Alternatifim Cafe

Tarot Falı

Discussion started on Astroloji

Tarot falına 78 kartla bakılır. Fala başlarken ilk önce Tarot'a soru sormanız gerekli. Seçeceğiniz sorular "Bu durum karşısında nasıl davranmalıyım?" "Beni etkiliyen bu olay için ne yapmalıyım?" şeklinde olmalıdır. Daha sonra sorunuza iyice konsantre olduktan sonra 7 kart seçmelisiniz. Mosue'nuzla seçeceğiniz kartları işaretleyin. Eğer seçtiğiniz bir karttan vazgeçerseniz tekrar işaretleyip iptal edin ve yeni bir seçim yapın. Seçtiğiniz kartlardan birinci kart Sorunuzun nedenini ve bu konuda sizi nelerin beklediğini anlatır. 2.,3 ve 4. Sıradaki kartlar geçmişte nasıl davrandığınızı, 5.,6.,7. Kartlar ise gelecekte nasıl davranmanız gerektiğini size anlatmaktadır.

Bu yedi kartın anlamını okuduktan sonra bunları yorumlayarak bir bütün haline getirmelisiniz. Kartlar arasında bir çelişkiye rastlayabilirsiniz. İyice düşünmeli ve size anlatılmak istenilen derin anlamı çıkartmalısınız. Unutmayın Tarot, enerji alışverişi sonucunda bakılan bir faldır. Burada ise size genel bir anlatım yapılmıştır. Bu nedenle tamamen dileğinizle ilgili yaşadıklarınızla özleşip, siz yorum yapmalı ve sonuca gitmelisiniz.

Tıkla
#1 - Ekim 10 2007, 22:38:04
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

way canınaa
yorumlar gerçekten beni inandırıor
paylaşım için çok teşekkürler :))
#3 - Kasım 03 2007, 18:44:58
Ne zaman bir her şeyi ölse birinin,
Kendini ölümlerle yaşar kalır o.
Ne zaman bir kendisi ölse birinin,
Ölümlerde kendini yaşar kalır o.

sağol paylaşım için..
#5 - Nisan 21 2009, 19:39:40
Bırak dokunmayalım anılarımıza..
Sevdirme kendini..
Sevdirmeden git sende anlamı yoksa..

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.