Alternatifim Cafe

Need For Speed: Shift

Discussion started on Oyun Genel

NFS Shift, EA Black Box yapımcısı Michael Mann ve EA Games Europe'tan Patrick Soderlund'un yardımlarıyla GT Legends'ın ve GTR 2'nin Slightly Mad Studios'u tarafından yapılacak.

Shift daha çok similasyon yarışlarına yoğunlaşacak. Sadece arabanın gerçekçiliği de değil, aynı zamanda sürücü davranışlarına, tarzlarına da önem verilecek. Ayrıca daha az hip-hop ve bol pantolon olacağa benziyor.

Eski NFS'lerdeki sokak yarışı tarzından çok Shift, sürücü yeteneğinin daha ön plana çıkacağı; gerçekçi ve adrenalin yüklü yarışların olacağı bir oyun olacak. Oyunda etrafa rahatça bakabileceğimiz bir araç içi görüntü bulunacak.

Shift oyununda Josie Maran'ın da adı geçebileceği şu anlık sadece bir dedikodudan ibaret ama, hepimizin istediği bir şey olduğunu kimse de inkar edemez.

Kaynak: Merlinin Kazanı.

Benim için nfs serisi most wanted dan sonra ölmüştür, iyice batırdılar.. Grafik desek yapamadılar, oynanış desek oda yok.Oyunların aldığı puanlar ortada zaten..EA den daha iyi işler bekliyoruz ama her sene hevesimiz kursağımızda kalıyor..Bu sene oyunun simülasyon a daha ağırlıklı olacağı konuşuluyor ama Forza Motorsport2 , Gran Turismo gibi şaheserlerin yanında pek ses getireceğini zannetmiyorum...
#1 - Şubat 02 2009, 22:24:02
He-man in abisi Çetin.

ProStreet tarzı bi şey gibi duruyor..
#2 - Şubat 03 2009, 01:10:23

Resimlere aldanmamak lazım. (6)
#3 - Şubat 03 2009, 12:37:42
Şefim sarı kula var mı?

ProStreet tarzı bi şey gibi duruyor..
bencede...
öyle birşey olursa hiç zevkle oynanmaz...
nfs serilerinin en sevmediğim serisi ProStreet...
#4 - Mayıs 23 2009, 18:31:41
İmzanız kural dışı.

most wanted gerçekten çok güzeldi ama daha sonra yalan oldu bu seri

ama çok güzel bi oyun var o da paradise city most wantedtan çok daha güzel müthiş bişey arkadaşlar şiddetle tavsiye ederim:)
#5 - Haziran 01 2009, 11:06:33
Odamın hayaletisin sessizliğine aşığım

Arkadaş şu nfs'nin ilk serilerinde olması lazımdı,direksiyon kısmından da arabayı kulllanabiliyordun,o zamanlar bu özellik çok iyidi,oyun resimde görünce aklıma geldi umarım buna da böyle bir özellik verirler.
#6 - Haziran 01 2009, 22:08:49
Zifir.

nfsyi geç sen paradise city oyna:)
ayrıca motorsiklette kullanabiliyosun ve acayip güzel sesi var.

kaza efektlerinden bahsetmiyorum bile oynaşın ve şaşırıp kalın mükemmel:)
#7 - Haziran 02 2009, 08:14:16
Odamın hayaletisin sessizliğine aşığım

Arkadaş şu nfs'nin ilk serilerinde olması lazımdı,direksiyon kısmından da arabayı kulllanabiliyordun,o zamanlar bu özellik çok iyidi,oyun resimde görünce aklıma geldi umarım buna da böyle bir özellik verirler.
O bahsettiğin kokpit olayı en son nfs porsche da vardı, oyuna ayrı bir tat katıyor kokpit oluşu ama nfs den artık cacık olmaz, konsollardaki simülasyon yarış oyunlarındaki grafikler oynanışlar nfs yi arka planlara atıyor. Örnek olarak xbox360 da Forza3 ve ps3 deki GT5.
#8 - Haziran 02 2009, 14:10:21
He-man in abisi Çetin.

grafikleri iiye benziyo güzeel olmuş sanki prostreetten
#10 - Haziran 03 2009, 01:48:52
To enjoy from the life
Sc∂rl∂ŁŁ¦n∂  Š0L€

Oyunların teaser ve trailerlarına aldanmamak lazım bize süpersonik gösterilen grafikler oyunu yükledikten sonra hayal kırıklığına dönebiliyor..
Bekleyip göreceğim eğer gerçekten böyleyse lafımı yemeyede hazırım :b
#11 - Haziran 03 2009, 10:10:27

Eğer videodaki gibiyse çok da iyi sayılmaz grafikleri.
#12 - Haziran 04 2009, 19:11:58
Şefim sarı kula var mı?

valla mostwanted`tan sonra underground serisi gibi yapacaklar diye dusundum, yapmamalari cok kotu oldu ama undercover da fena sayilmazdi, ama bu shift umarim underground tarzi bi sey olur. normalde kasimda cikmasi gereken oyunun erken cikmasi pek ugrasilmadigini dusunduruyor insana
#13 - Ağustos 06 2009, 04:20:36
Sevmek keman çalmak gibidir, bilmeyen kötü sesler çıkarır.

NFS uzun zaman sonra iddialı bir oyunla karşımıza geliyor gibi görünüyor. Video çok sağlam. Oyunun çıkış tarihi 15.09.2009.

http://www.gametrailers.com/video/road-america-need-for/54977
#14 - Eylül 06 2009, 18:08:41
He-man in abisi Çetin.

