Alternatifim Cafe

Burçların Gıdıklanması

Discussion started on Astroloji

Koç Burcu: Daha elinizi sürmeden yalvarmaya başlar, daha sonra durmanız için her tür rüşveti teklif edecektir.

Boğa Burcu: Yuvarlanarak, kendisini sizin atar yani resmen üstünüze oturur ve öyle kalır. Malum ya, o bir öküz yani boğadır.

İkizler Burcu: Yerlere düşer, gıdıklanmaya bayılır ama seans bitince hemen olanı unutur ve sorar; "Nerede kalmıştık? Konumuz neydi?"

Yengeç Burcu: Hiç tepki vermez, birşey söylemeden öylece bakar sonra kapıyı çarparak çıkıp gider ve saatler sonra geri gelir. On yıl sonra bir kavga sırasında, bu yaptığınızı yüzünüze vuracaktır.

Aslan Burcu: Önce anlamaz, sonra küser ve bunu neden yaptığınızı açıklamanızı bekler. Açıklamadan yani bunun bir şaka olduğunu anladıktan sonra gıdıklamaya devam etmenize izin verir.

Başak Burcu: Siz bıkıp duruncaya kadar, hiç gülmeden sabit bakışlarla yüzünüze bakacaktır.

Terazi Burcu: Hoşuna gidecektir ama dış görünüşünü bozduğunuz anda başınız derde girecektir.

Akrep Burcu: Önce gıdıklanmaya dayanamaz sonra birden tüm gücünü kullanır, tekrar soğukkanlılığına bürünerek insiyatifi ele alır ve gözlerini gözlerinize dikerek, kaşlarını çatar ve; "Kes şunu, hemen..." der.

Yay Burcu: Çok eğlenir. Sonra aradan zaman geçer ve siz bir misafirinizle otururken, birden üzerinize saldırarak, gıdıklamaya başlar. Öcünü almayı asla unutmayacaktı r.

Oğlak Burcu: Asla gıdıklanmaz çünkü evde değildir, muhakkak geç saatlere kadar çalışıyordur.

Kova Burcu: Sessizce kendisini kurtarmaya çalışırken, yüzünde hafif bir tebessüm belirir, bu arada bir gıdıklanma örgütünün kurulup, kurulamayacağı nı düşünmektedir.

Balık Burcu: Önce nefret eder sonra hoşlanmaya karar verir çünkü bunu başkalarının da yapmak isteyeceğini düşünmüştür.
#1 - Aralık 18 2007, 04:49:30

asLında buRçLaRa inanmak ne kadar mantıklı bilmiorum ama burdaki tesbitler oldukça doğru bence =)
#2 - Aralık 18 2007, 05:45:53

Oğlak Burcu: Asla gıdıklanmaz çünkü evde değildir, muhakkak geç saatlere kadar çalışıyordur. :hönk
#3 - Aralık 18 2007, 11:20:10

Terazi Burcu: Hoşuna gidecektir ama dış görünüşünü bozduğunuz anda başınız derde girecektir.
#4 - Aralık 22 2007, 21:57:47
böğürtlenli reçelim =)

zuaahhah bu kdr olur...resmen ben yaahh aslan aslan aslan :Ç :Ç :Ç
#5 - Aralık 28 2007, 18:25:19

Oğlak Burcu: Asla gıdıklanmaz çünkü evde değildir, muhakkak geç saatlere kadar çalışıyordur.  :kop [:D]
#6 - Aralık 28 2007, 18:27:40

Oğlak Burcu: Asla gıdıklanmaz çünkü evde değildir, muhakkak geç saatlere kadar çalışıyordur.
#7 - Aralık 28 2007, 19:00:38
Come as you are...as you were...as i want you to be...

#8 - Aralık 28 2007, 19:01:31

Kova Burcu: Sessizce kendisini kurtarmaya çalışırken, yüzünde hafif bir tebessüm belirir, bu arada bir gıdıklanma örgütünün kurulup, kurulamayacağı nı düşünmektedir.
evet  ..ama  gıdıklayan kankam falansa  kahkalarla  gülerim kızarırım deli gibi :kop
#9 - Ocak 01 2008, 19:01:27

Anaaamm nereye gidiyorum ben..

