Alternatifim Cafe

Şebnem erkeklik raporu istedi

Discussion started on Magazin

İzmir Kent Hastanesi Lazer Merkezi'nin tanıtımı yapan güzel manken Şebnem Schaeffer, mini etekli ateş kırmızısı elbisesiyle dikkat çekti. Yaşadığı tatsızlıklardan dolayı kilo veren seksi manken, "Olaylar beni çok yıprattı. Ama hala ben buradayım diyebiliyorum. Bence önemli olan kişinin kendisine güvenmesidir. Bakirelik raporunu da bana dil uzatanlara cevap vermek için aldım" dedi.

Shaeffer, "Bundan sonraki ilişkilerimde dikkatli olacağım, hayatıma girecek olan kişiden erkeklik raporu isteyeceğim" diyerek espri yaptı. Manken, bir yıl önce lazerli epilasyon tedavisine başladığını ve tedavi sonrası çok rahat ettiğini sözlerine ekledi.

Şebnem Schaeffer'a lazer cihazlarıyla epilasyon ve cilt lekesi tedavisi yapan Kent Hastanesi Dermatoloji Uzmanları Dr. Cüneyt Soyal ve Dr. Çiler Akın, lazerle epilasyon, varis ve damarsal cilt lekesi tedavisinin ağrısız, yan etkisiz, kısa sürede ve kalıcı bir şekilde tedavi edildiğini belirtti. Epilasyonun son teknoloji olan diode lazer teknolojisiyle yapıldığını ifade eden Dr. Cüneyt Soyal ve Dr. Çiler Akın, bu cihazların en önemli avantajının gelişmiş bilgisayar sistemi sayesinde cilt rengi, kıl rengi-kalınlığı ve yoğunluğuna göre kişiye özel ayarlamalar yapılarak, bu sayede cilde zarar vermeden en güvenli ve en kısa sürede sonuç sağlaması olduğunu söyledi
#1 - Kasım 13 2006, 21:46:07
İmzanız kural dışı.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.