Konuyla belki pek alakası yok ama sormam lazım.
Bu NFS'in bi oyunu vardı. Yarış yapıyorsun kazandığın parayla yeni arabaları açıyorsun.
Boyutuda büyük değildi sanırım ama hangisi olduğunu bilmiyorum. Sade bir oyundu işte.
#15 - Eylül 19 2009, 13:45:11

Konuyla belki pek alakası yok ama sormam lazım.
Bu NFS'in bi oyunu vardı. Yarış yapıyorsun kazandığın parayla yeni arabaları açıyorsun.
Boyutuda büyük değildi sanırım ama hangisi olduğunu bilmiyorum. Sade bir oyundu işte.
Arabaların parayla açıldığını ilk kez duydum. :p Oyunların hemen hemen hepsinde yarış kazandıkça ya da seviye atladıkça açılır arabalar. :p
#16 - Eylül 19 2009, 14:50:31
Şefim sarı kula var mı?

nfs u2 de eğer araban yeterince güzel(yeterince para harcamadıysan) değilse yeni yarış ve araba vermezdi, ama yarış kazanıp araba almak diyorsan tüm nfs ler öyledir
#17 - Eylül 19 2009, 15:46:22

Need For Speed Hot Pursuit'miş.  (6)
#18 - Eylül 19 2009, 20:38:37

Need For Speed Hot Pursuit'miş.  (6)
Onu destekleyen pc var mı ki? (6) En son Windows 98'te çalışıyordu galiba. (6)
#19 - Eylül 20 2009, 00:54:44
Şefim sarı kula var mı?

bi daha oynamak lazım o oyunu, yeni pc'lerde arabalar daha hızlıdır belki :4
#20 - Eylül 20 2009, 01:50:24

Görüntüyü biraz paint bozdu, biraz da düşük kalitede. Arabayı kontrol etmek zor ya da içerden olduğu için ben beceremedim. (6) Bana daha iyi bir laptop lazım.  (6)
#21 - Eylül 20 2009, 02:55:43
Şefim sarı kula var mı?

Sabırsızlanıyorum bende.Diğer oyunların yüklemeleri bi bitse gircem direk.Kokpit olarak yapmışlar bide öpüyorum burdan onları. :Ç
#22 - Eylül 20 2009, 10:10:58
Zifir.

Tıkla NFS Shift'in demosunu indir

EA Sports, Need for Speed - Shift araba yarışı oyununun demo sürümünü yayımladı.

Serinin önceki bölümlerinden farklı olarak yarış severler bu sefer Formula 1'den tanınan pistlerde yarışacak. Yarış oyunun test sürümünde "London River" ve "Spa-Francorchmaps" pistlerinde yarış yapılabiliyor. Aralarında Dodge Viper, BMW M3 ve Lotus Elise'nin bulunduğu beş farklı yarış arabası arasında seçim yapabiliyorsunuz.

Need for Speed - Shift'in tam sürümü birkaç gün önce piyasaya sürüldü ve raflarda yerini aldı. PC sürümünün fiyatı 45 Dolar. Bunun dışında Xbox 360, PS3 ve PSP için konsol sürümleri de sunuluyor. Yarış oyununu denemek isteyenler 1,1 GB'lık demoyu aşağıdaki linkten indirebilir.

Oyunu indirmek için tıklayın.

http://cdn.needforspeed.com/data/downloads/shift/NFSSHIFTPCDEMO.exe
#23 - Eylül 23 2009, 22:54:46

Demosu mu kaldı Pelin (6) Millet torrente asılıp tam sürüm indiriyor.

Ayrıca ATI kullanıcısı olarak yükledim ama oynayamadım :C ATIlerin bi kısmında hata veriyormuş :C
#24 - Eylül 23 2009, 23:24:02

Oyun çıktı bende indirip oynamak istemedim bir aya kalmaz forza3 çıkacak... Şu anlıkta dirt2 ile idare ediyoruz, sisteminiz iyiyse dirt2 yi deneyin arkadaşlar pişman olmayacaksınız.
#25 - Eylül 23 2009, 23:30:50
He-man in abisi Çetin.

Oyun çıktı bende indirip oynamak istemedim bir aya kalmaz forza3 çıkacak... Şu anlıkta dirt2 ile idare ediyoruz, sisteminiz iyiyse dirt2 yi deneyin arkadaşlar pişman olmayacaksınız.
Eray abi dirtle çok karşılaştırıyorlar bunu ama mekanizması daha iyi falan diyolar doğru mu o ?
#26 - Eylül 23 2009, 23:46:58

Bilmiyorum shift i gerçekten çok övdüler ama ben indirmedim, çünkü tarzı forza ya benzedi o yüzden..shift i oynarsam forzanın bir tadı kalmaz.. dirt2 nin türü ve tadı başka, ralli olduğu için onu oynuyorum şuanlık..

Özellikle shift teki kokpit görüntüsünü çok övüyorlar.
#27 - Eylül 23 2009, 23:53:36
He-man in abisi Çetin.

Eray kokpit bire bir.Normal araba nasılsa o şekilde.Gayet hoş.Oyunu bende çok beğenmedim,sürekli gaz fren halindesin sıkıyor.Ama adamlar uğraşmış mesela drift olayı çok hoşuma gitti benim,ama gel gelelim zor işte.Alışmışız biz viraşlara 140'la girmeye,80 filan koyuyor şimdi.  (6)
#28 - Eylül 24 2009, 00:16:32
Zifir.

Evet oyunu arcade tarzdan simülasyon a çekti artık nfs. Yoksa diğer yarış oyunlarının çok arkasında kalıyordu (6)
#29 - Eylül 24 2009, 00:21:24
He-man in abisi Çetin.

şaşılacak birşey değil, kontrol kendi elinde oyunun, saçma olmuş biraz
#30 - Eylül 24 2009, 02:02:28

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.