Alternatifim Cafe

Toolbar Yapımı ( Resimli Anlatım )

Discussion started on Webmaster Programları

Şimdi size 7 adımda kendinize özel, kendi resminizi ve buttonlarınızı koyabiliceğiniz (google vs) gibi toolbar yapımını anlatacağım.

-> İlk adım olarak Bu adrese giriş yapılır ve toolbarımızı oluşturmak için START YOUR TOOLBAR seçeneği tıklanır.

-> İkinci adım olarak toolbarımızı oluşturmak için Next'e taklanır.

-> Üçüncü adımda sonra resimde de görüldüğü gibi YOUR LOGO yazan bölümde GÖZAT'ı tıklayarak kendi logo'nuzu upload ediyorsunuz

-> Dördüncü adımda toolbar'ımızdaki search yapacağımız siteyi belirliyoruz.

-> Beşinci adımda toolbarımız üzerinde bir button oluşturuyoruz. Bunun için öncelikle button'a bir ikon, ardından isim ve daha sonra da bir link giriyoruz.

-> Altıncı adımda kayıt işlemini tamamlamak için kullanıcı ismi ve parola oluşturmamız gerekiyor. Bunun için kullanıcı adı, şifre, email bilgilerimizi girerek, daha sonra toolbar'ın language bölümünden dilini belirliyoruz. (Türkçe mevcut) Son olarak toolbarımıza bir domain seçiyoruz.

-> Yedinci ve son adımda yaptığımız toolbar'ı bilgisayarımıza kaydetmek için INSTALL NOW buttonuna basıyoruz.

--
#1 - Ağustos 22 2007, 11:13:28

!_By_Gizli_!

Ne gerek Var Yafrucum  (6) Ben yaptım ama hiç bir işe yaramiyo (6)
#2 - Şubat 07 2008, 20:54:27

orası senin biliceğin iş (6)
#3 - Şubat 07 2008, 22:49:43

bu tarz eklentiler sitelerin karizmamı derler artık bilemiyorum ama baya hitini düşürüyor :)
#4 - Şubat 09 2008, 11:03:42
Programmer: CS3-CS4

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.