Alternatifim Cafe

Dzeko kaldı!

Discussion started on Dünya Futbolu

Serie A'nın güçlü takımlarından Juventus'un, uzun süredir transfer etmek istediği Edin Dzeko'nun gelecek sezon Wolfsburg kulübünde kalacağı açıklandı.

Serie A takımlarından Juventus, Almanya'nın Wolfsburg takımında forma giyen Boşnak Edin Dzeko'yu transfer etme hayalleri suya düştü.Siyah-beyazlı ekip, renklerine bağlamak istediği Wolfsburg'da top koşturan 24 yaşındaki Edin Dzeko'nun transferini bitiremedi. Alman kulübünün genel direktörü Uli Hoeness yaptığı açıklamada, Boşnak golcünün gelecek sezonda kendileriyle birlikte olduğunu belirterek, bu transferin Juventus açısından yattığını duyurdu.

Wolfsburg'un resmi internet sitesine konuşan Hoeness, "Transfer söylentilerinin önüne geçmek için bir karar aldık. Golcümüz transfer listesinde değildir. Gelen hiçbir teklifi değerlendirmeyeceğiz" dedi.

Hoeness, bu kararı teknik direktör Steve Mclaren ile de görüşerek beraber aldıklarını ifade ederken, Dzeko ile birlikte hücuma yönelik orta saha oyuncusu Zvjezdan Misimovic'in de satılık olmadığını sözlerine ekledi. Yeni sezon öncesi kadrosunda ciddi bir yapılanmaya giden Juventus, uzun süredir kadrosuna golcü bir ismi katmak istiyordu.
#1 - Temmuz 24 2010, 12:07:58
Ölme diye nefesini dinledim.Sen aldın ben verdim,ben verdim sen aldım.
Yoksa uyuduğumu sanacaktın. Uyanma diye ben öldüm.
Ölmezsem uyanacaktın.

gelecek sezon da volsburg'ta kaldı dense daha iyi çünkü uzun süredir orda oynuyo zaten.
onu boşver de, *** fm'de çok iyi ya. sezonluk 40 gol döşüyo rakip ağalara en az. param olsa ilk david villa'yı, sonra bu ibineyi alırım.
#2 - Temmuz 26 2010, 01:37:32
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.