Alternatifim Cafe

Emine Hanım başını açsın

Discussion started on Magazin

Hülya Avşar döktürdü. "Ananı da al git" sözüne bayılmış. Ve daha neler...
Hülya Avşar, Cine 5 televizyonunda yayınlanan 'Üç + Bir' programında gazetecilerin sorularını yanıtladı. Avşar, Ali Müfit Gürtüna'nın eşinin türbanını çıkartmasını hatırlatarak, Emine Erdoğan'a bir öneride bulundu.

Avşar, 'Emine Hanım bir gün bir mitingde pat diye baş örtüsünü çıkarsa. Tayyip Bey'de yanında olsa ve bunu onaylasa. Sonra tekrar örtse ve böyle yaparak artık inatlaşmayalım dese... Bunu çok önemsiyorum' diye konuştu.

Avşar, Emine Erdoğan'ın bu hareketi yaparak türbanı gerekirse çıkartabileceğini göstereceğini ve böylelikle türban tartışmalarının da azalacağını belirtti.

"ANANI AL GİT"İ SEVİYORUM

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Mersinli bir çiftçiye söylediği 'Ananı da al git' sözünü hatırlatan Hülya Avşar, 'Ben böyle demesini seviyorum. İçinden öyle geçti, sinirlendi hatta delirdi. Ben onun o anki bu durumunu kabul ediyorum. Söylediği yanlış, ancak içinden öyle geçti ve öyle yaptı. İçinden geçeni yapması hoşuma gidiyor' şeklinde konuştu.

TÜRBANA BEN DE ÖZENİYORUM

'Yobazlaşmayı kabul etmiyorum' diye konuşan Avşar, Arap ülkelerinin modernite konusunda Türkiye'den daha önde olduğunu hatta bazı Arap ülkelerinde çıplaklığın bile görülebileceğini söyledi.

Hülya Avşar, bazı kadınlarda gördüğü türbandan etkilendiğini ve kendisinin de takmaya özendiğini anlattı. Avşar, kara çarşafa ise kesinlikle karşı olduğu mesajını verdi.

SADETTİN SARAN BAŞBAKAN OLSUN

Programda birliktelik yaşadığı Saddettin Saran'ı da öven Hülya Avşar, Saran'ın Başbakan olmasını istediğini ifade etti.

Avşar, 'Ben Sadettin Saran'ın Başbakan olmasını isterdim. Onu tanıyorum. Onun nasıl düşündüğünü biliyorum. Ben gerçekten Türk halkını çok düşünen, bal tutup da parmağını yalamayacak, mutlu ettikçe mutlu olabilecek birisi olduğunu düşünüyorum. Dürüst ve çok çalışıyor. Bugün ilişkimiz bitse bile onu tanımaktan büyük bir mutluluk duyacağım' diye konuştu.

(televizyongazetesi)
#1 - Temmuz 25 2007, 16:54:07
İmzanız kural dışı.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.