Alternatifim Cafe

Vampirin yeni aşkı!

Discussion started on Magazin

Canlandırdığı vampir karakteriyle şöhret olan Robert Pattinson'un oyuncu sevgilisi.

Canlandırdığı vampir karakteriyle şöhret olan Robert Pattinson'un yeni aşkı aktris Leighton Meester.

Alacakaranlık Efsanesi'nin başrol oyuncusu Robert Pattinson, rol arkadaşı Kristen Stewart ile olan ilişkisinde sorunlar yaşıyordu.

Yakışıklı oyuncunun ilişkisinin üzerinde kara bulutlar esince, Pattinson'ın adı güzel meslektaşı Leighton Meester ile anılmaya başladı. Bu haberlerin basında yer almasıyla yakışıklı oyuncunun internet sitelerine mesaj yağmuruna tutan genç kızlar, "Robert Pattinson, Kristen'den başkasıyla aşk yaşayamaz" diye yorumlarda bulundu.
#1 - Nisan 16 2010, 18:46:43
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Bunun daha çok gideri var hacı.
#2 - Nisan 16 2010, 19:55:57
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

İşte olmuş şindi.
Beni bu kadına benzeten herkese bir öpücük benden.
#3 - Nisan 16 2010, 20:31:24

Zeitgeist

"Robert Pattinson, Kristen'den başkasıyla aşk yaşayamaz"

Abooooo. Cümlenin sonunda 'cCc' eksik bi.
#4 - Nisan 16 2010, 20:36:35

Seviyorum bu hatunu çok tatlı lan.

Sevgili Robertcik   Leighton'ı tut ve bırakma.
#5 - Nisan 17 2010, 11:18:14
Gölgeye çarpan kan gibiyim

Aynaya diyorum bu yalan mı

Kendime diyorum: "Uyan artık"!

'Robert Pattinson, Leighton'dan başkasıyla aşk yaşayamaz cCc...'
Oldu bence, oldu.
#6 - Nisan 17 2010, 11:31:25
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

Dionysus.

üşenmedim, bunu buldum.

Pazartesi günü bazı kaynaklar Gossip Girl’ün yıldızı Leighton Meester’ın, erkek arkadaşı Sebastian Stan ile dostça ayrıldığını bildirdi. Söylentilere göre, Twilight’ın seksi yıldızı Robert Pattinson ile takılmaktaymış ve ikili birbirlerinin arkadaşlıklarından hoşlanıyormuş, New York’ta da randevulaşmışlar.

“Robert, binadan dışarı aceleyle çıktı ve bekleyen arabanın içine atladı,” In Touch Weekly Magazine, tanınmayan bir görgü tanığından alıntı yaptı. “Kesinlikle geceyi Leighton’la geçirdi ve kimsenin bilmesini istemiyordu. Leighton, ona romantik mesajlar yolluyor ve Robert da tamamen bu işin içinde. Leighton, nerdeyse her gün Pattinson’la konuşuyor.”

Bu dedikodu bizim bildiğimizin tam tersi – Robert hafta sonunu kız arkadaşı ve Twilight’daki rol arkadaşı Kristen Stewart’la, 20. yaşını Pattinson’la beraber kutlamak için geldiği, Budapeşte’de geçirdi.

Ama şimdi biliyoruz ki Robert, Leighton ile çıkmıyor. Üstelik tanışmamışlar bile!

“Doğru değil,” dedi bir kaynak. “Henüz tanışmamışken Leighton ve Robert nasıl olur da takılabilirler? İmkansız!”

Robert ve Leighton pek de üstesinden gelmeye çalışıyor gibi görünmüyorlar. ‘Çıkıyorlar’ dedikodusu daha başında son buldu.
#7 - Nisan 17 2010, 15:14:53

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.