Hayat çok garip tavşanlar falan..

-----

Çok fazla dürtülürse tabiki gülmeye başlarım ve üstteki ile hemen hemen aynı evet :D
#10 - Ocak 01 2008, 19:03:39
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

gıdıklanma örgutunu gec kurum ve kurulusları gelsin  :sizo  gıdıklanmıorum  :Ç  bi tek boynuma hayatta el surdurtmem ona huylanıorum..onada  pek fazla kişi cesaret edemez zaten..  (6) :4

cASmİn
#11 - Ocak 06 2008, 19:16:59
Kim der ki ; Sago yaşamın minik bebeği ?
Bir yaz akşamında hayata attım göz bebeğimi, bebeğim öldü....

Yay Burcu: Çok eğlenir. Sonra aradan zaman geçer ve siz bir misafirinizle otururken, birden üzerinize saldırarak, gıdıklamaya başlar. Öcünü almayı asla unutmayacaktı r.

Buyur . ) Ben gıdıkLanmam biLee  :Ç
#12 - Ocak 07 2008, 16:41:07
Ben BiLirdim Düşündüğümü Yapmayı ..
Seni Dışarı Çıkarıp Evinden  Dar Sokakta Boğmayı ..
Bir Gece Ansızın Ya da Açık Denize Atmayı
Ben BiLirim Ardından da Kendi Kafama Sıkmayı !..

Yengeç Burcu: Hiç tepki vermez, birşey söylemeden öylece bakar sonra kapıyı çarparak çıkıp gider ve saatler sonra geri gelir. On yıl sonra bir kavga sırasında, bu yaptığınızı yüzünüze vuracaktır.

yoooo ! ben anında patlarım..
daha gıdıklamaya gelirken yalvarırım noolur gıdıklama diye...
ben çok huylanıyorum çünkü
#13 - Ocak 18 2008, 13:27:31
Menino quem te fez?
Quem te deu tanta guarida,
Quem te mostrou a beleza
De dançar dentro da briga?

Boğa Burcu: Yuvarlanarak, kendisini sizin atar yani resmen üstünüze oturur ve öyle kalır. Malum ya, o bir öküz yani boğadır.

bn gıdıklanmıyorum ki..!!!
#14 - Ocak 20 2008, 23:24:21

zuaahhah bu kdr olur...resmen ben yaahh aslan aslan aslan :Ç :Ç :Ç
   wala katılıomm :zuhaha
#15 - Ocak 28 2008, 12:31:49

Koç Burcu: Daha elinizi sürmeden yalvarmaya başlar, daha sonra durmanız için her tür rüşveti teklif edecektir.

Gıdıklanırım ama asla rüşvet teklif etmem  :Ç  :Ç    :sizo
#16 - Ocak 30 2008, 02:49:08

bn aslanım da sonra gıdıklanmaya izin wermem ki :S :D
#17 - Şubat 01 2008, 11:16:25

Başak Burcu: Siz bıkıp duruncaya kadar, hiç gülmeden sabit bakışlarla yüzünüze bakacaktır.

Iftira, fena halde gidiklanirim.
#18 - Temmuz 08 2009, 19:39:17

2010  القدر♥ موسى

Seviyorum

zsem

Akrep Burcu: Önce gıdıklanmaya dayanamaz sonra birden tüm gücünü kullanır, tekrar soğukkanlılığına bürünerek insiyatifi ele alır ve gözlerini gözlerinize dikerek, kaşlarını çatar ve; "Kes şunu, hemen..." der.

Ancak bu kadar doğru olabilir.
#19 - Temmuz 09 2009, 14:42:26

evet doğru sölüyoo (6)
#20 - Temmuz 09 2009, 15:05:43
Sen beni değil, benim üzerimden kendini seviyorsun.

Iıh ıh ben çok çabk gıdıklanrm anında krize girerm =D
#21 - Temmuz 09 2009, 18:53:49
Hoşumuza giden bir bedenin içine
Hayalimizdeki insanı yerleştirir,
Adına da aşk deriz bu saçmalığın.

vazgec

kesinlikle doğru
#22 - Temmuz 15 2009, 12:47:37

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.