Alternatifim Cafe

Tatlıses bacak fetişisti mi?

Discussion started on Magazin

Tatlıses 2 haftadır aynı noktaya takılıyor. Yoksa o bir bacak fetişisti mi?

İbrahim Tatlıses, atv’de yayınlanan İbo Show programında son iki haftadır ’bacak’ açıklamalarıyla dikkatleri çekiyor.

Önceki hafta programına mini etekle gelen bayanın bacakları nedeniyle ’dili dolanan’ İbrahim Tatlıses, bu haftaki programında ise Tuğba Ekinci’nin bacaklarını gündeme getirdi.   

Tatlıses, Tuğba Ekinci’nin "Beni neden çağırdın?" sorusu üzerine "Bacaklarına bakmak için" yanıtıyla herkesi şaşırttı.

Önceki hafta yayınlanan programda da Tatlıses’in gözü bir konuğunun bacağına takılmıştı.

Bu iki olay ’Acaba İbrahim Tatlıses bacak fetişisti mi?’ sorusunu gündeme getirdi.

İşte Tatlıses’in gözünün takıldığı o anlar:

http://www.youtube.com/v/4f2_9T3iXMs&eurl

Fetişist ne demek?

Fetişizm, bir objeye ya da vücudun bir kısmına karşı duyulan aşırı ilgidir. En yaygın olarak bilinen türleri ayak, el, boyun, çorap ve ayakkabı fetişizmidir. 100 kişiden 2 sinin fetişist olduğu tahmin edilmektedir.
#1 - Eylül 11 2007, 12:46:45
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

manyak o adam ya yaşlandıkça sapıttı
#2 - Eylül 11 2007, 13:02:53
Dünya biz insanlara anlatılan bir masal gibi küçük mutluluklarla kandrıyorlar bizi Ama Masallarla Sevgi Verilmez(Ş.F)
Ruhumuz yara almış sevgiden eser yok dünyanın köklerinde
Ama inanmasakta dinleyip kanıyoruz o masallara
Ve
Bir çocuk gibi mutlu sonları bekliyoruz ve mutlu son gelmeden uykuya dalıyoruz!!!!

bu adamı oldum olası sevmem ayak fetıstı olabılır hersey beklenır bundan :@
#3 - Eylül 11 2007, 13:04:53
UNUTMA KURSUN HER GULUMSEDIGINDE BIR KALP AGLATIR!

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.