Alternatifim Cafe

İşte Trabzon'da En İyi Futbolcu..

Discussion started on Trabzonspor

Bu sezon oynanan maçlarda gösterdiği performansla  beğeni toplayan, Ekim ayındaki Kasımpaşa ve Gençlerbirliği maçlarındaki asistleriyle dikkatleri üzerine çeken Serkan Balcı, TrabzonCell aboneleri tarafından Ekim ayının en iyi futbolcusu seçildi.

Eylül ayı oylamasında en fazla oyu Yattara’nın aldığı TrabzonCell Ayın Futbolcusu yarışmasında Ekim ayının en iyi futbolcusu da belli oldu. 1 Ekim-31 Ekim 2010 tarihleri arasında TrabzonCell aboneleri tarafından gönderilen SMS' lerin sonucunda; istikrarlı performansıyla göz dolduran ve Kasımpaşa ve Gençlerbirliği maçlarında yaptığı asistlerle dikkatleri üzerine çeken Serkan Balcı, abonelerin gönderdiği oyların %50sini alarak “Ayın Futbolcusu” seçildi.

Ekim ayının en iyi futbolcusu seçilen Serkan ödülünü, 7 Ekim Pazar günü kendi sahamızda oynayacağımız Galatasaray maçı öncesinde taraftarlarımızın huzurunda Başkanımız Sadri Şener’in elinden alacak.

Serkan Balcı Ekim ayının futbolcusu seçilmesiyle ilgili olarak duygularını; “Trabzonspor taraftarları tarafından böyle bir ödüle layık görülmek tabii ki benim için büyük bir onur. Takımımızın galip gelmesi benim için gol atmış ya da attırmış olmaktan daha önemli. Umuyorum ki Pazar günü oynanacağımız Galatasaray maçında ve sezonun geri kalanında sergileyeceğim performansla beni bu ödüle layık gören taraftarlarımızı mahcup etmeyeceğim. Dün oynadığımız Konyaspor maçıyla birlikte dört maç üst üste kazanmış olduk, galibiyet serimizi Galatasaray maçıyla da devam ettireceğimize inanıyoruz. Camiamızın isteklerini, taraftarımızın beklentilerini çok iyi biliyoruz. Sezon başında koyduğumuz hedefe ulaşmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Bu zorlu süreçte taraftarlarımızın bizlere sonuna kadar destek olacağına takım olarak inancımız tam.

TrabzonCell abonelerine bana bu ödülü layık gördükleri için bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Kulübümüzün daha da güçlü olması için taraftarlarımızın kulübümüzün TrabzonCell, TS Club, Trabzonspor Kart, Trabzonspor Dergisi, Trabzonspor Kredi  Kartı gibi ürünlerine daha fazla ilgi göstereceğini umuyorum. Pazar günü oynayacağımız Galatasaray maçında 3 puanı alan taraf olacağımıza inanıyorum” şeklinde dile getirdi.

TrabzonCell Ayın Futbolcusu yarışmasının Kasım ayı oylaması da devam ediyor. TrabzonCell aboneleri, “Futbolcu” boşluk, seçtiği futbolcunun forma numarasını yazarak 1967’ye gönderdikleri SMS’lerle ayın futbolcusunu seçme ve seçtikleri futbolcuyla tanışma fırsatı yakalıyor..
#1 - Kasım 03 2010, 02:05:09
Sana Yine Dönemem, Dönenem
Göz Göre Göre Seninim Diyemem
Yıkamam Kendimi Yasaklı Sevdandan Geçemem
Dünlerime Dönemem, Dönemem
Göz Göre Göre Yoluna Eğilmem
Sen YIRTILMIŞ DAMARIMSIN Kanarsın Dur Diyemem..

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.