Alternatifim Cafe

Zachary Levi

Discussion started on Yabancı Sanatçılar

Zachary Levi Pugh, 29 Eylül 1980 doğumlu Amerikalı ,aktör, dizi oyuncusudur. En iyi bilinen rolleri Kipp Steadman (Less Than Perfect) ve Chuck Bartowski (Chuck). Amerika'nın Lake Charles,Louisiana şehrinde doğmuştur.2 kız kardeşi vardır.ortanca kardeştir.ventura californiadan önce ülkenin dört bir yanında yaşadı.aktörlüğe 6 yaşında önce tiyatroda başladı ve yerel yapımlarda rol aldı.as grease, outsiders,oliver,büyücü oz ve büyük nehir ...bunlardan bazıları. 2002'de "Big Shot: Confessions of a Campus Bookie" de yardımcı rolde oynadı.Daha sonra Less Than perfect adlı televizyon dizisinde 'Kipp Steadman' karakteri tanınmasını sağladı.ayrıca abc yapımı see jane date(jane le randevu)Charisma Carpenter'ın potansiyel sevgilisini canlandırdı. Şu anda chuck adlı dizide rol almaktadır. Cnb-e de yayınlanan dizinin ilk bölümü 24 eylül 2007'de gösterime girmiştir ve 1. sezon 13 bölüm olarak çekilmiştir. Şu anda dizinin 2. sezonu yayınlanmaktadır.

Filmography :

# Wieners (2008) (completed) .... Ben
# Shades of Ray (2008) (completed) .... Ray Rehman
# "Chuck" .... Chuck Bartowski
# Ctrl Z (2007) .... Ben Pillar
# Spiral (2007) .... Berkeley
# Imperfect Union (2007) (TV) .... Clark
# "Less Than Perfect" .... Kipp Steadman (79 episodes, 2002-2006)
# Big Momma's House 2 (2006) .... Kevin
# "Worst Week of My Life" .... Nick (1 episode, 2006)
# Reel Guerrillas (2005) .... Evon Schwarz
# "Three" (2005) TV series .... Ian (unknown episodes)
# "The Division" .... Todd (2 episodes, 2004)
# "Curb Your Enthusiasm" .... Bellman (1 episode, 2004)
# See Jane Date (2003) (TV) .... Grant Asher
# Big Shot: Confessions of a Campus Bookie (2002) (TV) .... Adam
# Untitled Sisqo Project (2001) (TV)
#1 - Mart 19 2009, 16:28:59
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Zeitgeist

Dünya'nın en yakışıklı esmeri. Chuck'ı izlerken içimin yağları eriyor.
#2 - Aralık 13 2010, 22:32:53

Mimikleri çok güzel bence. İyi ki ekranda görüyorum, dediklerimden. Öyle ki duruşu bile tebessüm ettiriyor, mutlu ediyor beni. Çok başarılı buluyorum.
#3 - Aralık 14 2010, 13:15:21
Destiny is for losers.
It's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
-B.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.