçmiş olsun Barış abimize . Allah acil şifalar versin ...
#2 - Haziran 30 2007, 10:32:53
UseOfHope

depresif

Çok üzüldüm ya.. :öff Yazık iyileşir inşallah. Geçmiş olsun. :öff
#3 - Haziran 30 2007, 10:43:44

esmerkız.17

ya valla çok üzüldüm inş iyileşir
#4 - Haziran 30 2007, 11:56:34

Allah acil şifalar versin gerçekten çok acı bir olay... Çok genç ve başarılı bir sanatçı... İnşallah atlatır...
#5 - Haziran 30 2007, 11:59:43

yazık yaa off inş iileşir çok üzüldüm
#6 - Haziran 30 2007, 12:19:52
life is hard:'(

Üzüldüm yaa :( İnşallah iyileşir
#7 - Haziran 30 2007, 12:24:26

Radyasyon

komada arkadaşlar :(    inşallah iyi olur  :(
#8 - Haziran 30 2007, 12:55:52

AmY

Genç ROCKÇI..
Gerçekten çok üzüldüm bende..Gencecik bir beden ve doğum gününü kutlayamadan..Üstelki aynı arabada bulunan iki bayan vefat etmiş..
Acil şifalar..
#9 - Haziran 30 2007, 13:48:04

Geçmiş olsun..Allah acil şifalar versin.
#10 - Haziran 30 2007, 14:05:18
İnsan insan olmalı ki, insanlarla insanca yaşayabilsin.

evanescence_bep

Ay benim 2. Johnny Deep ' im ya ay İnşallah ölmez canım benim ya :ühü :ühü :ühü
#11 - Haziran 30 2007, 14:28:19

inşallah iyileşir hemen ölenlere de allah rahmet eylesin.
#12 - Haziran 30 2007, 14:46:15

çok üzüldüm ya
allah acil şifalar versin
#13 - Haziran 30 2007, 15:38:52
sevdalar kanatlanıp uçarlar,
sevdalar ölmez, göklerde yaşarlar...

Cook üzüLdüm gercekten.. cook ßiri sanatci  ALLAH acil $ifa versin

ya$amni yitirenlerin ailesine  saßir..
#14 - Haziran 30 2007, 15:42:29
Hakkımda bilmen gerekeni ;  Hakkın olduğunda söylerim ...

El çükü ile gerdege girene damat degil godoş derler ... ; )

Radyasyon

HAYATİ TEHLİKESİ SÜRÜYOR

''Yalancı Yarim'' adlı dizinin çekimleri için bulunduğu Bodrum'da geçirdiği trafik kazasında yaralanan ve Özel Bodrum Hastanesinde tedavisi devam eden Barış Akarsu'nun sağlık durumuyla ilgili açıklama yapıldı.

Akarsu'nun yakınlarından Metin Sözüçetin'un okuduğu açıklamada, hastanın solunum cihazına bağlı olarak yoğun bakımda tutulduğu bildirildi.
Akarsu'nun beyninde ödem oluştuğunu belirten Sözüçetin, şunları kaydetti:

''Akarsu'nun kafatasında ve köprücük kemiğinde kırık var. Beyinde meydana gelen ödem ve eziklik tedavi ediliyor. Damarlar ödemden dolayı sıkışmış durumda. Ödemi yenmek için uygulanan ilaç tedavisi başarılı olamıyor. Tomografi sonucuna göre dün geceye göre ödemde artma var.''

KAMYON ŞOFÖRÜ KAZAYI ANLATTI

Barış Akarsu'nun iki arkadaşının hayatını kaybettiği, genç sanatçının komaya girdiği kazada kamyon şoförü kazayı anlattı.

Jandarma tarafından gözaltına alınan kamyon şoförü Çetin, “İzmir'den gelip Bodrum'a gidiyordum. Kavşağa yavaşlayarak girmeme, selektör yapıp korna çalmama rağmen Torba tarafından gelen araç aniden kavşağa girdi. Ne fren yapmaya ne de yönümü değiştirme fırsatım oldu. Sürücünün kavşağa bakmadan hızla gireceğini tahmin edemedim. Çok üzgünüm'' dedi.

HASTANEYE GELDİĞİNDE KALBİ DURMUŞTU

Özel Bodrum Hastanesi Başhekimi Operatör Doktor Abdullah Servet, Akarsu'nun hastaneye getirildiğinde kalbinin durduğunu, ancak yapılan kalp masajıyla yeniden yaşama döndürüldüğünü belirtti. Servet "Hayati tehlikeyi atlatamadı. Yaşaması mücizelere bağlı” diye konuştu.

HASTANE KORİDORUNDAN DUYGUSAL ANLAR

‘Yalancı Yarim’ dizisinde başrolü paylaştığı, ‘Naz’ karakterini canlandıran Merve Sevi, hastaneye geldiğinde baygınlık geçirdi. Sevi'ye doktorlar müdahale etti.

Barış Akarsu'nun Yalancı Yarim dizisindeki rol arkadaşı Merve Sevi (Naz) Bodrum'daki hastaneye koştu.

Barış Akarsu'nun kullandığı araba tanınmaz hale geldi.

Gözyaşlarına boğulan Merve Sevi'yi dizide kardeşi rolünde oynayan arkadaşı teselli etti.

Yoğun bakıma alınan Barış Akarsu'nun arkadaşları ve hayranları hastane önünde umut nöbetine başladı.

Barış Akarsu'nun kaza yaptığı TIR
#15 - Haziran 30 2007, 15:56:19

AmY

İçim ürperdi resmen.
#16 - Haziran 30 2007, 16:44:29

depresif

Offf çok yazık. :öff :öff :öff
#17 - Haziran 30 2007, 16:49:27

daha yeni haberlerde qördüm yazık ya allah acil şifalar wersin inş iileşirr off
#18 - Haziran 30 2007, 17:48:21
haY Bu ÖsS nin...bIktIm yAwss ::yea

hastaneye geldiginde kalbi durmuş ve orda şokla tekrar çalıştırmışlar..umarım iyileşir..
iyiler kazanır dediler... :D
o arabadan sağ çıkmış olması bile büyük mucize... :(
#19 - Haziran 30 2007, 18:58:35
İmza kural dışı.

Allah acil şifa versin...o arabadan çıkması bile büyük mucize...
#20 - Haziran 30 2007, 19:12:43

doğum günü ölüm günü olmas umarım...inş iyileşir...
#21 - Haziran 30 2007, 19:18:06
I'm too weird to live,but much too rare to die...

çok kötü olmuş ya inş düzelir gerçekten çok üzüldüm :(
#22 - Haziran 30 2007, 19:46:01
Gölgemdeki asaleti farkedince başladı karanlığa hayranlığım...

duyunca çok üzüLdüm yaa.inşallah biranönce iyiLeşir.:(
#23 - Haziran 30 2007, 19:55:28
İMZA.

Çok üzüldüm ya.. :öff Yazık iyileşir inşallah. Geçmiş olsun. :öff
çok üzüldüm leMs :S acaip hayranıyım kendinin :S
#24 - Haziran 30 2007, 20:02:00
Bu teknik dilimde mürekkep kadar koyu.
Kayıp bir ortam doğru,uzan yatağıma ve soyun . . .  : Şş

ya başlık ismi olarak genc popçu yazmıslar ama barış akarsu rockcı deılmıydı ya   :iconAllah acil sifa versin ya gulusunu özledım onun  :ühü
#25 - Haziran 30 2007, 20:51:28
BEN MEVLANA DEGILIM ADAM OL OYLE GEL!!!

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.